Fuente
CORVUS Gunfighter | ЧОМУ ТИ НЕ ВЛУЧАЄШ ЗІ СВОГО LPVO?(І це не завжди твоя кривизна)Сьогодн...
1 500 Vistas/Alcance
2025-04-12 20:13
Mensaje №1081
ЧОМУ ТИ НЕ ВЛУЧАЄШ ЗІ СВОГО LPVO?(І це не завжди твоя кривизна)Сьогодні, під час тренування, зіштовхнувся вперше з цією «проблемою», хоча знав, але ніколи не контролював, оскільки в моїй комплектації, коліматор закриває до 100 метрів. Тому загонник (LPVO, а саме Vortex Strike eagle 1-8 в другій фокалці) завжди на 8х. Але сьогодні, щоб пришвидшитись, скинув кратність до 4х… і почався пасадобль))Проблема:Ти пристріляв свій LPVO на 100 м. Все чітко. Але під час тренування або стрільби на іншій кратності — не влучаєш. Гонг мовчить. Мішень чиста.Можлива причина:Твій приціл — SFP (друга фокальна площина). А значить:— Сітка не масштабується разом із зображенням.— Точка прицілу та всі «дроп-маркери» (BDC) «чесні» лише на максимальній кратності.— На менших кратностях — всі поправки збиваються, і влучність падає.Типова помилка:— Пристріляв на 8х— Стріляєш на 4х— Тримав ту саму точку— ПромазавРішення:— Якщо маєш SFP — стріляй по важких далеких мішенях тільки на макс. кратності.— Або пристріляй і вивчи поправку на кожній кратності окремо (але це брєд).— Хочеш уникнути цього — бери FFP (перша фокальна площина): там сітка масштабується разом із зображенням, і всі поправки і поділи сітки залишаються актуальними на будь-якій кратності.P.S.Навіть карабін топ-бюджету не допоможе, якщо ти не знаєш, як працює твоя оптика.