Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 🇺🇦СТАНЬ І СЛАВ🇺🇦
Añadido 14 jul. 2024

🇺🇦СТАНЬ І СЛАВ🇺🇦

@citanaborza
Número de suscriptores: 138
Fotos: 1,170
Videos: 1,020
Enlaces: 394
Descripción:
Я змогла і ти зможеш - співати, писати, малювати, грати на музичних інструментах, на нервах😉, плести і створювати прекрасне.
Fuente

🇺🇦СТАНЬ І СЛАВ🇺🇦 | Обіцяне по Херсонщині. Ще трохи є конкретики, але може згодомПо окупов...

Logotipo de la comunidad de telegram - 🇺🇦СТАНЬ І СЛАВ🇺🇦 🇺🇦СТАНЬ І СЛАВ🇺🇦 @citanaborza
194 Vistas/Alcance 2025-12-26 18:13 Mensaje №2569
Обіцяне по Херсонщині. Ще трохи є конкретики, але може згодомПо окупованій Херсонщині поліцейські із собаками разом із місцевими зрадниками проводять рейди - шукають українські супутникові антени, називаючи їх «х*хляцькими драконами». Люди кажуть, що наче є якийсь указ у найкоротший термін все прибрати. Потім, можливо, поставлять рашатарелки "мір". В адміністраціях йдуть скорочення. Частину активних колаборантів, які брали участь в пропагандистських акціях і сюжетах для телебачення, вже звільнили. Ті, хто залишився, переживають, що їх теж виженуть, тому активно вислужуються і теж про антени доносять. До речі, так вияснилося, що частина затятих любителів рф не бажають знімати українські тарілки.Людей на базарах в Генічеську, Скадовську, Чаплинці не багато. Раніше народ збирався за подачками – окупантською гуманітаркою. Але давно вже підгодованих не балують, можуть іноді в церквах щось прострочене від вояків кинуть.Багато говорять про дрони. Майже щовечора люди бачать сліди трасуючих куль. На жаль, поки що відчутного ефекту від дронів по районах не відзначається. Очевидно, більшість цілей не на Херсонщині а в КримуПочали оформляти будинки людей, які не перебувають на ТОТ і не мають можливості приїхати. Люди сподіваються на звільнення, і тоді їх фейкові оформлення будуть до одного місця. Але зараз маємо несподіваний результат - рускіє почали гризтися один з одним. Так, в селі "Х" один будинок займала розгвардія, їх виганяють, будинок оформлюють і як він буде використаний зараз не відомо. Під прицілом ще один будинок, де отаборився інший підрозділ. Це викликає конфлікти між різними рос силовиками.Серед вояк контрактників багато херсонських. У розмові пояснюють, чого в армію пішли. Це строковики 2025 року призову, які через півроку підписали контракт, оскільки вважають що все одно після строкової служби їх мобілізують, ще один фактор - гроші і нарешті через обіцянку не бути відправленими на передову. Поки їх використовують як мобільні вогневі групи проти дронів. В основному молодики 20-23 роки. Їх бачать по всьому окупованому півдню областіSerge Danylovhttps://www.facebook.com/share/16f8zcxB6p/