Fuente
Черноморск, как он есть | нам_пишутьПРОШУ РОЗГОЛОСУ!!!Сьогодні вранці зі мною сталася напевно за...
4 320 Vistas/Alcance
2026-03-28 08:01
Mensaje №39588
#нам_пишутьПРОШУ РОЗГОЛОСУ!!!Сьогодні вранці зі мною сталася напевно за останній час м'яко кажучи неприємна і нелюдська ситуація .Проходячи по тротуару, краєм ока побачив як зупиняється два бусика , і звідти вискочило біля десяти чоловіків. Я сідаю в авто , але не тут то було, чотири чоловіки в балаклавах чіпляються за двері і одразу починають бити і заливати газом , пробуючи йти на якийсь діалог кажу що покажу документи ви ж незнаєте хто я .Їм це було не потрібно. Вискакую через пасажирські двері, бо салон задули газом. І тут починається як у фільмах Полювання на людей, Голодні ігри.Чотири чоловіки ззаду, троє спереду і збоку декілька чоловіків, усі в балаклавах .Збивають мене на дорозі , беручи за руки ,ноги кидають на підлогу в бусик і починають знову бити .Кричу що ви ногу мені зламали, а вони ще дужче почали бити по ногам .Побачивши що нога знаходиться в нездоровому стані, лежить збоку, Зламали стегнову кістку.Вони зупинилися, потім включили камеру і під погрози записали відео де я зізнався що я сам упав і зламав собі ногу.Після цього двоє чоловіків витягнули мене з буса на дорогу і поїхали .