👁 1,360
25-11-07 13:15
🏚 Росіяни забрали дім, а керівництво Енергоатому хоче забрати компенсацію за тимчасове житло?Уявіть собі ситуацію: люди втекли від окупації, втратили домівки, роботу, звичне життя. І тепер, коли вони намагаються влаштуватися бодай у новій квартирі, — у них забирають навіть ті копійки, які компанія виділяла на житло, як підтримку до ПОВНОЇ ДЕОКУПАЦІЇ СТАНЦІЇ. 🚨 Працівники ЗАЕС, які вимушено переїхали до Нетішина після окупації Енергодару, б’ють на сполох:«Відповідно до розпорядження №131 від 31.10.2025 року з нас були зняті кошти, призначені на винайм житла… Ми фактично опинилися у складному фінансовому становищі».І тут питання — а на що, власне, жити?Бо реалії Нетішина такі: найдешевша квартира — від 15 тисяч гривень за місяць, і це якщо вас не налякає ремонт «у стилі бабусиного серванта».Рієлтори, між іншим, не відстають — чомусь дуже добре знають, що перед ними ВПО з Енергодара. І, здається, ціна в таких випадках автоматично зростає на «доплату за вимушене переселення».А тепер — головне.Люди, які роками працювали на стратегічному об’єкті держави, просять не пільг, не подарунків, а просто — повернути кошти, які їм уже були виділені на житло.Хочеться запитати:❓У нас тепер така нова форма підтримки переселенців — «виживи, як хочеш»?❓Чи, може, компенсація за житло тепер теж вважається «зайвою розкішшю»?❓І хто відповість, якщо працівники просто не зможуть утримувати орендоване житло?Поки люди рахують кожну гривню, у керівництві, схоже, рахують «зекономлені» на ВПО кошти.І так, можливо, ціна людської гідності сьогодні теж вписується у фінансовий звіт.