Fuente
Чуєш?🇺🇦Новини з фронту та війни проти росії | Ми в дупі»: невелика група українських військових-дроноводів на навчан...
46 Vistas/Alcance
2026-02-13 14:29
Mensaje №43002
🇺🇦🇺🇳 «Ми в дупі»: невелика група українських військових-дроноводів на навчаннях в Естонії розгромили два батальйони НАТО за день, — The Wall Street Journal💬На масштабних навчаннях НАТО в Естонії українські військові, які виступали в ролі противника, за один день розгромили два батальйони альянсу. Про це пише The Wall Street Journal з посиланням на учасників маневрів Hedgehog 2025, які пройшли в травні минулого року.💬У одному зі сценаріїв бригада Британії та дивізія Естонії наступали на українців, але ЗСУ розгромили їх настільки, що сили НАТО втратили боєздатність — європейський командир визнав: «Ми — у дупі».💬 Під час симуляції інтенсивного бою військові НАТО діяли за старими підходами й не врахували “прозорість” сучасного поля бою.💬 Підрозділ із кількох тисяч солдатів Британії та Естонії не маскував техніку й позиції — у результаті їх умовно “знищили”. 💬 Українці використали систему “Дельта”, яка збирає розвіддані, аналізує цілі та координує удари майже в реальному часі.💬 Команда з 10 українських військових за пів дня умовно знищила 17 одиниць бронетехніки й завдала 30 ударів.💬 Навчання показали: без швидкого обміну даними, маскування та адаптивної тактики сучасна техніка стає вразливою.