Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Crypto Beginner (SV)
Añadido 14 jul. 2024

Crypto Beginner (SV)

@cryptobeg
Número de suscriptores: 1 176
Fotos: 603
Videos: 7
Enlaces: 1,740
Descripción:
💬 Ділюсь інформацією по різних криптопроєктах, в яких можна заробити (різні роздачі, аірдропи, розіграші, криптобіржі і гаманці) 📩 Написати мені: @SWIDLOV 👀 YouTube: https://www.youtube.com/@cryptobeg 💳 Канал про фінанси: @svidloff

👥 Número de suscriptores

1 176
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: -1
Promedio/Mes:: -6

👁️ Vistas promedio por mensaje

472
Promedio/Día:: 546
Promedio/Tiempo:: 493
ERR: 40.14%

📊 Mensajes por Día

0.4
Último día: 0
Promedio semanal: 0.4
Promedio por día: 0.4

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 462 26-04-10 10:28
Зареєструвався в Trading 212 і отримав акції 💬 Цей пост йде в доповнення до цього посту. Вчора я зареєструвався і сьогодні вже отримав акції (вивести можна буде через місяць).Опишу процес реєстрації в Trading 212 як я проходив1) спочатку завантажив з ZEN з Play Market, щоб було звідки робити депозит.Реєструвався на укр номер та закордонний паспорт, громадянство Україна, там треба зробити фото і селфі та відповісти на коротку анкетку, апрувнули через 5 хв.Також хоч я і обрав ZEN Card Basic, але там безкоштовно на місяць підключають тарифний план Pro і його через місяць треба буде перевести на Free, щоб не списали 6,9€.Далі на Binance купив 10 EUR (можна й менше) і вивів на ZEN з 0% комісією (там треба буде зв'язати акаунт, робиться це просто). Кошти зайшли швидко.2) Реєстрація на Trading 212👉 Беремо рефку у @talyanchik (якщо ще є місця) або реєструємося по моїй (усього 5 місць)Перенаправляє на сайт і тиснемо Claim shares та вводимо email і перекидає в Play Market та качаємо апку. ℹ️ У кого iPhone треба робити з компа або Android бо в App Store не дає завантажити застосунок Trading 212 Далі Open account → Germany → Invest → Set up your account → підтверджуємо пошту → національність Ukraine та свій номер мобільного (реєструвався на укр).Tax residence обираємо Germany бо Україну не дає обрати, далі вводимо номер паспорту → адресу (тут треба знайти якусь адресу в Німеччині, звісно там де квартири/будинки, а не якийсь завод) → знову обираємо Germany і чим займаєтесь та переходимо до ідентифікації.Обираю passport (повторюсь робив на закордонний) → після цього просить підтвердити локацію ℹ️ Тут потрібно увімкнути VPN Німеччини і увімкнути GPS та пройти цей крок. Якщо будете робити з компа і iPhone, то на компі можете постійно бути з увімкненим VPN, а на смартфоні на цьому кроці. Підписуємо доки і чекаємо перевірку. В мене десь 1,5-2 години пройшло → Verify your identity → Verify bank account: тут нам треба буде взяти лише IBAN, Beneficiary name (Trading 212 EU GmbH) та код з 8 цифр, який треба додати в коментар до платежу.Заходимо в ZEN (в моєму випадку, може у когось є живий Revolut, Wise, Genome) та натискаємо на переказ → Банківський переказ — з Особистий перемикаємось на Компанія та копіюємо сюди з реквізитів IBAN, відправника Trading 212 EU GmbH, вводимо суму (можна від 1€, я закидав на пару євро більше), та 8 значний код і тип відправки обираємо Стандартний бо Прискорений в мене не пішов ℹ️ Не провтикайте додати код в коментар до платежу Відправляємо і в Trading 212 натискаємо I've made the transfer і чекаємо. Я відправляв ввечері, то мені переказ прийшов на наступний день в обід.Як прийде сповіщення від Trading 212, що ваш акаунт апрувнули натискаємо на Verify your identity → там де питання про податок і не US статус я натиснув Don't claim і на цьому вериф пройдено, а депозит зараховано.Там відразу пропонується відкрити картку і я спочатку скіпнув, але мені акції нарахували після того як я відкрив картку (це робиться в декілька кліків), тому можете відразу відкрити картку.Після цього через пару хвилин нарахували акції (в мене на 15,2€).Вивести їх можна буде через місяць.Ця акція триватиме ще 18 днів, тож час зареєструватися ще є і можете також запрошувати друзів і разом з ними отримати до 100€ (а там як пощастить).Може я пропустив який важливий пункт, то напишіть хто вже відкрив.@cryptobeg
👁 582 26-04-03 10:55
🤑 Отримуємо до 100€ в акціях за реєстрацію в Trading 212💬 Про цю активність мені написав друг ще декілька днів тому, але в мене немає часу зараз це зробити (спробую зробити пізніше, час є до кінця квітня), тому хто хоче може зробити зараз по його рефці.❗️Так як запросити можна до 5 друзів, то за рефкою звертайтесь до Anatolii - @talyanchik, він скаже чи є ще місце та підкаже, якщо щось буде не зрозуміло. | Що потрібно робити?• треба мати відкритий рахунок європейського банку типу Revolut, Genome, Wise, ZEN.→ Він реєструвався в ZEN на закордонний паспорт, вказував громадянство Україна та заповнюєте анкету.→ ZEN можна поповнити з Binance.• реєструєтесь в Trading 212 по цій рефці та проходите верифікацію→ Реєстрація на закордонний паспорт: країну проживання обирав Німеччина, а громадянство Україна.→ Там потрібно буде вказати німецьку адресу і типу підтвердити (вирішується увімкненням VPN з країною Німеччина), має пройти. 📱 У кого iPhone треба робити з компа або Android бо в App Store не дає завантажити застосунок Trading 212 • робимо депозит від 1€→ Поповнюєте рахунок на 1EUR через SEPA з ZEN (чи що у вас є).Він сказав треба буде зробити два депозита по 1€ (перший для верифікації).• отримуємо винагородуНараховують рандомно в акціях до 100€, продати і вивести можна через місяць.Вивести наче можна тільки на той банк, з якого поповнювали • так само запрошуєте друзів (можна до 5 людей) і отримаєте з ними акції@cryptobeg
👁 691 26-01-22 08:38
ℹ️ Стосується картки Trustee Plus💬 Можливо зараз оплата карткою не працює або працює не стабільно, я не перевіряв, дізнався це з оф. каналу Trustee Plus. Нижче текст з повідомлення Вадима Груші:Друзі, привіт! Як багато з вас помітили, станом на зараз виникли труднощі з роботою карток Quicko. Є ймовірність, що ці труднощі пов'язані з подіями, які відбулись вчора. Учора, абсолютно несподівано для нас і наших партнерів, польський регулятор відкликав ліцензію у Quicko та зобов'язав компанію припинити відносини з клієнтами до 30 квітня. Цілком ймовірно, що саме з цієї причини наразі картки працюють нестабільно. Хороша новина – усі криптосервіси Trustee Plus працюють у штатному режимі. І не чекаючи офіційних роз'яснень, ми вже розпочали роботу над альтернативними картковими рішеннями для вас. Нам прикро, що ця ситуація сталася без будь-якого попередження. Просимо надати нам буквально декілька днів, і ми зможемо запропонувати на вам конкретні альтернативні рішення. Дякуємо за довіру. Ми поруч і рухаємось далі. @cryptobeg
👁 469 25-12-30 17:32
💳 Нотатки про криптокартку Trustee Plus (і трішки про WhiteBIT Nova)💬 Дуже легко можу щось наплутати, тому якщо побачили помилку, то напишіть в коменти. Днів 10 тому в застосунку був пушик про автоматичний перехід (через регулювання MiCA) з UAB Trustee Global до IROC і що типу треба погодитись з умовами. Я не сильно вчитувався бо тоді не до того було і погодився, та й забув. Наче нічого не мало мінятись окрім адрес для депозитів.Пізніше було повідомлення, що перехід до IROC завершено і усі криптоадреси змінено на нові.В додачу ще з'явився застосунок Quicko Digital — типу зробили окремий застосунок, там усе що пов'язане з карткою Trustee.Я його завантажив, авторизувався через Trustee Plus — усе просто. Але більше нічого не робив і щось завтикав, що там баланс показувало 0 і я думав, що якщо у мене є EUR на балансі Trustee Plus, то оплата працюватиме. На касі в супермаркеті зрозумів, що це не так😅Виявляється EUR з вашого балансу треба переказати на ваш номер картки Trustee (це без комісії).В застосунку Trustee Plus показується що є підтримка валюти автопоповнення в USDC, але я ще не перевіряв чи конвертує воно автоматом в EUR після переходу в новий застосунок.Вже наступного разу пробував оплачувати в продуктовому супермаркеті, то оплата пройшла 💬 Вирішив просто поділитись, якщо є що доповнити то теж пишіть :)—До речі, для картки від WhiteBIT теж був пуш, що треба прийняти згоду на передачу даних до компанії DERVALIOSE TECHNOLOHIES Sp z o.o., яка продовжить обслуговування картки WhiteBIT Nova. Там наче нічого не змінюється, просто треба прийняв умови — оплата проходить в наземних магазинах без проблем.———Якщо треба реф. лінки на ці картки, але не знаю як зараз з реєстрацією без ЄС адреси:📈 Криптокартка WhiteBIT Novaкешбеком до 10% + 1 USDC рефка)💳 Відкрити картку Trustee Plus (відкриття 10 EUR, але по рефці вам має 5 EUR повернутися)Ще є Bybit, але я нею тільки в USD плачу бо в інших валютах 2% комісії💳 Відкрити картку Bybit Card (код: JNYVO9 )@cryptobeg
👁 363 25-12-16 13:56
Перший проєкт нового формату розподілення - Theoriq (THQ). Торгівля на Alpha розпочнеться 16 грудня 2025 року о 14:00 (UTC). Користувачі, які мають щонайменше 220 Binance Alpha points, можуть претендувати на участь у токен-ейрдропі.На сторінці події Alpha кожен користувач може отримати 400 токенів THQ.Ця подія використовує модель «Зменшення вартості» (Reducing Cost): на початку події для отримання ейрдропу потрібно 30 Binance Alpha points. Якщо подія триває далі, необхідна кількість поінтів зменшується на 1 щохвилини, з мінімальним порогом у 10 поінтів.Наприклад, якщо подія починається о 14:00: • з 14:00 до 14:01 для отримання ейрдропу потрібно 30 Alpha points; • з 14:01 до 14:0229 поінтів; • і так далі, доки кількість не зменшиться до мінімальних 10 поінтів.Ця нова модель має на меті створити більш справедливий та інклюзивний досвід, дозволяючи з часом знижувати поріг Alpha points у міру проведення нових подій.Зверніть увагу: користувачі повинні підтвердити отримання ейрдропу на сторінці події Alpha протягом 24 годин, інакше ейрдроп буде втрачено.
👁 471 25-11-06 13:25
🛒 «Реферальний Листопад» (Ексклюзивно для України) — по 15 USDC за реєстрацію та за кожного запрошеного друга | Як отримати 15 USDC за реєстрацію?🟢зареєстроватися на Binance та пройти KYC (за моїм лінком отримаєте 20% знижки на торгові комісії на споті)🟢зробіть депозит від 20$ (краще відразу 100$)🟢зробіть перший трейд від 100$ (в еквіваленті), можна на споті або на ф'ючерсах🎁 Ви отримаєте 15 USDC на свій спотовий гаманець протягом 3-х тижнів після завершення промо. | Запрошуй друзів та отримуй по 15$ за кожного запрошеного?🟠зареєструйся в промо (кнопка "Приєднатись")🟠запрошуй друзів (мають пройти KYC, зробити депозит та трейд від 100$)🎁 Отримаєте по 15 USDC за кожного друга та приймете участь у розіграші додаткових призів.🎁 | Додаткові винагороди:🟢$5000 USDC — додатковий бонусний пул для ТОП-20 інвайтерів в період промо🟢Мерч Binance — для топ-інвайтерів, що не потрапили в топ-20 (в залежності від розблокованого пулу) Актуально до 5 грудня 2025 року (включно)@cryptobeg | 💰 Binance (-20% на комісії)
👁 466 25-11-04 14:50
📃 Нещодавно зробив для себе таку ось табличку, може комусь знадобиться💬 На біржах є гнучкий стейкінг, але зазвичай ліміт з високими відсотками там невеликий (200-500$), а на більшу суму нараховують менший %. 👨‍💻 Тож зробив таку табличку, щоб можна було вказати монетку, кількість яку закинув, під який %, який ліміт і табличка покаже скільки буде капати з цієї суми в день/місяць. Стовпець "неактив", це перевищення ліміту з високим відсотком (типу неефективно задіяні кошти).💸 На прикладі гнучкого стейкінгу USDC на MEXC я зробив 2 рядки USDC: 1й — з лімітом 300$, інший від 300$). Також у другому рядку від числа з верхньої клітинки (502$) віднімаю ліміт (300$) і отримую кількість коштів, на які нараховується нижча ставка [це якщо вам так зручно].Для фіксованих депозитів додав таймер (дата — коли відкрив депозит, на скільки днів, і скільки залишилось). 🧮 Окремо зробив калькулятор, якщо треба просто глянути скільки вийде з n-суми на n-днів під n-%.📃 Ось посилання на шаблон... (скопіюйте собі: Файл — Копіювати)💬 А, ну і як бачите з MEXC-ом все добре, але іноді краще перестрахуватися хоча на гнучких депозитам я кошти не виводив. Також у MEXC ще діють фіксовані депозити на 7 та 30 днів для USDC та USDT зі ставкою до 15% (при потребі вивести можна в будь-який момент, але без нарахованих відсотків).@cryptobeg |📈 Біржа MEXC (-10% на комісії)
👁 407 25-10-10 13:13
🔸 16:30 (можливо покажуть тільки деталі сейлу, а не запуск) — Pre-TGE Prime — наче такий самий варіант з перепідпискою, але з крупнішими проектами:Binance Wallet із задоволенням представляє Prime Sale для учасників Pre-TGE. Порівняно з іншими пропозиціями Pre-TGE, ця нова модель розроблена для того, щоб надати користувачам ранній доступ до відносно більш зрілих проектів, які демонструють вищий рівень розвитку. Можливість придбати токени з цих проектів традиційно була менш доступною для більшості користувачів до початку TGE. Під час Prime Sale користувачі можуть підписатися на токен проекту виключно в межах Binance Wallet. Процес підписки відбувається за моделлю надмірної підписки, що дозволяє вносити депозити до заздалегідь визначеної суми BNB на користувача. Розподіл токенів пропорційний загальній сумі BNB, внесених усіма учасниками. Після закінчення періоду підписки користувачі зможуть отримати виділені їм токени, які можна отримати на вкладці [Активи]. Ці токени будуть зараховані на їхні рахунки, але залишатимуться неторгованими до офіційної дати запуску, про яку буде оголошено проєктом. Будь-який надлишок BNB буде автоматично повернено. 📎 Деталі...upd: Pre-TGE Prime Sale $YB пройде 13 жовтня з 11:00 до 13:00, деталі...@cryptobeg | 💰 Binance (-20% на комісії)
👁 309 25-09-03 12:07
💰 Важливі зміни по Binance Alpha❗️💬 З 4 вересня (03:00 по Києву) Binance Alpha розпочне новий сезон бонусів за монети, а правила бонусних балів за обсяг торгів будуть оновлені наступним чином:🟢Множник об'ємів х4 лише для токенів в мережі BSC, які виходили на Binance Alpha через дроп, або TGE (перші 30 днів після запуску)🟢Множник об'ємів х2 для токенів не в мережі BSC, які виходили на Binance Alpha через дроп, або TGE (перші 30 днів після запуску)🟠Токени, запущені через Binance Alpha TGE понад 30 днів тому, або токени, які не мали Binance Alpha ейрдропу або TGE, не матимуть права на отримання бонусів за обсяг торгів (тобто просто буде х1) ❗️Так як токен KOGE вийшов більше 30 днів тому, обсяг з цим токеном буде х1.Якщо хочете отримати х2 або х4, то потрібно торгувати "свіжими" токенами, але є ризик втратити на зміні курсу. ℹ️ У web-версії можна тикнути тут галочку на "Display Points+ Tokens Only", щоб відображались лише токени, які підходять під умови New Coin Bonus Season.У апці в розділі Alpha (саме у web3-гаманці, на біржі не бачу) зверху, де мережі є вкладка "Бали+" і там можна побачити усі відповідні токени (збоку біля токену є позначка "х4").💬 Поки що ситуація виглядає не дуже, але подивимось, може просто трохи відпочинемо від альфи )) @cryptobeg | 💰 Binance (-20% на комісії)
👁 366 25-08-29 15:00
🏆 Прем'єрний турнір на закриття літнього сезону на Binance ℹ️ Актуально для тих, хто торгує на ф'ючерсах, зареєстрований за партнерським запрошенням (як у мене), з України. | Як взяти участь?🟠бути зареєстрованим і верифікованим користувачем BinanceРеєструючись за моїм лінком буде діяти знижки -20% на торгові комісії (спот) і -10% (на ф'ючерси)🟠зареєструватися в промо (кнопка "Приєднатись")Для кваліфікації треба наторгувати від 10 000$ обсягу на ф'ючерсах.Торгові пари з 0% комісії не будуть враховані. Всі результати будуть перевірені на wash trading.🎁 | Які винагороди?100 переможців будуть обрані за торговим оборотом (що більший оборот, тим ваш рейтинг вищий):🟢1 місце - 500 USDC🟢2 місце - 300 USDC🟢3 місце - 250 USDC🟢4 місце - 150 USDC🟢5 місце - 100 USDC🟢6 місце - 50 USDC🟢7 – 100 місця - рівна частка від 3,150 USDC🎁 Ще ТОП-5 користувачів отримають +1VIP-рівень і особистого менеджера. Винагороди будуть нараховані в токенах USDC протягом 3 тижнів після закінчення турніру. Актуально з 29 серпня до 18 вересня (включно)@cryptobeg | 💰 Binance (-20% на комісії)