Fuente
Чопська громада | Комісія з питань благоустрою ЧМР попереджає про обов’язковість своєчас...
441 Vistas/Alcance
2025-04-04 10:26
Mensaje №11141
Комісія з питань благоустрою ЧМР попереджає про обов’язковість своєчасного видалення бур’янів на територіях об’єктів, що перебувають у власності або користуванні, а також визначену правилами благоустрою територію, прилеглу до цих об’єктів, яка становить: для домоволодінь приватного сектору, для прибудинкових територій багатоквартирної забудови, для територій, прилеглих до торговельних центрів, об’єктів побутового обслуговування, громадського харчування, авторемонтних майстерень, магазинів, ринків, тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності, для території, прилеглих до колективних гаражів – 20 м від межі земельної ділянки, що надана у власність або користування, та до проїжджої частини вулиці; для територій, прилеглих до автозаправних станцій – 50 м від межі земельної ділянки, що надана у власність або користування, та до проїжджої частини вулиці, для територій, прилеглих до центрально-теплових, трансформаторних, газорозподільних, тяглових підстанцій – 10 м по периметру споруд, та до проїжджої частини вулиці, для територій, прилеглих до об’єктів соціальної інфраструктури – 15 м від межі земельної ділянки, та до проїжджої частини вулиці.Звертаємо особливу увагу на відповідальність, яка настає за статтею 152 КУпАП, а саме: порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, зокрема несвоєчасний покос трави та видалення бур’янів, які тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян; на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від п’ятидесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.Додатково повідомляємо, що на складання протоколів визначені уповноважені посадові особи виконавчих органів, старости, керівники комунальних підприємств міської ради та працівники Держпродспоживслужби і правоохоронних органів. Складені протоколи будуть розглянуті на черговому засіданні адміністративної комісії та вжиті заходи щодо сплати накладених штрафів на порушників правил благоустрою.