Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Кубічний Всесвіт | Майнкрафт новини українською | #УкрТґ #УМК
Añadido 14 jul. 2024

Кубічний Всесвіт | Майнкрафт новини українською | #УкрТґ #УМК

@cubeuniverseua
Número de suscriptores: 2 058
Fotos: 7,520
Videos: 1,440
Enlaces: 3,190
Descripción:
Перший народний #УкрТг канал з контентом по майнкрафту 🤙 @TorGarka - з питань реклами Пропонуйка - @cubeuniverseua_proponuyka_bot Скіни, моделі, анімації - @animilair

👥 Número de suscriptores

2 058
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: -3
Promedio/Mes:: +209

👁️ Vistas promedio por mensaje

756
Promedio/Día:: 574
Promedio/Tiempo:: 657
ERR: 36.73%

📊 Mensajes por Día

2.8
Último día: 1
Promedio semanal: 1.4
Promedio por día: 2.8

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

Кубічний Всесвіт | Майнкрафт новини українською | #УкрТґ #УМК 2026-04-08
Кубічний Всесвіт | Майнкрафт українською| #УкрТґ #УМК 2026-04-02
Всесвіт Агнес | Клуб любителів Mojang 2026-04-01
🇦🇺 ʞwʎ# ɹɯdʞʎ# |oıоʞqɔнїɐdʞʎ ɯȸɐdʞнn̯ɐw | ɯіʚɔǝɔʚ n̯инҺіƍʎʞ 2025-03-31

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

Підписник написав у пропонуйку та поділився своєю неймовірною любов'ю до леді Агнес.Обережно, мат!Підписник пише:— «Поки в Хайтейлі війна, їбуча пиздоболка «Леді Агнесс», насосавшись верблюжої сперми по саме горло, вигадує нове оновлення для нашої улюбленої гри.Простимулювавши собі дупу за допомогою поршня і прута Енда, занюхавши порошок Блейза, ця їбуча шмара разом зі збродом олігофренів — результатом багаторічного кровозмішення — створює новий дивовижний висер «Дроп 26.2».І що ж нас чекає в їхньому «дропі» (лайна на пики фанатів)?Спершу анонсували «Сульфур кейвс» (з казахської — анальні розриви). У цьому підбіомі печер ми можемо зустріти два нових види блоків — перший це гемороїдальне м’ясо, блок придуманий чоловічою частиною команди, виглядає відповідно. Другий новий блок — загартована сечею гниль, придумана, відповідно, жіночою частиною команди.Також показали нову «фішку» цього біома — після того як ігровий персонаж сьорбне з калюжі цієї жовтої водиці, гравець отримає перманентний ефект «Нудоти». До речі, за даними з перевіреного джерела, така фішка була придумана особисто Леді Агнесс, коли вона 3 місяці в Козятині відходила від токсичного отруєння трьома літрами кобилячої сперми.На цьому блокова частина дропу завершена, залишився лише новий моб. І давайте ж подивимося на нього — новий моб, якого все наше ком’юніті чекало всі ці роки — це СЛИЗЕНЬ ІЗ КІНЧІ — КІНЧИЗЕНЬЯк ви вже могли зрозуміти, ідею цього моба весь офіс Моджанг вигадував під час колективних походів в офісні туалети з дірками в стінах. Важко уявити, скільки людино-годин було витрачено на створення ідеї цього моба.Усім колективом тужились, народжували свої фантазії — з вух потекла червона калюжа.І все ж нарешті ми дочекалися генія офісів Моджанг.КІНЧІЗЕНЬ — по-справжньому оригінальний і геніальний моб. Це слизень із потворною текстурою гнійника кольору сперми, що засохла на губах, має надздібності — він може засунути собі в дупу цілий блок. Кажуть, саме так вирішили увіковічнити в грі здатність одного з розробників, який пішов із компанії. Цим розробником був глибоко нещасний шведський інфантил, що живе у віллі за 2 млрд і прожигає своє життя, пишучи ретро-гру для інфантилів — Маркус Перссон «Нотч» (з казахської перекладається як «той, хто злизує з обідка жовту росу»).»Чи підтримуєте ви шалену любов підписника до Агнес та студії Моджанг? 👩 Всесвіт Агнес | Признатися у почуттях ❤️
Дуже потрібна ваша допомога і розголос.Не тільки щоб допомогти мені, а й щоб інші власники каналів знали про таку ситуацію і могли себе захистити.Сьогодні до мене на канал прийшло дві чмоні, написали коментарі і одразу почали накручувати ботів на канал.Я помітила це одразу, тому не встигли накрутити багато (було 811 підписників, накрутили до 1171), швидко закрила канал та почала вичищати їх.Але виявилось, що в телеграм, коли ви закриваєте канал, його юзернейм одразу стає вільним. Я цього не знала, тому не потурбувалась про те, щоб спочатку створити інший тгк зі своїм юзом та захистити його.І поки я закрила і чистила канал, гнида просто вкрала моє посилання. Воно створило пустий одноразовий канал з рекламою своєї ботоферми, і зайняло мій нік, за яким мене знають уже кілька років.Буду чесна, мені дуже сумно від цього. Відчувається, наче в мене вкрали ім'я. Цей нік я придумала ще давно, він став частиною мене, і я дуже раділа, що в соцмережах я можу написати його без якихось символів чи цифр. Обідно ще те, що в багатьох старих постах в тому ж твіттері є посилання на мій тг канал, і тепер, коли люди будуть по ньому переходити, їх буде перекидувати на канал цієї роснявої мразоти.Я буду дуже вдячна, якщо ви допоможете знести канал, який вкрав мій нік. Поскаржитися та поширити цю ситуацію.https://t.me/DellanhelЯ вже написала в підтримку телеграму, але навряд вони щось зроблять, тому дуже надіюсь на вашу допомогу....
🇺🇦 Колонка: Застій УМК Якщо згадати телеграмне майнкрафт-ком'юніті на перші роки війни - між різними локальними спільнотами було більше хімії, ніж зараз.Я це можу пояснити тим, що тоді саме ком'юніті було більш об'єднане.Не було такої конкуренції між різними країнами-серверами, їхніми спільнотами та ютуберами. В усіх була одна ціль.Завдяки цьому з'являлися публічні івенти, можливості показати себе малим ютуберам та нові можливості як для нових, так і для старих країн-серверів.Наприклад, згадаємо перші два BlockBattle.На них були ком'юніті поміж спільноти Квадратного. Можна було побачити логотипи різних країн-серверів, які таким чином репрезентували своє ком'юніті.Або згадаємо вибори президента УМК. Так, цей івент був набагато локальніший, однак попри це на ДК можна було побачити представників різних країн-серверів точно так само.Ці два приклади створили свої меми, які виходять за рамки якоїсь однієї спільноти.І це важливо. Публічні івенти мають механізм розвитку ком'юніті.Ком'юніті починає змінюватися під впливом так званих "стрясок".Такими стрясками можуть бути публічні івенти, конфлікти і в меншій мірі контент (що дуже сумно. Але будемо чесними - це ахуєть як треба постаратися над відео, щоб воно мало схожий ефект).Наприклад, останній більш-менш серйозний конфлікт, який я згадаю — перехід Бірки на ру сегмент.Через це ком'юніті Квадратного та Крафторії змогли закінчити конфлікт, якому на той момент було роки 2-3. На разі вони у нейтральних відносинах.Також цей конфлікт якоюсь мірою помирив і КВ з Квадратним. Я взагалі згадав про існування Квадратного та почав з ним спілкуватися. Через що ми зараз у гарних відносинах.Якщо говорити про івенти - останній великий публічний івент, який я згадаю (не беручи івенти КВ) - це івент від CalypsoPAW. Вона робила івенти з великим призом, цікавими міні-іграми та гарною підготовкою. Це був рівень, до якого я хотів би довести івенти КВ.А зараз всі ніби позакривалися у своїх норах і не вилазять нікуди.Якщо запросити +- великі сервери на публічний івент - вони відмовлять."Їм це не вигідно."Ти що???Гравці дізнаються про існування інших країн-серверів!!! Ахуєть.Через це ком'юніті і деградує.Немає кругообігу гравців, ідей та думок.Все стоїть.Зараз якщо я і бачу якісь івенти - вони суто локальні.Якщо хтось і буде робити івенти такого характеру - так це саме КВ.Бо КВ хоче розвиток ком'юніті. Можна сказати, що КВ має альтруїстичні погляди. Але це буде неправда.Звісно, бо в першу чергу це нам вигідно. Про нас більше дізнається - буде більше підписників у КВ.Але насправді це вигідно всім. Бо з'являється той самий кругообіг ідей.Саме тому мені імпонує ДК.Вони готові за будь-який кіпіш, бо культурний сервер. У них є всі необхідні інструменти для створення контенту.І в першу чергу вони ставлять ком'юніті та взаємовідносини гравців.А це, в свою чергу, дає можливість створювати щось нове - щось дійсно унікальне. Якщо я напишу Павліку щодо якогось івенту, в якому будуть приймати участь і інші країни-сервери - він буде за те, щоб його країна-сервер приймала участь. Він не боїться, що якийсь гравець перейде на інший сервер, бо він впевнений в своїй батьківщині і в гравцях.Це і є репрезентація серверу та його ком'юніті. Для мене ДК - це столиця культури УМК серверів. Моя головна ідея, яку я колись хочу реалізувати - це олімпійські ігри між країнами-серверами.Раз на рік різні сервери будуть приймати участь у різних міні-іграх і дисциплінах.Як кіберспортивних, так і творчих.Бо репрезентація серверу повинна починатися з його гравців та ком'юніті.І у висновку... Ми проїбали старе дружнє ком'юніті. Але це не вердикт. Можна ще все змінити, а для цього треба змінити свої погляди на УМК та нашу телеграм спільноту загалом. Автор Колонки: TorDanGar 🌍
Ще один цікавий факт:У Minecraft: Java edition існує 2 секретних шрифта: alt та illageraltЗ версії 1.0 у грі є шрифт alt - це Standard Galactic Alphabet.Він є великодкою на серію ігор Commander Keen, де цей алфавіт з’явився вперше.У Minecraft його можна побачити на столі зачарування - саме там використовується цей «галактичний» текст. Що цікаво, навіть якщо перекласти символи у столі зачарування - ви побачите нісенітницю з різних слів.А починаючи з версії 1.18 у файлах гри з’явився ще один шрифт - illageralt.У самій грі він ніде не використовується, але є великодкою на Minecraft: Dungeons, де цей стиль письма можна зустріти.Так як ці шрифти досі є в файлах гри - ними можна користуватися за допомогою команд у чаті, тайтлах, назвах та описі предметів.Важливо: ці шрифти змінюють лише латиницю, а illageralt також цифри та символи . ! ?Команда для виведення тексту в чат з шрифтом alt: /tellraw @a {"text":"Hello World!","font":"minecraft:alt"}Команда для виведення тексту в чат з шрифтом illageralt: /tellraw @a {"text":"Hello World!","font":"minecraft:illageralt"}#факти🌍 Кубічний Всесвіт | Надіслати новину 📗
🌍 ВІДКРИТТЯ HYTALEUA - ТВОЯ ПРИГОДА ПОЧИНАЄТЬСЯ ТУТ! 🌍Вітаємо, першопрохідці! Стань частиною найтехнологічнішої української спільноти 💛 HytaleUA 💙! Наша спільнота росте щодня, і ми готові рости далі, залітай і ти! Ми кожного дня моніторимо роботу сервера, гарантуємо найновіші плагіни, моди і гру, ваш світ в надійних руках!🏰 Чому варто обрати нас?🔥 Максимальна потужність — Сервер на топовому залізі Ryzen 9 7950X3D. Грай без лагів на максималках! 🏆 Система досягнень — Отримуй ексклюзивні ролі та статуси за активність. 💵 Економіка та Торгівля — Відкривай магазини, накопичуй капітал та інвестуй. 🛡 Повна безпека — Твій приват, світ та майно під надійним захистом. Ми гарантуємо ваші збереження! 🔄 Свіжі оновлення — Найновіші плагіни та регулярний контент. 🎡 Регулярні івенти — Паркур, квести та масові битви з призами! 📍 Неймовірний спавн — Локація, яку хочеться досліджувати.🎮 ЯК ПРИЄДНАТИСЯ? Скопіюй адресу: play.hytaleua.com.ua:15805🌐 НАШІ РЕСУРСИ: 💬 Discord: discord.gg/JS75DCe9Dk 💻 Сайт: hytaleua.com.uaЧас творити історію разом! Чекаємо на тебе! 🏹🌿#реклама
Хочу заздалегідь вибачитися, я зараз трохи висрусь. Я вас не змушую читати цей пост, просто поширте якщо поділяєте мою думку."А, яке умк хренове", "а, всі погані", "а, знову зрада", "нічого нового", "контент злизаний" і так далі, і тому подібне. Осточортіло, дійсно. Ті хто це кажуть якраз і є тими дурнями котрі створюють конфлікти, через яких НІ-ЧО-ГО не може розвиватися в українському майнкрафті. Я розумію що мізків з горошинку, але все ж, вибудувати наслідковий ланцюжок може навіть першокласник."Який поганий контент" -> Нічого не роблю -> Створюю червогий скандал -> Дивуюся чому контент не став кращеІ ЯК ВІН СТАНЕ КРАЩЕ, ЯКЩО ЛЮДИ КОТРІ ЩЕ НЕ ПОЧАЛИ ЗНІМАТИ, ПОБАЧИВШИ ЦЕ І НЕ ЗАХОЧУТЬ? М? МІЗКИ НЕ ЗДАТНІ ЗА ЦЕ ПОДУМАТИ?Мені це вже так набридло, бо саме ті 0 Айкью люди що поливають все брудом - бездарі. Типу це навіть не конструктивна критика, розумієте? Це просто наклепи, правда змішана з брудом, чисто щоб показати "Ууууу, я такий крутий, найкращий" за рахунок приниження інших.Ви не уявляєте як легше написати конструктивну критику чи розібратися в особистих і забути, ніж виносити це в публіку і псувати імідж людям, загальне відчуття спільноти і робити спільноту ще більш токсичною.Якщо ви не можете дати конструктивну критику але тільки і робите що засираєте все - просто вийдіть будь ласка. Не пишіть нічого, видаліть себе з інтернету, я не знаю, НЕ ДИВІТЬСЯ ТЕ. Все, це легко, якщо щось не подобається а конструктивну критику ви дати не можете, або ви дали а нема результату, тоді просто не звертайте уваги. Все, крапка.Ви не уявляєте як складно це було написати без матів, але бачите? Зміг😀Все, останній пост на сьогодні по цій темі, дякую що прочитали чи поширили.З вами був ваш 🇺🇦Поширення УМК 🇺🇦
3 рокиРівно три роки тому 24~25 грудня 2022 року, у Різдво Христове - Долина Капібар уперше відчинила свої двері для гравців.Тоді по всій країні тривали екстрені відключення електроенергії. Україна перебувала у вкрай складній ситуації. Багато хто не вірив, що Долина Капібар пройде свій шлях хоча б у пів року.Але сьогодні ми з упевненістю можемо сказати: Долині Капібар - три роки.І це -виключно завдяки вам. Тим, хто підтримує Долину. Тим, хто живе Долиною.Вже з перших днів стало зрозуміло: Долина Капібар - це не просто сервер. Це спільнота. Справжня. Жива. Сильна.Щодня до неї долучалися нові гравці - ті, без кого сьогодні неможливо уявити Долину Капібар.Долина Капібар - це спільнота людей, яка попри всі обставини залишається єдиною.Громадяни Долини - консолідовані. Тут немає принципу «моя хата скраю».Тут є відповідальність, взаємна підтримка і справжнє відчуття сильного громадянського суспільства.Ми пройшли великий і непростий шлях. Було багато подій, багато викликів.Але у всі переломні моменти вся Долина об’єднувалася.У цьому - сила Долини Капібар.Долина Капібар пережила чимало концепцій, і ми щиро дякуємо кожному за формування національної ідеї Долини - тієї ідеї, яку щодня творить кожен член спільноти.Часто запитують: «А де лор? А де RP?»І водночас є ті, хто розуміє головне: з тієї миті, як ти з’являєшся в Долині - ти вже стаєш частиною її історії.Кожен громадянин Долини Капібар - це і є Долина Капібар.Кожен гравець - співвласник Серверу.З Днем народження, Долино Капібар!І з Різдвом Христовим! 🇺🇦
LuxorCraft - Повністю український сервер у режимі Анархія ⚔️Ми вже ділились з вами цим сервером, але вирішили нагадати! Знайшли сервер на якому власники серверу максимальні русофоби, мова спілкування там - українська або англійська. Русня на сервері грати не може, на щастя! 🇺🇦⭐️ На цьому сервері тебе чекають унікальні пригоди, а саме:- Світові боси, за лут з яких змагається весь сервер 👑- Система скупщика ресурсів,💰- Власний аукціон, на якому гравці торгують один з одним ⚖️- Система аєрдропів 🪂 Та в останніх оновленнях додали Данджі 🏰 та багато чого іншого! 🎮 Грай разом із топовими ютуберами!На LuxorCraft вже грають такі популярні ютубери, як Dauross, Delayman, Dexter, Діамант LANCAST та багато інших!Хочеш зустріти своїх кумирів у грі? Тоді тобі точно на Luxor! 🔥 Активуй промокод /КУБІЧНИЙ – отримай найкращий бонус на сервері! 🗓 На сервері нещодавно відбувся вайп, тому початок не буде складним.🔗 Приєднуйся просто зараз: 🚀 Телеграм – t.me/luxorcraft🎧 Діскорд – discord.gg/wVecN6c🔗 Сайт – luxorgame.com.ua/craft Айпі cерверу - ➡️play.luxorcraft.fun Версія - 1.16.5 - 1.20.4
Новини другого Minecraft LIVE 2025 року: ● Дроп «The Copper Age» у вигляді 1.21.9 (Java Edition) та 1.21.110 (Bedrock Edition) отримав дату виходу — 30 вересня 2025 року. ● Анонсовано нововведення для наступного дропу — «Mounts of Mayhem»: - «Nautilus» (укр. Навтилус) — новий підводний моб, що з'являється в океанах. Його можна розводити за допомогою скелезубів та їздити на ньому верхи за допомогою сідла. - «Zombie Nautilus» (укр. Зомбонавтилус) — зомбований варіант звичайного навтилуса, що породжується разом із потопельником на ньому. - «Breath of the Nautilus» (укр. Подих навтилуса) — новий ефект статусу, що запобігає утопленню сутности під водою, заморожуючи її шкалу дихання. Налається під час осідання навтилуса. - «Nautilus Armor» (укр. Обладунки навтилуса) — новий тип обладунків, призначений для навтилуса. Має мідний, залізний, золотий, діамантовий та незеритовий варіанти. - «Spear» (укр. Спис) — нова зброя ближнього бою з двома унікальними способами атаки: уколом та ривком. Його стандартна атака ближнього бою — укол. Атака з ривком завдає більше шкоди, чим швидше користувач рухається по горизонталі перед атакою. Має всі сім рівнів матеріалу. - Тепер зомбокінь породжується природним чином із зомбі зі списом на ньому.З цікавого: під час Minecraft LIVE показали Minecraft Wiki у вигляді стилізованої англійської статті про веселкову вівцю з Minecraft Earth. Це стало першим за довгий час згадуванням вікі в офіційних медіа Minecraft.
⚡️ Шукаю помічників для Minecraft-сервера!Потрібні люди для редагування, коригування та перекладу плагінів на українську. Це чесна оплата за виконану роботу.Що потрібно робити:Перекладати плагіни на українську.Перевіряти та коригувати існуючі переклади: граматика, стиль, логіка, кольори.Обов’язково тестувати переклади на локальному комп’ютері, щоб переконатися, що вони працюють правильно. (За потреби я можу допомогти налаштувати сервер для тестування.)Дотримуватися єдиного стилю та оформлення, щоб тексти виглядали органічно в Minecraft.Працювати з файлами YAML/JSON, не порушуючи їх структуру.Що пропоную:💰 Оплата: 5–15$ за плагін (залежить від обсягу та складності).⏱️ Гнучкий графік: працюєте коли зручно, але з дотриманням дедлайнів.⭐️ Можлива постійна співпраця для регулярних завдань.🎓 Досвід роботи з професійними плагінами та серверними конфігураціями.Вимоги:Добре знання української мови, грамотність.Уважність до деталей та акуратність у роботі з файлами.Відповідальність, чесність, бажання працювати.Досвід із Minecraft-плагінами — перевага.💬 Пиши у Telegram: @Vova_creeper_06 або у Discord: _creeper_06, якщо зацікавила вакансія :)