Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Crypto Cristal💎
Añadido 14 jul. 2024

Crypto Cristal💎

@cryptocristalll
Número de suscriptores: 2 252
Fotos: 1,870
Videos: 32
Enlaces: 1,690
Descripción:
💰Заробіток на крипті: НФТ, аірдропи, тестнети та інше. Адмін👉 @ivan_cristal 🧑‍💻Менеджери по рекламі(без оплати): @pifagor_dao @nftcriptahueta @zefer_rzayev06 @Kykysik00 @v_troickiy 💸Відгуки: @cryptocristalreviews

👥 Número de suscriptores

2 252
Promedio/Día:: -5
Promedio/Tiempo:: -7
Promedio/Mes:: -54

👁️ Vistas promedio por mensaje

305
Promedio/Día:: 351
Promedio/Tiempo:: 275
ERR: 13.54%

📊 Mensajes por Día

0.7
Último día: 1
Promedio semanal: 1.3
Promedio por día: 0.7

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 291 24-12-27 16:30
Terminal Station колаба з PAWS + лімітовані моди🔫Вчора офіційно анонсували колаборацію всім відомого додатка PAWS та Terminal Station. Це крута новина, яка додає ще більше довіри до Terminal Station, адже PAWS, будучи ТОП-1 TMA, точно не стали б підтримувати ху*ню.Також кількість нових користувачів зросла, а гаманець для виплат збільшується щодня (зараз на ньому понад $3,5 млн). Це означає, що дроп буде ще більш жирним. До речі, дроп заплановано на Q1 2025 (кінець січня – початок лютого).У PAWS з'явилося нове завдання, за яке можна отримати 5000 поінтів, а також завдання в Terminal, де можна заробити 1500 токенів $TRMN. Тому фастом виконуємо! 👇Посилання на PAWS — ТИКПосилання на Terminal — ТИКЩодо лімітованих модів, про які я писав раніше, їх розібрали буквально за 4 години. Думаю, найближчим часом викотять нові. Поки що можна придбати звичайні, які дають 20% до депу за 21 день.Я не встиг придбати лімітовані моди, бо був у дорозі й думав, що встигну після повернення. Але ні… Тим не менш зараз у мене є два мода: один за 10 TON (лімітований), інший за 20 TON (звичайний). Вони вже принесли мені понад 10 TON, причому це ще менше ніж 25% від можливого заробітку. Тож продовжую фармити й кайфую! Якщо ще й TON підскочить до 10, то взагалі буде плотний кайф🎄Канал | Чат | Лайф | Ютуб
👁 274 24-12-22 17:13
Дуже швидко лутаємо 155$ на спот та до 435$ на ф'ючі від WhiteBIT🐂WhiteBIT викатили дуже круту акцію в честь новорічних свят в якій ми можемо отримати винагороди на спот та ф'ючерсні бонуси.➡️Як взяти участь?— Реєструємось/заходимо на WhiteBIT (проходимо KYC)— Реєструємось в акції - ТИК— Виконуємо завдання (депозити, обороти і т.д.) та лутаємо винагороди⚠️Детальніше по винагородам:— За проходження верифікації 5$ на спот— За депозит >10$ отримаєте +5$ на спот— За торговий обʼєм на споті >1000$ ще +2,5$ на спот— За торговий обʼєм на споті >5000$ ще 7,5$ на спот— За торговий обʼєм на ф'ючерсах >10к$ ще 10$ на ф'ючерси — За торговий обʼєм на ф'ючерсах >50к$ ще 25$ на ф'ючерси— За торговий обʼєм на ф'ючерсах >100к$ ще 50$ на ф'ючерси — За торговий обʼєм на ф'ючерсах 1кк$ ще 350$ на ф'ючерси — За налаштування Автоінвесту від 10$ протягом 7 днів ще +5$ на спот — За одного друга +10$ на спот та ще + 10 за 3 Акція для усіх користувачів, тому дуже швидко виконуємо акцію доки є пул. Усі деталі можна побачити та проситати на сторінці блогу - ТИК. Усім успіхів, а я побіг виконувати!Канал | Чат | Лайф | Ютуб
👁 369 24-10-04 19:07
Як же мене заїбав той йобаний Movement (update)🤪Отже, як ви пам'ятаєте, вони зібрали $41,4 млн від tier 1-2 фондів, таких як: Binance Labs, Polychain Capital, OKX Ventures та інших. У них зараз проходить винагороджуваний та безкоштовний тестнет. Детальний пост можна глянути тут - ТИЦЬ.Зараз вони заколабились з OKX Wallet, і в честь цього випустили декілька доволі файних завдань, в яких ми отримаємо важливі три ролі, а також додаткові поінти в нашу копілочку.👀Що робимо?OKX Mover (халява: тикаємо на заданки)— OKX Mover Plus (халява: тикаємо на заданки)— OKX Mover Ultra (тяжко: клеймимо токени та робимо свапи)Мільйони квестів, мільйони всього різного, але в надії, що не просто так, а вийде файно. Хто також, як я, мультить — співчуваю вам. Тестнет триватиме ще близько 2-х тижнів (орієнтований дедлайн 17 жовтня), а можливо, і більше, бо розробники чекають на файний ринок. Зараз там всього 1,5 млн учасників, але активних з них 200-300к. Ну, вже як взялися робити, то добиваємо до кінця...🗓 Дедлайн: TBA (певно 17 жовтня)Канал | Чат | Щітпост | Ютуб | #лоубанк
👁 291 24-09-14 16:04
Лутаємо 70$ на акаунт в новому промо від ByBit 📈Промо на честь лістингу $САТІ, з загальним призовим пулом 800,000 $CATI. Промо ділиться на 2 частини для нових та усіх користувачів:1️⃣ Промка для нових користувачів (пул 1,925,000,000 $DOGS) • Реєструємось/заходимо на ByBit (проходимо KYC)• Реєструємось у промо - тут • Робимо депозит 100$ та купляємо токен на них токен або деп від 500 $CATIЗа цю промку перші 8000 людей, які виконають умови отримають по 100 $CATI.2️⃣ Промка для старих користувачів (пул 800,000 $CATI) • Реєструємось у промо - тут• Робимо оборот від 100$ в парі з з токеном та ділимо пул.У цій промці чим більше об'єм торгів ви зробите, тим більшу частку пула отримаєте, але не більше 15000 $CATI.Промо вже стартувало, тобто вже можна починати робити акаунти, а потім в день лістингу, 20 вересня в 13:00 зробите торговий оборот більше 100$ і все промка виконана. Також, якщо реєструєтесь по моєму посиланню, отримаєте додаткові 10$ собі на аккаунт, тому воркаємо друзі❤️P.S. Ворку 0, всі постять цей катізен, а я вирішив тільки промочку запостити і піти далі мувемент робити😁Канал | Чат | Щітпост | Ютуб |#stonfi
👁 308 24-09-11 17:06
Цікава інтерв'юшка + квіз від UAHg💰Сьогодні під час обіду ми з дівчиною переглядали цікаве інтерв'ю з Михайлом Кухарем (Crypto Outlook) та Максимом Дем’янюком (CEO UAHg) про криптовалюту в Україні та перший український стейблкоїн UAHg.Виявилось, що криптозакон, над яким працювали Максим Дем’янюк і Мінцифра, не був прийнятий. Це був шанс змінити правила гри на українському фінансовому ринку, але наразі ми ще чекаємо на його ухвалення.Інтерв'ю також розкриває деякі цікаві факти: обсяг усіх цифрових грошей у світі та частка, яку вже мають українці, а також про компанію Tether, яка має дохід на одного працівника у 140 мільйонів у порівнянні з доходами.В цілому, це дуже пізнавальне інтерв'ю, яке розкриває багато аспектів криптовалютного ринку. Рекомендую переглянути самостійно — ТИК.Також вони там запустили квіз, де за відповідь на 5 питань по відео зможемо(10 рандомів) отримати частинку з 5000 $UAHG, так пул не великий, але як бонус піде — ТИК. Що ви думаєте про майбутнє криптовалют в Україні?Канал | Чат | Щітпост | Ютуб | #рекомендація
👁 297 24-08-29 11:14
Лайфчендж близько? | Що зараз воркаю?1. Mantle AI FestНагадую вам, що дедлайн 3-го етапу кампанії Mantle AI Fest, про яку я вже не раз писав, наближається — він відбудеться 3 вересня. Якщо ви планували взяти участь, раджу поспішити, адже залишилося лише 6 днів. З урахуванням можливих відключень світла, можна не встигнути завершити все вчасно.Усі деталі я розписав у цьому пості: https://t.me/cryptocristalll/15442. MovementЦе той мільйон квестів, які всі почали шилити, і про які я зробив детальний гайд. Дотримуючись інструкцій, ви потрапите в топ 20% користувачів. Дедлайн виконання — 17 вересня, тож ще є час, щоб встигнути все зробити.Перевірити своє місце можна в цьому чекері: https://layerhub.xyz/search?p=movement. Усі деталі та інструкції знайдете в цьому пості: https://t.me/cryptocristalll/15363. Лаунчпад MAKBybit вперше за довгий час запустив лаунчпад і, думаю, можна спробувати взяти участь на всю ферму. Тут буде 10 тисяч переможців, які отримають алокацію 250 токенів $MAK (0,06 $/токен).Знімки балансів: з 31 серпня 03:00 до 5 вересня 02:59. Період передплати: 5 вересня з 06:30 до 14:00. Усі деталі можете переглянути ТУТ.
👁 432 24-08-20 16:32
Ну коли вже там той дроп від Grass?🌿Ми довго працювали над проєктом Grass, пройшли 7 епох та ще одну додаткову, і ось, як ми всі знаємо, 14 серпня вони зробили снепшот та активно готуються до запуску токена на біржі та дропу для нас. Сподіваємось, що за цей час вони переглянуть всі акаунти, виявлять абузерів та усунуть їх, як це вже було раніше.Перший крок у цьому процесі – це підключення гаманця до певного терміну, а саме до 23 серпня. Сьогодні з'явився твіт-нагадування, щоб ми не забули, що дроп потрібно буде кудись надіслати. Думаю, незабаром з’явиться чекер, де ми дізнаємось конвертацію та кількість наших токенів, які ми успішно дамо по стакану в день лістингу!Після переходу в мейннет, фармінг, швидше за все, продовжиться. Проект справді популярний, незважаючи на затягування. Цікаво, на яких саме біржах відбудеться лістинг, ну ByBit, BingX, MEXC та OKX будуть, а ось наш улюблений Binance, який сильно хайпився — поки що невідомо...За всі сім епох можна було гарно нафармити токенів та рефералів, хто фармив — молодці, чекаємо на ауді рс7(піцу), хто ні — чекаємо фомо. Усім гарного вечора та пишіть кіко у вас токенів є ❤️🗓 Дедлайн: 23 серпняКанал | Чат | Щітпост | Ютуб
👁 369 24-08-09 14:29
Тестнет, який точно насипе: Yuga Labs👛Yuga Labs - це, думаю, всім відома кантора, творці багатьох нфт колекцій як BAYC, власники колекцій CryptoPunks, Meebits, також створюють свій Metavers і має токен APE. Проєкт зібрав інвестицій на суму $450млн!Зараз же вони планують створити свій власний блокчейн(ApeChain). Нещодавно вони запустили його в тестнет, де можемо зробити пару транзакцій та протестувати його, також уже відомо, що буде нагороджувальний івент у рамках цього Testnet, тому виконання 100%.Що робимо?- Переходимо на сайт- Міняємо мережу на Curtis (Apechain)- Переходимо у вкладку Faucet і беремо тестові токени- Далі кидаємо їх на будь-яку адресу з Explorer або кидайте в коментарі будемо мінятись- І додатково можемо скористатися мостомДоки з ворку є тільки бінгх і все, то чому б не виконати цю активність? Загалом халявний тестнет від усім відомої команди з серйозними інвестиціями + буде винагорода за проходження, і пропускати таку можливість точно не варто! Усім гарного вечора ❤️🗓 Дедлайн: TBAКанал | Чат | Щітпост | Ютуб
👁 351 24-08-06 12:20
BingX продовжеє годувати(90$ на акк)✖️Сьогодні BingX запустили нову акцію, яка виглядає дуже вигідно. В поєднанні з іншими промками ви можете отримати до 90$ на акаунт при мінімальних витратах. З огляду на ситуацію на ринку, це ідеальний шанс заробити пару сотень баксів просто на піцу на вечір! 💸Як взяти участь?• Реєструємось на BingX • Реєструємось в промо - ТИК +ТИК• Робимо депозит 100$+ (20 $MAX + 5$)  • Робимо об'єм 6 000$ (20 $MAX + 5$) • Робимо об'єм 60 000$ (100 $MAX + 25$) ‼️Найвигідніше крутити об'єм 20 000$, тоді ваші витрати на акаунт складуть до 10$, а винагорода буде 66$. Не забувайте, якщо реєструєтесь за моїм посиланням, я поверну всю комісію (подробиці тут), що зробить витрати в 2 рази меншими.Ці промоакції доступні тільки для нових користувачів, але KYC-верифікація не є обов’язковою. Можна зробити депозит 101$, але не можна виводити гроші. В цілому, отримати 90$ з акаунта – це дуже гарно, тому не втрачайте шанс! Усім профіту!🥰📆 Дедлайн: коли розберуть місцяКанал | Чат | Щітпост | Ютуб | #bingx
👁 381 24-07-13 15:24
А BASE ЩЕ РОЗДАСТЬ... | Base Onchain Summer 🔥Думаю, багато хто вже не вірть в ретро-дропи після щедрих роздач L0 та ZK, але я щиро вірю, що BASE та Zora порадують нас файним дропчиком(десь в 30-х роках...)!Вчора BASE анонсували запуск літньої кампанії Onchain Summer, яка схожа на квести від Linea(але значно дешевше). Виконуючи завдання та мінтячи NFT, ми будемо отримувати поінти(BASE нарешті добралися до них). За ці поінти ми отримаємо "ончейн-бенефіти", мерч та інші плюшки, а МОЖЛИВО, й дропчик токенів(шанси на це дуже високі, адже BASE не бідні).💬Що робимо?1. Переходимо на сайт2. Конектимо гаманець(Coinbase Wallet)3. Виконуємо різні завдання:4. Мінтимо НФТ, граємо гру - ТИК5. Щодня крутимо колесоНорм тема, фармити BASE + частково Zora, адже деякі мінти проходять на Zora-платформі, таким чином "вбиваємо двох зайців одним пострілом". Думаю, такі активності не можна пропускати(хоча б на антифомо зробити), а краще активно абузити їх.Всім гарного, робочого вечора, а я вже полетів на футбольчик😁🗓 Дедлайн: 31 серпняКанал | Чат | Щітпост | Ютуб