Fuente
Урядова "гаряча лінія" 1545 | ❓ Чому ввели нові графіки, а не повернулись до попередніх? Через обс...
959 Vistas/Alcance
2026-01-31 09:09
Mensaje №9930
❓ Чому ввели нові графіки, а не повернулись до попередніх? Через обстріли енергооб’єктів старі підходи більше не працюють. Рівномірно розподілити електроенергію, як раніше, зараз неможливо. Мережі пошкоджені по-різному, тому енергетикам доводиться формувати індивідуальні графіки з урахуванням технічних можливостей кожної частини міста. ❓ Чому світла може не бути більше 7 годин поспіль? Тривалість відключень залежить від доступної потужності в мережі. Через значні пошкодження перерви можуть бути довшими, ніж ми звикли. ❓ Чому в сусідніх будинках різний час включення світла? Навіть сусідні адреси можуть бути підключені до різних ліній або підстанцій. Якщо стан мереж різний, то й графіки можуть не збігатися. ❓ Чому за моєю адресою показує два графіки? Будинок може живитися від двох ліній. Визначити, до якої саме підключена конкретна квартира, ми не можемо — цю інформацію має ваша керуюча компанія або ОСББ. ❓ Чому графік є лише на один день? Тому, що енергосистема залишається нестабільною: її стан може змінюватися щогодини. Зараз можливо формувати прогноз лише на наступну добу. ❓ Моєї адреси немає в графіку. Що робити? Повідомте про це на сайті в розділі "Відсутня електроенергія?" за посиланням: https://www.dtek-kem.com.ua/ua/shutdowns ❓ Що робити: за графіком світло має бути, а його немає? Ймовірно, за вашою адресою сталася аварія — на мережах ДТЕК Київські електромережі або всередині будинку. Спочатку зверніться до свого ОСББ, керуючої компанії або ЖЕК: вони перевірять внутрішньобудинкові мережі й, за потреби, залишать заявку ОСР. Нагадаємо, що тимчасові графіки можна дивитись: 👉 на сайті YASNO: bit.ly/kyiv_graphik 👉 у застосунку: bit.ly/yasno-app 👉 або на сайті ОСР: bit.ly/3LWJfXB Також слідкувати за графіком ви можете у «Київ Цифровий».