Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - daily rozho)))k
Añadido 06 ene. 2025

daily rozho)))k

@daily_rozhok
Número de suscriptores: 983
Fotos: 5
Enlaces: 197
Descripción:
Слава нації @ Смерть ворогам Основний канал -> @full_of_hatred
Fuente

daily rozho)))k | Згорів від втрати логінуЯк же дратує все що втрачає логін! GitLab/GitH...

Logotipo de la comunidad de telegram - daily rozho)))k daily rozho)))k @daily_rozhok
1 490 Vistas/Alcance 2025-06-30 06:24 Mensaje №297
Згорів від втрати логінуЯк же дратує все що втрачає логін! GitLab/GitHub тут чемпіони. Ноут змінив ІР? Логінься. Залогінився на іншому компуктері зі статичним ІР? Логінься на ноуті. Нічо не змінювалось, але минуло кілька днів? Логінься. Ще й щоразу двофакторку вводити. Дратує неймовірно.Пейпел? Логінься щоразу. Ще й курва треба постійно скіпати екран який пропонує наступного разу сканувати QR код додатком з мобіли. Розблокуй мобілу, знайди апку пейпелу, обери там опцію «сканувати QR код», відскануй. Дякую розробникам пейпелу за чудовий спосіб покращити ваші срані метрики👍Хелсі? Втрачає логін з невідомих причин і потім надсилає пушки «ви не залогінені!». Це крім того що ця шляпа ще й постійно спапмить рекламними пушами. Дякую, те що потрібно від додатка для «здоров'я».Сабстек!!! Окремі підараси.ЧатГпт, Клауде.АІ сука постійно втрачають логіни. Два дні не відкривав комп'ютер, логінься заново, а пароля нема! Ось тобі посилання на пошту.Сентрі постійно втрачає логін. Армія+? Бажаю міцного, будь ласка, залогіньтесь! Дія? Авторизуйтесь, ось банк ід. (Дію підпис робили особливі підараси мразоти, але то окрема розмова).Чому не можна зробити нормально. Технології є. АІ он крокує по сеньорних головах семимильними кроками. А на виході все одно лайно.#згорівpermalink | @full_of_hatred👇Щоденні донати💰на ЗСУ🪖🫡@Donate1024Bot