Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - columnist
Añadido 08 may. 2021

columnist

@co_lumnist
Número de suscriptores: 1 037
Fotos: 181
Enlaces: 120
Descripción:
оглядаю тексти, лонгріди, книги, подкасти (і світ довкола). збираю вам їжу для очей, вух та думок. усі питання - @n_drizitskaya
Fuente

columnist | гадаю, ви не будете зі мною сперечатись,що книжки не мають збирати пил...

Logotipo de la comunidad de telegram - columnist columnist @co_lumnist
1 190 Vistas/Alcance 2022-09-10 07:12 Mensaje №425
гадаю, ви не будете зі мною сперечатись,що книжки не мають збирати пил на полиці.і краще, що вони можуть збирати сьгодні - цегроші для наших захисників!.за місяць в мене буде др (ну, принаймні, я сподіваюсь).і, так сталось, що він в мене в один день з путiним.хочу вірити, що на відміну від мене,він цього року святкуватиме востаннє.а щоб це наблизити власне я теж врешті хочудолучитись до всіх, хто збирає гроші для наших захисників.і в обмін на ваші донати я віддаватиму свою бібліотеку.ви знаєте, що це чи не найдорожче, що в мене є.зрештою, завдяки нашим захисникам я мала щастя її збирати,читати як мінімум останні 8 років.і завдяки ним продовжу це робити в майбутньому..книжки - це наше сховище, в певному сенсі,які можуть інколи рятувати нас від дійсності.але й книжки, а особливо знання, які вони нам дають - це і наша зброя.то хай вони врешті в ту зброю конвертуються..відсьогодні в Insti я щодня публікуватиму пост з таємною книгою,і запускатиму аукціон, який триватиме до вечора,або розіграш (за симовлічні донати) чогось трохи цікавішого.частину книг, ви, звичайно, могли бачити на моїй сторінці.(і, отримавши їх, ви, напевно, знайдете мої нотатки олівцем посеред рядків;)..💳я планую зібрати 70 000(ну, щоб вже якось символічно було).половину суми - передати для підрозділу, в якому служить мій чоловік,і який зараз перебуває на Сході.половину - розділити порівну між фондами Повернись Живим та Фондом Сергія Притули..навіть якщо ви не збираєтесь поповнювати свої полички, можете долучитись до збору на банці: https://send.monobank.ua/jar/4uAGWRA49J навіть 7 грн - буде чудовим та важливим внеском.але мені буде дуже приємно розпорошити свої книги по країні,і таким чином віддячити нашим захисникам..перша книга вже в Inst’і.це Букерівська премія.якого точно року, звичайно, не скажу,але вона побачила світ протягом останнього 10-річчя. у книзі теж буде війна.і буде одна ніч лютого, яка багато чого змінилаі чимало горя принесла. гадаю, на цьому досить;).буду вдячна за підтримку,ваші репости та активну участь.дякую, що залишаєтесь попри все!