Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - КП «Чорноморськводоканал»
Añadido 14 jul. 2024

КП «Чорноморськводоканал»

@chornomorskvodokanal
Número de suscriptores: 906
Fotos: 6,910
Videos: 260
Enlaces: 1,800
Descripción:
КП «Чорноморськводоканал» завжди попередить кожного з вас про графіки відключень в нашому місті, аварії та відновлення водопостачання.

👥 Número de suscriptores

906
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: -5
Promedio/Mes:: -12

👁️ Vistas promedio por mensaje

200
Promedio/Día:: 147
Promedio/Tiempo:: 316
ERR: 22.08%

📊 Mensajes por Día

0.1
Último día: 1
Promedio semanal: 0.1
Promedio por día: 0.1

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👍Звіт виконаних робіт фахівців служби «Водозбут» з початку серпня:контролерами вручені приписи 45 боржникам послуг (борг понад 1000 грн);видані рахунки на оплату -  26932 споживачам;знято контрольних показників лічильників— у 319 абонентів; телефоном спілкувалися з 525 боржником щодо сплати заборгованості;уклали договори на послуги - 33 споживачів;вручені попередження 24 споживачам про повірку/заміну лічильників, термін використання яких понад 4 роки;знято квартирних лічильників з обслуговування для заміни (закінчився термін використання), або повірки – у 67абонентів. Повторно опломбовано - 81лічильників;по особистим зверненням надані роз’яснення 232 споживачам щодо розподілу послуг та по іншим питанням.🔵 Абонентські відділи КП «Чорноморськводоканал» працюють в штатному режимі.📲 кабінет 203, абон. відділ №1 - міський, (04868)5-03-15;📲 кабінет 205, абон. відділ №2 - приватний, (04868) 5-03-14;📲 кабінет 207, абон. відділ №3 - промисловий, (04868) 5-03-53, 050-188-49-90.🇺🇦Разом до Перемоги🇺🇦
Сьогодні провів загальноміську апаратну нараду, яка розпочалася із загальнонаціональної хвилини мовчання. На нараді були присутні секретар міської ради, заступники міського голови, начальники управлінь та відділів виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області, керівники комунальних підприємств та установ.Всі підприємства, установи та заклади Чорноморської міської ради працюють у штатному режимі. Найголовнішим питанням залишається ситуація, пов’язана з електропостачанням. Чимало нарікань викликають графіки відключень. Вже підготовлено звернення міської ради до ДТЕК щодо не відключення або зменшення часу відключення електроенергії в багатоповерхових житлових будинках, які не підключені до газопостачання та знаходяться на території громади.Вкотре хочу зазначити, що не міська влада вирішує, яку підстанцію чи вулицю відключати. Все залежить від навантаження на лінію. Оператор енергосистеми бачить карту і, якщо відбувається перевантаження на якійсь лінії, він її просто вимикає. Ймовірність вимкнення також залежить від черговості ліній. Так, лінії, які живлять об’єкти критичної інфраструктури, вимикають в останню чергу. При цьому треба розуміти, що на такій лінії може бути кілька сотень приватних абонентів і лише один чи два об’єкти критичної інфраструктури. Екстрені відключення робляться для того, щоб розвантажити енергосистему. Енергетики діють по ситуації, намагаючись зменшити тривалість відключень. Працівники КП «МУЖКГ» знаходяться на цілодобовому чергуванні та працюють в надскладних умовах. Для прикладу, температура у шахтах ліфтів досягає 60 градусів. Незважаючи на ці труднощі, вони продовжують виконувати свої обов’язки, забезпечуючи стабільну роботу інфраструктури міста. В громаді введені заходи щодо заощадливого використання та економії електричної енергії. Місто дотримуватиметься режиму економії використання вуличного освітлення, скоротивши його до 30% завдяки зменшенню кількості увімкнених вуличних ліхтарів.За результатами апаратної наради надав відповідні доручення посадовцям та керівникам структурних підрозділів міської ради в межах їх компетенції. Всі розглянуті питання знаходяться на моєму особистому контролі та контролі профільних заступників.Тільки разом ми зможемо подолати всі труднощі!🇺🇦Про #твійЧорноморськ і його мера🇺🇦