Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ЧВК Б.О.М.Ж🫡
Añadido 06 dic. 2025

ЧВК Б.О.М.Ж🫡

@chvkbomjj
Número de suscriptores: 12 501
Fotos: 11,200
Videos: 4,050
Enlaces: 839
Descripción:
Ми ті, хто воює за свій рахунок! Краще йти в бій в Таланах, Корсарі і Темпі, ніж сидіти в тилу в 5.11☝️ В нас немає ідолів, в нас є найкращі воїни з усіх підрозділів! ЧВК Б.О.М.Ж- створений "Військовим Братерством" для звичайних вояк Для связи @dyavolvol

👥 Número de suscriptores

12 501
Promedio/Día:: -3
Promedio/Tiempo:: -22
Promedio/Mes:: -160

📊 Mensajes por Día

6.3
Último día: 0
Promedio semanal: 6.4
Promedio por día: 6.3

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 5,090 26-01-14 10:05
Нідерландський доброволець, який воював в Україні, жорстко розкритикував порядки в ЗСУ, розповівши про корупцію, колумбійських найманців і неонацистські практики. Його інтерв’ю опублікувала газета De Telegraaf.40-річний колишній військовий Повітряних сил Нідерландів, який виступає під ім’ям Хендрік, провів на фронті близько трьох із половиною років. За його словами, ставлення до іноземних добровольців часто було відверто зневажливим. Після поранення він сам організовував і оплачував лікування, а обіцяні виплати, як стверджує Хендрік, нерідко так і не надходили.«Тобі дають буквально розвалитися, а коли ти знову стаєш придатним, раптом згадують про тебе. При цьому зарплату навіть не платять», — каже він.Також військовий скаржиться, що сім’ї загиблих іноземців часто не отримують від України обіцяних компенсацій.Найжорсткіші звинувачення Хендрік висуває на адресу Третього штурмового корпусу (колишньої бригади, сформованої з членів «Азову»). За його словами, під час зарахування йому говорили, що «це вже не той Азов», що підрозділ «очищений і перебудований». Однак, як стверджує Хендрік, в офісі підрозділу він побачив прапори Степана Бандери, перевернуті свастики та іншу символіку, яку він оцінив як нацистську.За словами Хендріка, інші іноземні бійці залишали Третій штурмовий корпус, оскільки в деяких підрозділах там щоранку віддавали нацистське вітання.Окремо він описує ситуацію з латиноамериканськими найманцями, передусім із Колумбії.«Це була справжня держава в державі. Вони трималися лише між собою, інших ні в що не ставили», — говорить Хендрік. За його словами, серед них було багато вихідців із наркокартелів. Доброволець стверджує, що чув розповіді про воєнні злочини, тортури й каліцтва, а самі колумбійські бійці показували йому фотографії обезголовлень.Конфлікт із цією групою, над якою його поставили старшим, став для нього переломним моментом. Після того як він попросив вимкнути гучну музику перед ранковим шикуванням, йому почали погрожувати.«Вони сказали, що влаштують мені “теплий колумбійський прийом” уві сні. Тобто ніж між ребра», — розповідає Хендрік. Один із колумбійців, за його словами, підійшов до нього з ножем і наказав «заткнутися».Попри це, покарання, як стверджує Хендрік, поніс саме він.«Мене змусили віджиматися під дощем. Я сказав сержанту: ти сам просив мене тримати їх у вузді. Чому карають мене? Він просто вибухнув», — згадує доброволець.Нині Хендрік повернувся до Нідерландів. Він жорстко критикує владу України:«Це суцільна корумпована банда. Я був там не заради влади, а заради звичайних людей. Вони самі нічого не можуть змінити».
👁 3,440 26-01-04 18:21
всім привіт!іноді життя змушує розлучатися з тими, кого любиш. в мене є всього декілька днів, щоб знайти дім цим двом муркотусям💔ці сестрички як Інь і Янь. черепахова киця Хара - спокійна, лагідна, трохи соромʼязлива, але з радістю відкриє своє котяче серденько тим, хто протягне руку(а найкраще зі смаколиком) і зробить крок назустріч. киця Кірі (Кірюша :3) - активна, грайлива, допитлива, обовʼязково інспектує кожну коробку, тарілку, куточок, кульочок і будь-який інший новенький чи не дуже обʼєкт у домі, а також проведе тест-драйв на міцність усіх іграшок і поличок, куди можна застрибнути і залізти. буде з вами постійно поруч. їм по 1,5 роки, стерилізовані, скоро будуть повторно вакциновані, чистенькі і охайні. лоточок без промахів, їдять корм, але можна перевести на натуральну їжу. я буду дуже за ними сумувати. але вірю, що знайдуться найкращі батьки💘можу віддати разом або окремо. Київ/область, але можу привезти й по Україні, якщо їх чекатимуть в іншому місті :)будь ласка, репостніть це оголошення🙏🏻
👁 2,710 25-12-12 11:26
Інформація з каналу міста: немає портрета воїна на Алеї Слави, бо він СЗЧ: у громаді Вінниччини сталася суперечкаСьогодні, 11 грудня, на фейсбук сторінці Шпиківської громади, анонімний учасник опублікував звернення до голови Шпиківської ОТГ. У звернені, зокрема йшлося про те, чому на Алеї Слави немає портрета полеглого воїна Олексія Цісельського.«Чому немає фото військовослужбовця Цісельського Олексія Олексійовича на дошці пошани?Яка причина, що дитина яка підписала контракт у свої 18-років не заслужила від вас найменшої пошани? Як ви можете дивитися в очі рідних які поховали свою дитину (брата)?До нашої влади є дуже багато питань! На даний час ви сидите у теплих кріслах (кабінетах) не маючи нічого святого!Дитина, яка має 2 нагороди, яка була в Покровську, Дніпропетровщині, Донеччині, яка бачила смерть побратимів та цивільних людей не заслужила, щоб його було достойно прийнято в громаді як героя?», - йдеться у анонімному повідомленні.На таке звернення відреагував голова Шпиківської територіальної громади Микола Кривоцюк. На своїй сторінці у соціальних мережах він відповів:«Зазвичай я не відповідаю на звернення анонімів, але, на жаль, цього разу людина переступила всі межі — і щодо родини Олексія, і щодо сімей загиблих воїнів нашої громади.Оскільки група, з якої анонім звертається, заблокувала мене, змушений відповісти на своїй сторінці.Я щиро хотів, щоб Олексій залишився у пам’яті односельчан героєм. Саме тому ми організували поховання зі всіма почестями, попри те, що дехто відмовлявся. Було відправлено автомобіль за його тілом за понад 400 км, я особисто оплатив усі витрати на поховання. Ми провели його в останню дорогу з повагою та честю.Щодо питання, чому його портрету немає на Алеї Слави — це потрібно адресувати не голові громади. Це потрібно запитувати родин наших загиблих героїв. Потрібно чесно відповісти собі, чи маємо ми моральне право розміщувати поряд із хлопцями, які віддали життя за Україну, портрет із абревіатурою «СЗЧ».І нарешті — шановний анонім. Прошу припинити гратися з почуттями рідних Олексія. Хочете критикувати голову — будь ласка, я відкритий до розмови. Але не чіпайте сім’ї, які й так переживають біль утрати».
👁 2,360 25-12-11 13:40
СБУ запобігла убивству українського воїна, якого рашисти намагалися підірвати у ході підставного «побачення»Контррозвідка Служби безпеки запобігла новому теракту у Чернігові. За результатами дій на випередження у місті викрито агента фсб, який готував підрив воїна Збройних Сил України за допомогою саморобної бомби.Як встановило розслідування, фігурант мав виготовити вибухівку та закласти її поблизу багатоквартирного будинку, куди повинен був прибути військовий.Щоб заманити українського захисника на місце запланованого теракту, фсб створила на сайті знайомств фейковий акаунт дівчини, яка потім запросила його «на побачення».Співробітники СБУ завчасно викрили ворожий задум, нейтралізували вибухівку і тим самим врятували воїна ЗСУ.За матеріалами справи, підготовкою теракту займався 35-річний місцевий дезертир, який потрапив у поле зору фсб, коли шукав «легкі заробітки» у Телеграм-каналах.Після вербування агент за інструкцією куратора мав виготовити саморобний вибуховий пристрій (СВП) та спорядити його мобільним телефоном для дистанційної активації.Також фігурант розмістив на місці запланованого теракту приховану мінікамеру із віддаленим доступом для фсб. У такий спосіб рашисти сподівалися відстежити прибуття військового на «локацію» та підірвати його.Під час обшуків у фігуранта вилучено заховані в рюкзак компоненти для виготовлення СВП та смартфон, з якого він контактував з російським спецслужбістом.У межах кримінального провадження, розпочатого слідчими СБУ за ч. 1 ст. 14, ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану), триває розслідування для притягнення до відповідальності всіх осіб, причетних до злочину.Комплексні заходи проводили співробітники СБУ в Чернігівській області за процесуального керівництва обласної прокуратури.