Fuente
💵Крипто Українець🇺🇦 | Беру участь в ще одному сейлі.Цього разу це Monad на біржі CoinbaseОсн...
3 500 Vistas/Alcance
2025-11-17 13:34
Mensaje №3245
💸Беру участь в ще одному сейлі.Цього разу це Monad на біржі CoinbaseОсновні деталі по сейлу: 7.5% виділено, 100% TGE. Викуп по ціні 0.025$, тобто по 2.5млрд фдв. На пре-маркеті майже х2 малює вжеАлокації будуть видавати від менших сум до більших в порядку черги. Є сенс робити не один акаунт, якщо маєте можливість. ➡️ Реєструємо акаунт на біржі➡️ Підтверджуємо номер, на український не іде. Найкращий варіант попросити в знайомих/родичів з закордону європейский номер і отримати на нього код.- якщо нема токої можливості можна купити e-sim на Orange Flex➡️ Проходимо верифікацію на свої документи, я робив через водійське посвідчення ➡️ Підтверджуємо адресу через виписку з банку, я грузив виписку англійською мовою за останній місяць 🟢Старту сейлу сьогодні о 16:00. - спочатку вносимо USDC на біржу, потім в сейл👇 https://www.coinbase.com/token-sales/monad- ліміт 100-100к$🟢Після 23 листопада 04:00 дізнаємося результати 🟢Лістинг MON і отримання токенів/рефаунда 24 листопада Дедлайн: 23 листопада, в 4 ранку☁️Скільки закидувати ще не вирішив, пишіть скільки ви плануєте?👇