Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Чупік Кулсторіз
Añadido 14 jul. 2024

Чупік Кулсторіз

@choopeekwarstories
Número de suscriptores: 4 703
Fotos: 750
Videos: 130
Enlaces: 697
Descripción:
Я вже перевівся в тил. То цікавинок якби йок. Але ви можете почитати стареньке, за тегами #choopeek на каналі. Історії з війноньки які я пишу(писав) на цій самій війноньці. https://t.me/choopeekwarcomments. Срачі влаштовуєм тут. @ChoopeekNekoTyan2008
Fuente

Чупік Кулсторіз | Машина тікала і потрапила під досить прицільний вогонь з міномету. Під...

Logotipo de la comunidad de telegram - Чупік Кулсторіз Чупік Кулсторіз @choopeekwarstories
3 700 Vistas/Alcance 2025-05-19 11:08 Mensaje №1445
Машина тікала і потрапила під досить прицільний вогонь з міномету. Підари переносили вогонь все далі і далі по дорозі що ми мали їхати. Тому я зкомандував на розвилці повернути ліворуч, а не праворуч. І ми поїхали на іншу ділянку передової. До позиції Мата. Там була купа 300х і я подумав що чом би їх не забрати. Тим більше що там була санінструкторка роти яка наступила на ПФМку і лишилась без стопи. Ми під’їхали, розвернулись і почали їм бібікати. Я відкрив ляду і кричав щоб ці мавпи чухались швидше. З бліндажа вибігло 2 тіпа і хутко залізли в переповнений салон хамві. Я роздратовано кричав що мали б забрати санінструкторку, але вони сказали що вона на сусідній позиції, в півсотні метрів від цієї. Ми рушили туди, але поруч уєбав міномет і на дах нам уєбало 2 скида. Тому про те щоб забрати саніструкторку мови вже не йшло. На двох колесах хамві стрімко уйобував в Констаху. Зловили ще кілька ляпух з арти. Одним осколком поцарапало двері водія. Але загалом пригода пройшла добре. Хоча був би кулемет…Машинка поїхала на техобслуговування. І завтра мав бути ще один виїзд на евак. Потрібно було забрати ССБшніків і решту трьохсотих з Мати. Та й завести поповнення. Ті скупі сльози піхоти що лишались в підрозділі.З трьох піхотинців яких я мав завести на позицію - офіцер (зам КР з ППП  замполь, карочє) пожалівся на здоровля і заліг в лікарню. Другий піхотрон прострелив собі стопу і уїхав на госпіталь, а потім в тюрму. На заміну нам дали тіпа який тільки виписався з госпіталя. Третій чувак знизав плечима і сказав “та я один хуй приїхав сюди помирати. Заєбало все.”Такі люди нам потрібні.Я похлопав його по плечу. Толковий хлоп. Буде вафлитись з пітухом.Можете закинути пару гримнів сюди. З цих грошей купуватимуться дрони.🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/6ErrsvPqRd💳Номер картки банки5375 4112 1633 4883