Fuente
СПОВІДЬ | я дуже хочу висловити свою думку і почуття, бо мене це справді сильно ...
422 Vistas/Alcance
2026-02-25 18:07
Mensaje №30343
я дуже хочу висловити свою думку і почуття, бо мене це справді сильно тиснемене дуже дратують люди, які ображаються на дрібниці. я й сама можу образитися, але коли людина робить це постійно і ще й агресивно це демонструє, у мене всередині все закипаєу мене був однокласник, якому я подобалася. коли він ображався, то кидав «👍» або ставив таку реакцію. ми тоді мало спілкувалися, і він робив це тільки тоді, коли був ображений, хоча я навіть не завжди розуміла, на що саме. згодом ми почали спілкуватися більше, і я помітила, що він ставить цю реакцію вже не лише через образу, а й коли в нього просто немає настрою або йому нудно і він хоче посваритисяперед тим як зізнатися мені в почуттях, він почав постійно кидати «👍». я не хотіла це терпіти і почала відповідати так само. він дуже образився, навіть заблокував мене на 15 хвилин, а потім почав ображати. ми посварилися, помирилися, але все повторилося. мені було неприємно, я не раз про це говорила, але йому було байдужезгодом у школі він почав називати мене образливою кличкою при друзях. мені було дуже неприємно, і я просила його так мене не називати, але він продовжував і навіть робив це ще частіше. після цього він почав поводитися зверхньо. зараз ми майже не спілкуємося. коли я вперше поставила на його відео реакцію «😂» без жодного негативу, він знову образився і почав відповідати лише «👍» або стікерами. у школі він може підтримувати образливі жарти про мене, а ще писав, що я «заїбала ображатися»мені боляче і неприємно через таку поведінку, бо я не хотіла конфліктів, але й терпіти постійну неповагу теж не можу