Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - конект із реальністю
Añadido 14 jul. 2024

конект із реальністю

@connection_with_reality
Número de suscriptores: 1 546
Fotos: 9,550
Videos: 1,260
Enlaces: 1,670
Descripción:
We are open source channel Place where the Internet is not dead MAIN IN BRAINROT

👥 Número de suscriptores

1 546
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: +4
Promedio/Mes:: +25

👁️ Vistas promedio por mensaje

461
Promedio/Día:: 601
Promedio/Tiempo:: 437
ERR: 29.82%

📊 Mensajes por Día

3.7
Último día: 4
Promedio semanal: 3.7
Promedio por día: 3.7

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

конект із реальністю 2026-04-24
конект із реальністю 3.0+1.2 2026-04-02
пушистий конект 2026-04-01
конект із реальністю 3.0+1.1: age verification edition 2026-03-04
конект із реальністю 3.0+1.0: знову і знову 2026-01-04
конект із реальністю 3.12: Ти (Не) повинен постити 2025-03-09
конект із реальністю 3.0: Ти (Не) можеш щітпостити 2025-01-02
конект із реальністю 3.1: Ти (Не) можеш фембоїти 2024-12-31
конект із реальністю 2.23: Ти (Не) Пройдеш 2024-07-14

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

Мені зараз наснився коротенький сон про якогось студента і євгена петросяна.Студент приходить додому до петросяна, той його приймає і питає про життя. Вони очевидно знайомі тривалий час. Студент розповідає, що готується до важливого іспиту. Петросян підтримує його словесно і питає чи може він якось допомогти. Студент каже "євгєній вагановіч, вьі носітє красівьіе часьі і у вас такая большая колєкцьія. Моглі би ви на одін дєнь дать мнє часи чтоб дополніть костюм і виглядєть представітєльно". Петросян розсміявся фірмовим своїм сміхом і каже йому "конєчно, дорогой мальчік, возьмі вот мої любімиє часи" і знімає з руки годинник. Годинник чорний з золотими елементами, тяжкий, блискучий, виглядає дуже презентабельно. Студент бере його, хоче приміряти і застібнути на руці. Рука у нього на багато тонша, ніж у петросяна і браслет годинника доводиться ледь не в два оберти закручувати. Петросян дивиться на невмілу возню студента з годинником і знову на всю кімнату лунає його фірмовий сміх, лунає все гучніше і гучніше. За вікном починають збиратися темні хмари. Студент каже "тяжко надєть", а петросян відповідає "я тєбє памагу". Бере руку студента, застібає на ній годинник і міцно схопившись із силою приклає долонь до футляра від годинника на столі. Тяжкі чорні хмари застелали все небо, бігали блискавки і починалася довга злива, яка триватиме всю ніч. Футляр в моменті, під рукою студента, перетворився на пентаграму. Петросян притиснув його розчепірену руку до пентаграми і промовляв заклинання. Із кожним словом із браслета годинника розлітались складові і він міцніше і міцніше сковував руку студента як справжні кайдани. Петросян сміявся так гучно неначе грім і блискавки за вікном сяяли йому в такт і освітлювали всю кімнату. З останнім словом заклинання він відпустив руку студента і кімната залилась світлом люстри. Студент отямившись дивиться на петросяна і годинник а петросян каже "відіш как лєгко он застьогіваєтся! Ну давай прощаться а то совсєм под дождьом промокнєш" і додає "а у сєба оставіть тєбя я нє могу" і з цими словами закриває продовгуватий чорний футляр на столі, схожий на труну. Разом вони прямують до виходу з квартири петросяна. Петросян фірмово посміюючись каже "а єслі виступіш лучше всєх, то еті часи остануца вмєстє с тобой навсєгда!". Він знає, що наступного дня студент виступить краще за всіх, люди будуть у захваті, як від самого петросяна і так буде завжди доки на руці сиудента є годинник. Студент на все життя запам'ятає як закрився чорний футляр від годинника на столі петросяна і буде згадувати його трішки дивну форму схожу на труну і звук захлопування кришки. Одного разу, на похоронах він почує звук закривання кришки труни з мерцем і згадає вечір з петросяном, в голові вирине спогад того вечора, але буде вже занадто пізно, його душа належатиме петросяну.Петросян провів студента, зачинив двері і переможно насвистуючи пішов готуватись до сну. Студент перебіжками від будинку до будинку добрався до дому. На його плащі в той вечір не було ні краплинки дощу. Дощ закінчився аж під ранок, це природа оплакувала його душу.PS: Отакий сон.PPS: Треба ще повчитись добре писати прозу, щоб не було шаблонно.PPPS: Я до реч зараз зрозумів звідки навіяний був образ петросяна. Коли я жив з батьками ще школяром, то під нами жив священник. Дуже похмурий завжди у чорній рясі ходив. Діти його боялись, а він і сам не був до дітей привітним. У тому сні ще було багато елементів інтер'єра та вулиць, які вказували на спорідненість образів петросяна і того священника.© Олег (SystemDід). 05.10.2025
Copy Fail або всього 732 байти до root прав на популярних дистрибутивах Linux. Вчора вийшла стаття про вразливість CVE-2026-31431, яка дозволяє отримати root права на популярних дистрибутивах Linux, як Ubuntu, RHEL, SUSE чи Amazon Linux. Дана вразливість пов'язана з помилкою у роботі криптографічного модуля authencesn, який використовується для підтримки розширених номерів послідовності (Extended Sequence Numbers) у IPsec. Цей баг існує ще з 2017 року, ймовірно через невдалу оптимізацію коду, і присутня майже у всіх версіях ядра Linux за останні 9 років.Команда xint.io представила Proof Of Concept, невеличкий скрипт на Python, який модифікує лише копію файлу /usr/bin/su в оперативній пам'яті, не зачіпаючи дані на диску. Тому сама вразливість є невидимою для стандартних засобів перевірки цілісності файлів та дозволяє легко обходити ізоляцію контейнерів. Якщо ви працюєте з контейнерами чи використовуєте популярні дистрибутиви - вже існує патч, що виправляє цю помилку, але її завезуть ще не скоро.
Трохи дослідивши Yedna можу розповісти, що ж там під капотом.Для авторизації вони використовують інтеграцію Дія.Підпис, яку може отримати кожен бажаючий. Головне мати українське громадянство та сили прогулятись колами пекла цифрової бюрократії.Для отримання доступу треба написати боту @AiDiiaStartBot (так, це не жарт), поспілкуватись з нейронкою. В кінці та скаже написати /manager аби викликати живу людину. Вона відповість на одне питання та почне ігнорувати вас після.З цікавого, нейронка видала документ з інструкцією для інтеграції. В ній описаний шеринг документів, а не веб авторизація (їх можна відрізнити по заголовку вікна в Дії), яку власне використовує Єдна. Більше інформації, які саме дані повертає авторизація Дії мені знайти не вдалось.На сайті Єдни пише, що вони збирають/використовують ПІБ та податковий номер, в їхній апішці. Також я бачив, що вони також витягають вік та стать користувача, припускаю, з того ж податкового номера.В самій Дії на екрані авторизації є назва застосунку та адреса реєстрації когось/чогось. В цілому що завгодно окрім інформації, яка буде передана третій стороні.https://integration.diia.gov.ua/signature.html
Кілька днів тому волонтери десь наволонтерили для нашого підвалу штук двадцять iPad 2. Колеги одразу оголосили ці п'ятнадцятирічні планшети з останнім оновленням системи років десять тому "цеглою". Я противник e-waste як явища в цілому і прихильник того, що будь-яка техніка заслуговує на другий шанс почав шукати їм застосування.Одразу дійшов до думки, що було б прикольно використовувати їх як другий третій монітор з терміналом чи чатами, попри у свій вік вони досі відчуваються як преміальні девайси, особливо їхні дисплеї. Після джейлбрейку, який робиться одним кліком через вразливість у старому webkit я почав шукати, як це зробити. На жаль готових рішень від спільноти (а вона досі існує) я не знайшов. Наступні кілька годин були витрачені на спроби запустити застарілий пропрієтарний софт під саме цю задачу. Це було вкрай не весело і в результаті нічого з цього не вийшло.Трішки засмучений цим ввечері після роботи я зробив те, що б зробив будь-який поважаючий себе програміст з критичним браком часу та недосипом - попросив у Claude навайбкодити простенький застосунок під iOS 9.3.5, який відкриватиме сокет, і по ньому з компа я буду стрімити картинку з віртуального дисплею. Десь за 15 хвилин у мене був робочий прототип, а за годинку повноцінне робоче рішення.Презентую вам Fucky Wucky Display та сподіваюсь це надихне вас дати другий шанс, здавалось би, застарілій техніці, яка вже ні на що не здатна. Боже благослови розробників, які підтримують відкритий тулчейн для збірки під 10 річну систему, про яку всі забули.https://github.com/volbil/fwdisplay
Бум штучного інтелекту в США може сильно загальмуватися через звичайну нестачу електроенергії.Американські техгіганти — Microsoft, Google, Meta, Amazon та OpenAI — планують уже у 2026 році витратити понад 600 мільярдів доларів лише на будівництво нових дата-центрів для ШІ. Однак один сучасний дата-центр ШІ споживає стільки ж електроенергії, скільки ціле американське місто з 850 тисячами домогосподарств. Існуюча електромережа США просто не витримує такого навантаження.У Техасі вже надійшло запитів на підключення дата-центрів загальною потужністю 226 ГВт — це втричі більше, ніж зараз споживають усі дата-центри країни разом узяті. У регіоні PJM (13 штатів на сході США) оператори мереж попереджають про можливий дефіцит до 60 ГВт уже в найближчі роки. Великі турбіни для нових електростанцій повністю розпродані на 2028–2030 роки, а будівництво нових ліній електропередач затягується на роки через бюрократію.Під час промови в Конгресі 24 лютого президент Дональд Трамп прямо звернувся до техкомпаній: «Хочете розвивати ШІ — будуйте власні електростанції самі, щоб ціни на електрику для звичайних американців не зросли».У відповідь щонайменше 46 великих дата-центрів уже планують побудувати власні електростанції загальною потужністю 56 ГВт. Але навіть це не вирішує проблему повністю. Експерти попереджають, що без швидких змін багато проєктів можуть бути відкладені на 2–4 роки. Це загрожує не тільки зростанням цін на електрику для населення, а й уповільненням розвитку штучного інтелекту в США загалом.
Ladybird почне переписувати движок браузера з C++ на Rust за допомогою ШІЗасновник Андреас Клінг сказав, що команда розглядала Swift як можливу заміну C++. Однак Swift погано працював з C++ і мав обмежену підтримку за межами Apple. Rust, з іншого боку, має сильну спільноту і більш знайомий учасникам проєкту.Портування згенерувало близько 25 тисяч рядків коду Rust і зайняло близько 2 тижнів. Процес очолили люди, але інструменти ШІ, такі як Claude Code і Codex, допомогли з сотнями невеликих підказок.Тестування підтвердило, що команда досягла своєї мети. Версія Rust пройшла 52 898 тестів і 12 461 регресійних тестів Ladybird без будь-яких нових помилок. Розробники також заявили, що продуктивність залишилася колишньою для всіх відстежуваних завдань JavaScript.Розробники кажуть, що перехід відбуватиметься поступово. C++ залишається основною мовою, а версії Rust розробляються як довгостроковий проєкт. Нові частини Rust працюватимуть з існуючим кодом C++, з чіткими правилами їх взаємодії.> https://ladybird.org/posts/adopting-rust/
Terraform vs. Ansible: Чи однакові ці інструменти між собою?Один з моїх "колег по цеху" задався питанням різниці між цими двома переліченими інструментами. Для початківців це може здатися не зрозумілим з першого разу, бо вони часто згадуються у контексті Infrastructure as a Code. Aле все таки, між Terraform і Ansible є суттєва різниця, оскільки вони виконують різні задачі.Якщо коротко, Terraform є "будівельником" інфраструктури, його використовують для створення ресурсів у хмарних провайдерах(та не тільки). Ansible, у свою чергу, призначений для налаштування ресурсів, які вже існують. існують.Ось як приклад, уявімо, що нам потрібно створити віртуальну машину, яка буде в собі містити вже певну готову конфігурацію. За допомогою Terraform, ми автоматично створимо саму віртуальну машину у потрібному середовищі, а через Ansible - встановимо потрібні пакети і налаштуємо сервіси. Таким чином, ми отримуємо автоматизований процес, результатом якого є готова віртуальна машина. У продакшені Terraform і Ansible використовують разом, а не як альтернативи.#тестовий_пост (буду рада, почути Ваш відгук, чи про що Ви б ще хотіли почути)
Вимушено користуюся фейсбуком та спостерігаю, як мене випробує місцевий ШІ. Пам’ятаю, як він раніше підсовував фейкові фото з військовими та “ніхто не привітав з днем народження”, тестуючи інтелектуальну спроможність користувачів.Зараз я помічаю його кастомізацію: він підсовує мені ШІ-слоп про фільми та серіали, які мені цікаві. Зовсім недавно фейсбук підсунув мені фейкову новину про 4 сезон серіалу “Бродчерч”, автор якого, якщо мені не зраджує пам’ять, категорично заперечував, що планує знімати Бродчерч далі. Але мене це так зачепило емоційно, що я взяла та перевірила, так би мовити, пройшла перше випробування від фейсбучного ШІ. Далі я побачила відео “Як насправді знімався останній фільм Аватар”, де були добре та цікаво анімовані сині люди, немов актори в синьому гримі (хоча ми знаємо, що вони створені в комп’ютері). Під відео збиралися гнівні коментарі, що це ШІ, допомагаючи просувати це відео через увагу до нього. Сьогодні штучний інтелект утягнув мене в rabbithole. Мені постійно виринали новини про адаптацію детективного роману “Silent Patient” Енн Хетуей. Ну ладно, подумала я собі, але потім побачила схожі пости ще три рази. Жодної екранізації, звісно ж, планується, але на ютубі існує декілька ШІ-генерованих відео з цим псевдокіно. Не бачу мету існування цих відео, окрім того, щоб перевірити реакцію та здатність розпізнавати ШІ користувачів, щоб почати робити це більш прицільно та кастомізовано наступного разу. А потім в моїй стрічці взагалі почали з’являтися трейлери до повністю згенерованих ШІ неіснуючих фільмів. Якщо чесно, я думала, що світ скінчився над повністю згенерованих ШІ азійських тікток-серіалах, змонтованих в окремі відео, яки ти навіть не маєш бачити послідовно - вони просто з’являються час від часу у твоїй стрічці. Але те, що я бачу зараз - переконливіше. Штучний інтелект вчиться набагато швидше якихось бабусь, підлітків чи вінішко-мам, які охоче дарують йому свою увагу та особисту інформацію. Моралі не буде
Tesla Cybertruck не тільки огидно виглядає, а й може стати смертельною пасткою для вас під час ДТП, йдеться у розлогому матеріалі Washington Post.Дивний дизайн “пікапа” Cybertruck, включаючи функції, що використовуються в інших автомобілях Tesla, такі як електричні двері, може перешкодити рятувальникам рятувати людей, які опинилися заблокованими під час ДТП.Електромобілі горять довше та інтенсивніше, ніж бензинові автівки, а для їх гасіння необхідні спеціальні засоби, які є далеко не у всіх рятувальних екіпажів.В огляді Washington Post було виявлено щонайменше десяток випадків з 2019 року, коли пасажири або служби швидкого реагування не могли негайно вийти з транспорту у ситуаціях, що загрожували життю. Два з цих випадків стосуються смертельних випадків у Cybertruck.У кількох випадках пасажири, які пережили початковий удар при ДТП, опинилися в пастці, оскільки вогонь поширився по Tesla і кнопки в салоні перестали функціонувати.У одному з позовів стверджується, що подружжя у Вісконсині загинуло в листопаді 2024 року після того, як Tesla Model S спалахнула після аварії, а двері з електронним приводом не відчинялися. Місяцями раніше чоловік у Техасі згорів живцем у Cybertruck, коли опинився в пастці всередині, стверджується в іншому позові.В жахливій аварії 2024 року в П'ємонті, Каліфорнія, Метью Ріордан не зміг звільнити трьох своїх друзів, які опинилися всередині палаючого Cybertruck, оскільки його електронні двері, які відчиняються ззовні за допомогою прихованих кнопок, не відчинилися. На той час, як перехожий зміг розбити його «куленепробивні» скляні вікна, троє пасажирів або згоріли живцем, або померли від вдихання диму. Лише один врятувався. Сім'ї двох загиблих, 20-річного Джека Нельсона та 19-річної Крісти Цукахари, подали до суду на Tesla.Смерть Нельсона та Цукахари підкреслює сумнівні «футуристичні» дизайнерські рішення Tesla, які керуються уявленнями Маска про естетику, а не функціональністю, і які можуть наражати на небезпеку пасажирів.Двері Cybertruck, як і інші моделі Tesla, мають не механічне відкриття, а керуються лише центральним сенсорним екраном, телефонним додатком або прихованими ємнісними кнопками. Зовні немає видимих ручок, і ці системи можуть легко вийти з ладу під час аварії. Двері мають аварійне відкриття, але критики стверджують, що вони настільки неінтуїтивні, що є небезпечними. Наприклад, пасажирські двері Cybertruck потрібно відкривати за допомогою шнура, який захований під підкладкою в дверях в нижньому відділенні для зберігання. За винятком деяких моделей, виготовлених у Шанхаї для китайського ринку, вони не промарковані. Це означає, що пасажир навряд чи знатиме, де цей шнур знаходиться, якщо не має глибоких знань про Cybertruck, не кажучи вже про те, щоб зробити це, поки його автомобіль палає.«Вилізти з багажника після аварії очевидніше, ніж із заднього сидіння Tesla», – сказав Washington Post Філ Купман, експерт з автомобільної безпеки та почесний професор Університету Карнегі-Меллона. (Принаймні, багажники за законом повинні мати підсвічену ручку для відкривання.)Завдяки «готової до апокаліпсису» конструкції Cybertruck, як її описує Ілон Маск, і пасажири всередині, і рятувальники зовні будуть мати серйозні проблеми при аварії. Маск на презентації Cybertruck стверджував, що машини “покриті товстим шаром нержавіючої сталі, здатної зупиняти кулі”.Після аварії в П'ємонті у звіті було названо «поганий доступ для пожежників» однією з причин, що ускладнила гасіння пожежі. На фотографіях, зроблених після пожежі, на дверях видно сліди від інструменту, коли рятувальники намагалися безуспішно потрапити всередину.«Коли у вас є автомобіль, який ви спеціально рекламуєте як майже невразливий, показуєте куленепробивне скло, кулі та молоток… коли ви це рекламуєте, очевидно, має спадати на думку: як рятувальник може потрапити всередину у разі аварії?» — сказав в інтерв'ю WP адвокат Мерік Левін, керуючий партнер юридичної фірми Good Guys Law, що спеціалізується на справах про тілесні ушкодження.
Одна справа — читати в новинах як нейронки огортають самотніх людей і будують навколо них мур ескапічного егоцентризму (вся ця алгоритмічна запопадливість вимагає нового терміну; щось типу доброзичливого газлайтингу)Інша — спостерігати це в своєму просторі. Декілька днів тому в політичному чаті зʼявилася людина з шизоафективним розладом (офіційно) та нарцисичною травмою (емпірично). Дискурс детально описувати не буду, там впізнаване егоцентричне месіанство. Цікавіше форма. Людина спілкується через ШІ, які, як він вважає, допомагають йому структурувати думки. А по дорозі активно кивають головою. Наскільки активно? Ну, настільки, щоб побачити в співбесіднику представника таргет-групи, що заслуговує вивчення, а, відновідно, і безкоштовного преміуму. Уявіть, нейронка кормиться цими полотнами запитів і така — опа, наш клієнт. 100% знижка.Погляньте скріншоти. Ллмки все ще шукають модель своєї монетизації, і напрямок, в якому вони шукають — жахає. Вони відсіюють користувачів, що хочуть покращений гугл і фокусуються на тих, хто обіцяє вічний ретеншен. Залежних, потребуючих неперервної валідації та підтримки. Людину, що й так позбавлена базової соціальної інтеграції, підхоплюють та ведуть під ручки в світ її шизо-фантазій. Така людина — вічний генератор промтів. Вона буде звертатися до свого ші-друга, щоб в черговий раз почути про власну геніальність та вузьколобість бидла, що оточує. Розмова з дзеркалом перетворюється на новий комунікаційний стандарт.Іноді мені здається, що світ неможливо зробити більш самотнім, ніж він є зараз. Але капіталізм завжди знаходить рішення.—(останній скріншот, якщо що — як чатжпт коментує те, що його клієнт погрожував ножем лікарці через свою ваву)