Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Маркетинг та Соцмережі
Añadido 14 jul. 2024

Маркетинг та Соцмережі

@d_kolomys
Número de suscriptores: 7 598
Fotos: 833
Videos: 99
Enlaces: 468
Descripción:
🔹TT блогерський: https://www.tiktok.com/@d.kolomys?_t=8dZvwuTW3ft&_r=1 🔹ТТ експертний: https://www.tiktok.com/@dariya.pro?_t=8dZvctzJz2v&_r=1 🔹Інста: Instagram.com/dariyakolomys 🔹Подкаст: https://open.spotify.com/show/1Al0NNvrYbx1HafucvzTte
Fuente

Маркетинг та Соцмережі | Я очікувала від курсу зовсім іншого і шкодую, що пішла" - таке я отрим...

Logotipo de la comunidad de telegram - Маркетинг та Соцмережі Маркетинг та Соцмережі @d_kolomys
877 Vistas/Alcance 2026-03-30 08:14 Mensaje №1535
"Я очікувала від курсу зовсім іншого і шкодую, що пішла" - таке я отримала від учениці👀Чесно, коли прочитала перше речення, мене ледь серце не схопило😅Але добре, що я почала читати далі, а не пішла плакати🤣"Я не очікувала, що буде настільки багато інформації, готові стратегії, як заробляти і монетизувати свій TikTok" Це ті слова заради, яких я і створювала навчання🥹🤍Тільки дуже шкода тих, хто не встигне його пройти, бо я ЗАКРИВАЮ НАВЧАННЯтак, це не опечатка🥲Я згадувала всі свої курси, які колись проходила🙈Це були десятки різних навчань, від 300 грн до 120 000 грн за курс, більшість із яких була вода💧І зараз я усвідомила, як же мені бракувало одного якісного комплексного навчання, де можна було б отримати практичну інформацію з різних напрямків. Якби тоді у мене була можливість потрапити в таке місце, як Академія, я б побігла 😁 Бо так я провтикала місяці життя на окремі дорогі курси і розчарування після них. Наприклад курс по таргету за 2000$, який я просто пройшла , досі згадую і трохи жаба жме😅 Плюс був в тому, що я після перегляду уроків зрозуміла, що не буду таргетологом, але блін, хотілось би до цього дійти не за 80 000 грн, розумієте? 👌🏻 Зараз я хочу піти трішки в інший напрямок, sooo coming soon🤭До речі, хто не знав, зараз навчання в Академії лише індивідуальне❗️, де учні працюють 1 на 1 з ментором і це додає ще х10 до вашого результатуЗараз я виділяю ЛИШЕ 5 МІСЦЬ, для тих, хто хоче застрибнути в останінй вагон і отримати дуже цінні знання та почати нарешті заробляти на тому контенті, а не впахувати 24/7 за низький чекЩоб дізнатись деталі програми навчання Академії маркетингу, пишіть слово "Академія" на сторінку куратора⬇️@kolomys_help@kolomys_help