Fuente
чули дзвін. навколомаркетингове | трохи for fun досліджую Threads. цифри бачите самі (сама не очікувала,...
703 Vistas/Alcance
2024-12-23 10:15
Mensaje №245
трохи for fun досліджую Threads. цифри бачите самі (сама не очікувала, що буде таке, через декілька тижнів постингу), а далі напишу декілька спостережень про цю мережу:• хороші алгоритми стрічки; добре відстежує теми, з контентом на які, ми взаємодіємо і гарно ранжує;• поки, особисто для мене, це найетичніша спільнота. в тт коменти під відео, яке «залетіло» токсиичніші в рази. образ чи агресії тут мінімум (або мені щастить);• трафік важко переливається в інші соціалки, зокрема в інсту, але ☝🏻 легко можна створювати спільноту, знайомитися чи знаходити відповіді на свої питання;• часто дописи це дубляж якихось цитаток / фразочок і тд., люди крадуть контент, видаючи його за свій; в Threads складно із захистом інтелектуальної власності, а ще, це гарне тренування критичного мислення. за ті тижні, що відносно регулярно юзаю цю мережу вже розумію, як легко і без витрат можна адаптувати її до інших каналів роботи з особистим брендом)а ще, одним із бонусів є легкість та простота створення контенту. хоч, щоб «завіруситися» треба знати певні фішки) сміливо можете планувати роботу з Threads як частинку роботи з об в 2025😉не знаю, які довгострокові перспективи у цього каналу на нашому ринку, але якийсь невеликий відсоток уваги йому можна приділити)