Fuente
СПОВІДЬ | https://t.me/confessiionn/30317?comment=246626(минулі пости писав не я...
147 Vistas/Alcance
2026-02-01 11:22
Mensaje №30318
https://t.me/confessiionn/30317?comment=246626(минулі пости писав не я). А женуть на анхолі саме, тому що ваші учасники всіх гнобили за будь яку російську хуйню. Саме, тому що ви завжди були в центрі скандалу і спали всіх з ніг до голови, бо в когось з друзів конкретної людини побачили шсь російське. І робили ви це дуже довго, як в анхолі так і на сповіді. Ніхто б вам зараз ні слова не сказав би за те рос біо, але просто смішно дивитися, як ви виправдовується. Одних засуджували і не давали спокійно жити в вірті, а тепер, коли це стосується вас – знаходите купу відмазок, "ну це ж сестра, ну це ж все моє оточення, мені не буде з ким спілкуватися". І з цими твердженнями я згоден, бо ті люди відповідають за себе самі, але якщо ви срете за таке інших – то будьте добрі відповідати своїм словам або просто закрийте рот і не гоніть на інших. Смішно дивитися, як колись за найменшу помилку могли "відмінити" і прославити в поганому сенсі на весь вірт, а зараз, коли діло дійшло до рідних, то чомусь це все різко втратило сенс.