Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Ціна держави
Añadido 14 jul. 2024

Ціна держави

@costukraine
Número de suscriptores: 37 025
Fotos: 8,370
Videos: 204
Enlaces: 10,500
Descripción:
Просвітницький проект про економіку CASE Україна http://case-ukraine.com.ua Підтримати: https://www.patreon.com/costua https://www.youtube.com/ЦінаДержави Співпраця й реклама @jesfor

👥 Número de suscriptores

37 025
Promedio/Día:: -7
Promedio/Tiempo:: -339
Promedio/Mes:: -1762

👁️ Vistas promedio por mensaje

5 933
Promedio/Día:: 4,930
Promedio/Tiempo:: 6,164
ERR: 16.02%

📊 Mensajes por Día

5.4
Último día: 9
Promedio semanal: 5.9
Promedio por día: 5.4

Historial de cambios de estado

Oficialmente confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 5,800 25-05-21 08:19
🇺🇸Американські бренди мають нову проблему з іміджем - The EconomistДональд Трамп шкодить брендам - від Coca-Cola до Jack Daniel’sПротягом десятиліть м’яка сила Америки слугувала вітрилом для її компаній, коли ті виходили на міжнародні ринки. Коли впала Берлінська стіна, Coca-Cola відправила вантажівки з великими логотипами до Східного Берліна, роздаючи натовпам безкоштовні напої. Продажі швидко зросли — споживачі в колишній комуністичній державі із захватом пили солодкий символ американського капіталізму.Проте продавати «Американу» за кордоном стає дедалі складніше. Минулого місяця Carlsberg — данський пивовар, який розливає Coca-Cola у себе вдома — повідомив, що споживачі бойкотують газований напій, надаючи перевагу місцевим брендам, таким як Jolly Cola. За це Coca-Cola може «подякувати» Дональду Трампу, який розлютив данців — як і багатьох інших споживачів у світі — своїми заявами про територіальну експансію та хаотичну торгову війну. Наскільки серйозно повинні турбуватися керівники американських корпорацій через нову іміджеву кризу?Те, що Трамп пошкодив репутацію Америки за кордоном — очевидно. У дослідженні понад 100 000 людей у 100 країнах, проведеному минулого місяця компанією Nira Data на замовлення Альянсу демократій (данська некомерційна організація), частка опитаних з негативним ставленням до США перевищила частку з позитивним на 5 відсоткових пунктів. Це різке погіршення у порівнянні з попередніми роками й достатньо, аби поставити США позаду Китаю у глобальному рейтингу симпатій.Дії президента вже шкодять продажам американських компаній за кордоном. Найбільший спротив спостерігається в Канаді, де громадяни обурені ідеєю приєднання їхньої країни як «51-го штату», а також у Данії через погрози Трампа «віджати» Гренландію. Минулого місяця 61% канадців заявили YouGov, що бойкотують американські товари. Раніше цього року провінції Онтаріо та Квебек вилучили з продажу алкоголь американського виробництва в державних магазинах, що вдарило по продажах таких брендів, як Jack Daniel’s. Компанія Kraft Heinz нагадує канадцям, що багато її продуктів у Канаді виготовляються локально з місцевих інгредієнтів. У Данії найбільший ритейлер країни — Salling Group — почав спеціально маркувати європейські бренди, щоб полегшити споживачам уникнення американських товарів.Негативне ставлення до американських брендів спостерігається і в інших частинах Європи. Найбільш яскравим прикладом є Tesla, компанія Ілона Маска: реєстрації нових авто Tesla в Європі впали на понад 40% у першому кварталі порівняно з минулим роком. Але Tesla — не єдина в зоні ризику. У березневому опитуванні Європейського центрального банку респондентам запропонували гіпотетичний сценарій, у якому США вводять загальні мита, а ЄС відповідає дзеркально. Їх попросили оцінити ймовірність відмови від американських товарів за шкалою від 0 до 100. Медіанне значення — 80. Цікаво, що більшість вказали причиною відмови не ціну, а особисті переконання чи уподобання.Це все має турбувати американські фірми, які щороку отримують понад $8 трлн доходів від продажів за кордоном. Не всі сектори постраждають однаково. Згідно з дослідженням Morning Consult, найсильніший зв’язок між негативним ставленням до США і брендів — у технологіях, автопромі та харчовій промисловості. Найменше постраждають готельна галузь, логістика й охорона здоров’я. Люди частіше відмовляться від пачки Cheetos, ніж від ліків від раку компанії Pfizer. А відсутність альтернатив ускладнює відмову від таких сервісів, як Google чи Instagram.Утім, для багатьох американських компаній реальність стає очевидною: їхнє походження зі США — більше не перевага, а ризик.📩 Підписуйся на "Ціну держави"
👁 5,900 25-05-19 07:04
📉Microsoft скорочує 6 000 працівників, фокусуючись на AI: що це означає для індустрії та працівників - BloombergУ травні 2025 року Microsoft оголосила про звільнення приблизно 6 000 співробітників, що становить близько 3% її глобального штату. Це другий раунд скорочень за рік, попередній відбувся в січні. Ці кроки відображають стратегічне переорієнтування компанії на розвиток штучного інтелекту (AI) та хмарних технологій.Причини скорочень:Інвестиції в AI: Microsoft планує витратити до $80 мільярдів у 2025 фінансовому році на розширення інфраструктури для підтримки AI-сервісів, таких як Microsoft 365 Copilot.Оптимізація управління: Скорочення торкнуться переважно середнього менеджменту та неосновних технічних ролей, що дозволить компанії стати більш гнучкою та ефективною.Переорієнтація ресурсів: Звільнені ресурси будуть спрямовані на наймання фахівців у галузі AI, зокрема інженерів та дослідників.Глобальний контекст:Ці скорочення є частиною ширшої тенденції в технологічній індустрії, де компанії, такі як Meta та Amazon, також зменшують штати, щоб зосередитися на AI та інших інноваційних напрямках.Висновки:Microsoft демонструє стратегічну спрямованість на майбутнє, інвестуючи в AI та адаптуючи свою структуру до нових викликів. Хоча скорочення є болючими для багатьох працівників, вони відображають необхідність змін у технологічному середовищі, що швидко розвивається.Графік про те, що кількість вакансій на одного безробітного в США зменшується:кількість вакансій на одного працівника, який шукає роботу.📩 Підписуйся на "Ціну держави"
👁 6,600 25-05-18 07:14
🏆Не треба робити Америку знову великою, бо вона вже велика: найбільші економіки світу, включаючи Штати СШАХоча сьогодні США розглядаються як єдиний світовий економічний і політичний гегемон, багато з 50 штатів країни є великими економіками самі по собі.Щоб показати, наскільки вони великі, VisualCapitalist наніс на карту і склали рейтинг 30 найбільших економік світу, включаючи штати США, щоб побачити, як вони виглядають у порівнянні з цілими країнами.Каліфорнія є найбільшим штатом США за обсягом ВВП і посіла б 4-те місце у світі, якби була власною країною.Її ВВП ($4,1 трлн ) зараз більше, ніж у будь-якій іншій країні, за винятком Німеччини, Китаю і, звичайно, решти Сполучених Штатів.У цьому порівнянні використовуються нещодавно опубліковані дані Бюро економічного аналізу щодо ВВП за 2024 рік, які показують, що економіка Каліфорнії на $900 млрд більша, ніж економіка Японії у 2024 році - $4,02 трлн.Звичайно, МВФ опублікував прогнозні показники ВВП на 2025 рік. Обсяг виробництва Японії зараз вищий ($4,19 трлн), але порівняльні показники Каліфорнії не будуть опубліковані ще рік.Ще одна примітка: за оцінками МВФ, Індія також випередить Японію у 2025 році. Залежно від того, як Каліфорнія виступить цього року, вона може зберегти свою позицію або скотитися на п'яте місце.Загалом дев'ять американських штатів входять до 30 найбільших економік світу за обсягом ВВП у 2024 році. Серед них - фінансова столиця (Нью-Йорк), центр сланцевого буму (Техас), інші технологічні центри (Вашингтон), а також демографічні кластери (Флорида і Джорджія).Вермонт, найменший за розміром ВВП штат США, посяде 147-е місце у світі.Так що Трамп зі своїми неадекватними претензіями про те, що Америка сьогодні якась не така - просто популіст і словоблуд.📩 Підписуйся на "Ціну держави"
👁 3,600 25-05-10 17:03
Зеленський повідомив Трампу про готовність України почати прямі переговори з РосієюПрезидент України Володимир Зеленський і лідери європейських країн, які брали участь у зустрічі «Коаліції охочих» у Києві, під час телефонної розмови з президентом США Дональдом Трампом заявили про готовність української сторони почати прямі мирні переговори з Росією, якщо буде досягнуто угоди про повне припинення вогню строком на 30 днів. Про це повідомляє Axios з посиланням на два джерела, знайомих зі змістом бесіди.За даними видання, під час розмови з Трампом союзники наголосили, що в разі відмови Путіна підтримати перемир'я європейські країни введуть новий пакет економічних санкцій проти Москви. Одне з джерел заявило, що Дональд Трамп «був задоволений» тим, що Україна прийняла пропозицію про припинення вогню і висловила готовність до прямих переговорів із Кремлем. Друге джерело підтвердило, що американський президент залишився задоволений підтримкою його ініціативи Києвом і європейськими столицями. «Тепер ми чекаємо відповіді від Росії», - зазначив співрозмовник Axios.📩 Підписуйся на "Ціну держави"
👁 5,300 25-05-06 17:19
🇺🇸🎬 Тарифи Трампа на імпортні фільми загрожують Голлівуду - AxiosПрезидент Дональд Трамп пригрозив запровадити мита на імпорт іноземних фільмів у США. Але така ініціатива може боляче вдарити не по конкурентах, а саме по американській кіноіндустрії — через ризик дзеркальних дій за кордоном. А саме там Голлівуд заробляє більшу частину свого прибутку.📉 Чому це важливо?Після пандемії кінотеатри й так працюють на знижених обертах. А якщо країни почнуть вводити мита у відповідь, американські студії можуть втратити ключові прибутки за кордоном. Наприклад:▪️ 62% касових зборів мультфільму "Думками навиворіт 2" Disney отримала за межами США (бокс-офіс склав $1,7 млрд).▪️ 56% доходів "Барбі" Warner Bros — теж з міжнародного прокату.🌍 США — найбільший експортер фільмів у світі, обсяг експорту втричі перевищує імпорт, за даними Motion Picture Association.🤷‍♂️ Але що саме підпадає під мита — поки незрозуміло:Чи йдеться про фільми, зняті повністю за кордоном? Чи про ті, що мають іноземні компоненти? Більшість фільмів сьогодні створюються гібридно — частина в США, частина за межами.🎥 Під удар можуть потрапити навіть стримінги на кшталт Netflix, які показують іноземні серіали американським глядачам.🎬 Деякі політики закликають стимулювати виробництво в США через податкові пільги. Але експерти застерігають: непродумані мита можуть лише ще більше ослабити індустрію.📌 Трамп каже, що Голлівуд "швидко вмирає" — але це перебільшення. Галузь справді переживає кризу, але успіх окремих фільмів доводить: кіно живе, коли є глядач.Як видно з графіку, американські кіностудії за кордоном (без КНР) щороку збирають у 2 рази більше грошей, ніж в рідних США.Так, треба зупинити це неподобство і запровадити тарифи на американські фільми - дивитися лише піратку! Досить американським акторам, режисерам, сценаристам жити за рахунок всього світу.📩 Підписуйся на "Ціну держави"
👁 5,500 25-05-05 14:59
💰Солідарна пенсійна система, інвестиції в економіку та заможна старістьУ Gallup вийшло цікаве дослідження про уподобання американців щодо різних інвестиційних інструментів.Зокрема, є питання про те, скільки американців є власниками акцій компаній: самі, або спільно з подружжям, або опосередковано через пенсійну програму 401(k), про яку ми писали. Якщо стисло: твої щомісячні відрахування з зарплати + платежі від роботодавця інвестуються у цінні папери - у майбутньому доходи з цих паперів складатимуть персональний пенсійний фонд.62% американців відповіли, що так є власниками акцій.Власне американська пенсійна система (добровільна накопичувальна) є головним поштовхом, щоб американці були активними учасниками фондового ринку - власниками цінних паперів. Це ще одна вагома перевага накопичувальної пенсійної системи над солідарною. У людей змінюється мислення: "відкладання грошей на старість" - це не тримати долари під матрацом, а інвестувати їх в різні інструменти, в першу чергу в акції компаній. А це вже двигун для національної економіки, коли населення не просто володіє грошима, а активно запускає їх в економіку. Люди отримують примноження накопичень, компанії доступ до ресурсів на свій розвиток, а країна загалом економічне зростання.Ми, на жаль, позбавлені цієї здорової екосистеми. Нам часто розповідають казки про те, що Україна не готова до накопичувальної пенсійної системи, бо у нас немає фондового ринку. Звісно немає і не буде за таких умов, бо фондовий ринок позбавляють "кровоносної системи" - коштів. А у всьому світі, у т.ч. в США, головні учасники фондового ринку - це пенсійні фонди. Тільки щоб ви мали правильне розуміння: тамтешні пенсійні фонди - це по суті інвесткомпанії, де працюють професіонали і які заробляють кошти у вигляді відсотку від дохідності керованих ними капіталів своїх клієнтів. А не монстр як Пенсійний фонд України - черговий МММ, фінансова піраміда, яка сьогодні забирає гроші, щоб роздати сьогоднішнім пенсіонерам під обіцянку, що завтра вони здеруть гроші з когось аби вам виплатити вашу пенсію.Тут треба додати, що цей Пенсійний фонд ще збитковий на 40% - йому треба додатково вливати кошти, щоб виконати взяті на себе зобов'язання. Інвестиції навпаки.Нам потрібний негайний перехід від солідарки до накопичувальної пенсійної системи не лише для того, щоб врятувати сьогоднішніх працівників від бідної старості (через 30 років 60% літніх людей не матимуть пенсій, якщо лишити як зараз), але й привчити, навчити інвестувати - щоб гроші створювали гроші.До речі про оце ми будемо сьогодні говорити з учасниками курсу "Економіка" проекту "Змінотворці": записуйте своїх дітей, знайомих. Деталі тут - https://bit.ly/4hxKTtd📩 Підписуйся на "Ціну держави"
👁 6,000 25-05-04 12:01
👺Маск: від ідола-інноватора до чорта ТрампаІлон Маск - один з найвідоміших людей нашого часу. Протягом багатьох років світ захоплено спостерігав за технічними досягненнями його компаній, які значною мірою визначають технології майбутнього і зробили його одним з найбагатших людей світу.Попри неймовірне багатство і популярність, його особисті переконання мало кого цікавили і мало на що впливали, оскільки він уникав участі в публічній політиці. Проте раптова близькість з Дональдом Трампом, спочатку кандидатом, а згодом президентом Сполучених Штатів, зробила його одним з найвпливовіших людей в світі.Це примусило багатьох людей зацікавитися тим, яких саме поглядів Ілон Маск дотримується на соціальні та політичні проблеми сьогодення. І ці погляди багато кого здивували і шокували. Революціонер у сфері технологій виявився радикальним консерватором у питаннях, що стосуються політики. Опоненти звинувачують його у гомофобії, ксенофобії, утисках працівників, підтримці диктаторських режимів і рухів тощо.Сьогодні у відео ми розбираємо феномен Маска, який перетворився з ідола для мільйонів і бізнесмена-візіонера на руйнівника американської величі.🤝Реклама та співпраця: [email protected]🤝Підтримати нашу роботу:💰Спонсорство на YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC0AAh4OM7Ihs8hwk4vcJjtg/join💰Ставайте патронами https://www.patreon.com/costua💰Переказ карткою https://secure.wayforpay.com/donate/d5e2a1b2ed342💰 PayPal: [email protected] (вказати "на відео")📩 Підписуйся на "Ціну держави"
👁 10,000 25-04-30 19:07
🔍 Що відбувається з "ресурсною угодою" між Україною та США прямо зараз?Переговори зайшли в жорстку фазу. 🇺🇸 хоче, щоб Україна вже сьогодні підписала три різні документи, а не один, як було погоджено. Інакше – жодної угоди не буде.❗️Проблема: це юридично неможливо. Дві з трьох угод можуть бути визнані недійсними у суді згодом. Але американська сторона тисне.🧩 Що за угоди?1️⃣ Основна міжурядова угода.Саме її делегація з України готова підписати. Вона вигідна обом сторонам — і Києву, і Вашингтону. Це була б реальна перемога.2️⃣ Угода між американською DFC та українським агентством.Це вже не державний документ, а комерційна угода, яку може підписати лише профільне агентство після ратифікації першої угоди парламентом. Так вимагає Конституція 🇺🇦.3️⃣ Технічний регламент роботи фонду.Це ще один документ, який визначає механізми функціонування інвестфонду.⚠️ США наполягають, аби всі три угоди були підписані в один день. Але якщо це станеться зараз, порушення законодавства України зробить частину домовленостей вразливою для юридичних оскаржень у майбутньому.🧠 У цій ситуації важливо зберегти тверезу голову. Рішення, яке приймається сьогодні, матиме наслідки на роки вперед. @costukraine
👁 6,000 25-04-29 17:44
💩Путін вимагає повного контролю над чотирма областями України - BloombergПутін продовжує вимагати, щоб Кремль у рамках будь-якої угоди про завершення війни отримав повний контроль над Донецькою, Луганською, Запорізькою та Херсонською областями України, повідомили Bloomberg три джерела в Москві, обізнані з ситуацією. Російські війська досі утримують тільки частину цих територій.Ця вимога ставить під загрозу переговорні зусилля США: спецпосланець Стів Віткофф безуспішно намагався переконати Путіна зупинити війну на поточних лініях фронту. Переговори зайшли в глухий кут, і подальший прогрес можливий тільки за особистої зустрічі Путіна і Трампа, повідомило одне з джерел.У Білому домі зростає невдоволення відсутністю прогресу, і Трамп уже допустив, що США можуть вийти з переговорів або посилити санкції проти Росії. Напередодні Москва оголосила про триденне перемир'я з 8 травня, але Київ і Вашингтон були розчаровані цим рішенням і закликали до безстрокового припинення вогню. Однак Росія не погодиться на довгострокове перемир'я, поки не будуть враховані «нюанси» позиції Путіна, заявив Пєсков.👉Це найкраще, що може бути. Путін подумав, що спіймав "Бога за бороду" і тепер він хазяїн положєнія - можна висувати будь-які умови. Сподіваємось, це взбісить Трампа і той грюкне рукою (хочеться вірити).📩 Підписуйся на "Ціну держави"
👁 5,300 25-04-28 15:59
⚖️Юридична колізія, яка знесла мені мозокБлизько року тому сталась історія, яка обійшла всі медіа. Прокурор на прізвище Вінніков провів домашній обшук у підприємця і заарештував 100 000 євро. Але знайдені гроші на зберігання не здав, а банально вкрав та ще й потратив. Виявилось це випадково, проти прокурора відкрили справу, вона там якось триває, судового вироку чекати ще довго.І от кілька днів тому дізнався, що ще півроку тому суд арешт із грошей зняв, однак підприємець їх не тільки не повернув, а й не факт, чи взагалі побачить. Адвокати стверджують, що вимагати від держави грошей – марна річ. Бо прокурор Вінніков трактується у цьому випадку не як представник держави, а як фізособа, яка вкрала гроші. Тому законний шлях повернення коштів: дочекатись вироку над прокурором, а потім вимагати повернення коштів уже конкретно з нього.Мені здається така формула ідіотичною. Я розумію, що закон часто не корелює з реальністю. Але ж не може бути, що до тебе прийшов державний прокурор і державний слідчий, захищав їх державний оперативний підрозділ, дозвіл дав державний слідчий суддя, а коли гроші вкрали, то держава в тому не винна-)Як на мою думку, якщо є недосказаність в законі, то цю прогалину має закривати суд. І якщо подати позов проти держави, то нормальний суддя мав би вирішити цю проблему. Коротше, потребую якихось коментарів від знаючих людей. Бо, якщо ситуація справді є такою, як її описують адвокати підприємця, то це вже просто якесь середньовіччя.Автор: Олекса Шалайський, засновник "Наші гроші"Не зупиняємося повторювати: відсутність верховенства права - проблема №1 для відновлення та розвитку України📩 Підписуйся на "Ціну держави"