Fuente
💵Крипто Українець🇺🇦 | Вже завтра розпочнеться підписка в новий сейл на Buidlpad💭 Буде виходи...
3 370 Vistas/Alcance
2025-10-21 15:17
Mensaje №3227
🆕Вже завтра розпочнеться підписка в новий сейл на Buidlpad💭 Буде виходити токен MMT від проєкту Momentum. Сейли на цій платформі поки стабільно дають заробити той чи інший відсотокЦього разу є оновлення• Для усіх оцінка 350 млн$• Щоб купити по меншій оцінці (250 млн FDV) треба стейкати на платформі Momentum від 3к$ і підєднати цей гаманець на Buidlpad в розділі HODL• Снепшот буде 25 жовтня• Також хто заніс в стейкінг 3к+, зможе більше занести в сейл, а саме 3000$, хто ні: 2000$- Формат передпідписка22-25 жовтня можемо підписатись на участь, для цього потрібно пройти KYC на платформі - https://buidlpad.com/projects/momentum- 27 жовтня: дізнаємось чи дадуть занести кошти в сейл - 27-28 жовтня: період внеску коштів в сейл ( ліміти 50$-4000$)• 31 жовтня : нам заберуть частину коштів на алокацію, решту повернуть. + сама платформа стягує собі 2% від суми алокації📊Розлок 100% на TGE, дати лістингу поки нема☁️Я в стейкінг заніс, думаю завтра спробую ще 1-2 нових акаунти підготувати. Минулий сейл погодував, тут буде багато учасників, але пропускати точно не варто?🔗 https://buidlpad.com/projects/momentum