Fuente
CHORNOBROVA KAROOKA | Рубрика #ревізор. Епізод 3.Напівлихий - Саллі Ґрін Моя оцінка: ★★★★☆Це...
1 570 Vistas/Alcance
2025-12-19 11:20
Mensaje №3634
Рубрика #ревізор. Епізод 3.Напівлихий - Саллі Ґрін Моя оцінка: ★★★★☆Це було дуже неочікувано. Але давайте про все по порядку.✨ стиль написанняВже з перших сторінок наявність двох часових ліній та той факт, що хоч книжка написана від першої особи, в ній трапляються сцени, де оповідь ведеться від другої особи однини у теперішньому часі, дуже захоплює. Я навіть не помітила, як проковтнула перший розділ, а за ним і п’ятий. Просто в якийсь момент це так емоційно і реалістично, що виникає відчуття, що вже не герой сидить у клітці, з якої не може вибратись, а ти. 💫 світоустрійБільше про нього я розповідала тут. І так, я дуже люблю елементи антиутопії у фентезі. Додам лише, що я починала читати цю книжку твердо переконана, що це буде щось типу Персі Джексона чи Гаррі Поттера - обраний хлопчик, який мусить рятувати світ замість дорослих і все таке. Але це зовсім інше. Це темне фентезі.По-перше, тут багато важких тем і тригерів. Іноді було досить непросто читати. По-друге, за характером оповіді, сюжетом і перспективами, це значно похмуріша історія. Деякі герої померли, а деяких, як я підозрюю, чекає така ж доля. Але мені подобається атмосфера і те, до чого все йде (Боже, я зараз звучу як жахлива людина, але ладно 🙂).Переходимо до того, що мені не сподобалось:☠ багато згадок про ₚосіюІван і Нікіта як псевдоніми. Солженіцин і «Один день Івана Денисовича». Так, я згодна. Я не заперечую. Я. Просто. Травмована. І тому мене бісить все російське. Але... Тим не менш, мене перекошувало при кожній згадці.Примітка людини, яка вже прочитала всю серію, а потім перечитала першу частину: далі такого не буде, треба просто перестраждати першу книжку 😕📖 середина книжки значно програє початку і завершеннюНе тому, що було не цікаво. А тому, що вона була перенасичена героями, подіями, сюжетними поворотами. Я десь відсотках на 60-70 зловила себе на думці, що квест перетворився на марафон, і я навіть трохи втомилась це читати. Схоже відчуття в мене було від «Часу немає» Рустема Халіла, коли всього було просто забагато. ✉️ любовна лінія майже не розкритаАле це не дуже великий мінус, бо це більше пов'язано з тим, що герої фактично не мали часу побути разом. Я сподіваюсь, що в наступних книжках в житті Натана буде кохання, але це буде не та людина, в яку він закоханий зараз (ну я шиперю його з тим, хто мені подобається, маю право 😈).Примітка людини, яка вже прочитала всю серію, а потім перечитала першу частину: запасайтесь паперовими рушничками в рулонах - вони вам знадобляться.Але закінчу відгук ще кількома приємними моментами.Мені тут дуже подобається тема дуальності і вибору. І головний герой добре прописаний (ну я взагалі люблю морально сірих, шо ви мені зробите😺).
✨ Твої думки і твоя поведінка показують, хто ти такий. Ти матимеш могутній Дар… ми всі це бачимо… і лиш те, як ти ним скористаєшся, покаже всім, який ти є — добрий чи поганий. А фінал дуже-дуже спонукає читати далі.Мій вердикт👩🏻⚖️: це гарний початок темної серії янг-едалт фентезі. А далі буде ще краще. Читайте, будь ласка.Примітка: так, відгук на цю книжку вже був, але:✨по-перше, я перечитувала паперову, яка в мене з'явилась недавно;✨по-друге, вас тоді було тут десь тисячі на три менше, а я б дуже хотіла, щоб про цю серію дізналось якнайбільше людей. Дякую за увагу 😐Видавництво: 🌟ВСЛ#напівлихий_саллі_ґрін#відгуки_chornobrova_karooka