Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Чуєш?🇺🇦Новини з фронту та війни проти росії
Añadido 14 jul. 2024

Чуєш?🇺🇦Новини з фронту та війни проти росії

@chyesh_ua
Número de suscriptores: 641
Fotos: 22,000
Videos: 11,800
Enlaces: 2,690
Descripción:
Чуєш? - Почуй ⚡️ Актуальні новини про війну в Україні та ситуацію у світі. Тільки актуальні та цікаві новини. 🍉 Багато новин з Херсонщини Співпраця - @chyesh_support або пошта [email protected]
Fuente

Чуєш?🇺🇦Новини з фронту та війни проти росії | 24 лютого 2022 року прекрасні люди, найкращі люди, залишилися сам на с...

24 лютого 2022 року прекрасні люди, найкращі люди, залишилися сам на сам із російською ордою. Люди виходили на мітинги, люди йшли із голими руками на озброєних російських військових. Люди лягали під колеса бронетехніки, щоб її зупинити. Люди збиралися на площах із прапорами і плакатами. Та їх не чули. По людям стріляли, людей забирали на підвали, до людей вривалися у двері та забирали у невідомому напрямку. Діалогу не було, був лише монолог. Монолог росіян зі зброєю.За людей боролися люди. Не влада. Усі ці роки окупації ми не чуємо Мелітополь, Каховка, Скадовськ чи Генічеськ. Якщо чуємо Запорізька область, то це обов'язково про АЕС, якщо чуємо Херсонська область, то це не про лівобережжя. Якщо щось про території, то це Донбас, точніше територія, що підконтрольна Україні. Якщо Крим, то лише тому, що це питання знаходиться на усіх можливих форумах світової спільноти. Чому так? За людей на окупованих територіях Херсонської та Запорізької областей, окупованих із 24.02.2022 і по теперішній час, завжди боролися і продовжують це робити звичайні люди.Україна, в особі керівництва, повинна все зробити, щоб повернути своїх людей та свої території! Люди занадто довго живуть під тиском окупаційного режиму. Це не справедливо по відношенню до всіх, хто прокинувся тоді вже у зовсім іншому світі. Російського міру не має бути в світі наших людей, на українській землі!Безмежна вдячність тим, хто ризикуючи, допомагав і можливо, за причин безпеки, перестав це робити. Безмежна вдячність тим, хто продовжує допомагати. Пам'ятаємо кожну людину, яку втратили, хто віддав життя за свій дім та людей. Розділяємо біль кожної людини, яка виїхала та згодом втратила когось із рідних в окупації. Розділяємо біль кожної людини, хто втратив когось із рідних у цій війні. Ворог не безсмертний. Боремося за наших людей! Долучайтеся. Всю інформацію по окупаційним військам на ТОТ писати сюди @Khersonregion_bot