Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Чупік Кулсторіз
Añadido 14 jul. 2024

Чупік Кулсторіз

@choopeekwarstories
Número de suscriptores: 4 703
Fotos: 750
Videos: 130
Enlaces: 697
Descripción:
Я вже перевівся в тил. То цікавинок якби йок. Але ви можете почитати стареньке, за тегами #choopeek на каналі. Історії з війноньки які я пишу(писав) на цій самій війноньці. https://t.me/choopeekwarcomments. Срачі влаштовуєм тут. @ChoopeekNekoTyan2008
Fuente

Чупік Кулсторіз | Йобаний день сурка.Крайній місяць випав з життя. Я майже не слідкую за...

Logotipo de la comunidad de telegram - Чупік Кулсторіз Чупік Кулсторіз @choopeekwarstories
4 600 Vistas/Alcance 2025-04-16 05:46 Mensaje №1393
Йобаний день сурка.Крайній місяць випав з життя. Я майже не слідкую за новинами, я майже ні з ким не спілкуюсь крім жінки і робочих чатів, я майже не думаю ні про що крім роботи. Щоденний страгл маленького гвінтіка, який тримає своєю різьбою маленьку секцію гігантської машини по утилізації мущін. Важко. Ця ротація йде пізда як важко. Ми вбиваємо їх кожного дня, але цього недостатньо. Ми знищуємо їх засоби, і розпіздовуємо наші колишні позиції, в яких завелись нові орендатори. Ми палимо їх техніку, іноді цілими ангарами, і кошмаримо їх ппд в Лисичанську. Але кацап як з хуя зірвався. Щоденні штурмові дії. По 3-5 накатів на позицію в день. Нескінченний потік вогневих, логістичних, оперативних і адміністративних задач. Сотні чашок кави, і міл'ярди спалених нейронів. Весь світ ужимається до невеличкої агломерації на мапі, і сенсорів не влізаючих вже в монітори. Живеш від події до події які внесуться в жбд. Я пройобуюсь з блогом, з мерчом, з родиною, але зробити нічого не можу. Війна це постійна приоритезація і оптимізація задач. І зараз найважливіша моя задача це робити все що від мене залежить щоб вмирали вороги, і виживали союзники. Тому все що не стосується оборони Сіверська зараз відходить на задній план. Тому що тут і зараз в мене не може бути важливіших новин ніж скільки нам дадуть бк, і скільки у 123 омсбр наступального потанцевалу. Тому соціального ресурсу не вистачає ні на що. Я з радістю писав би щось щоденно, але я не завжди всім знайомим відповідаю на повідомлення. Дементори з робочих чатів випивають все бажання з кимось ще спілкуватись. Це загоняє у певний творчий ступор, в тому плані що хотілось би про щось написати, але ідея не формується. Тому в черговий раз напишу як я пишаюсь своїми пацанами. Колись можна буде розповідати про все що ми зробили. Тоді і розповім. А зараз просто скажу що для мене честь служити в цьому підрозділі і з цими людьми. Це найкраще що є в цьому етапі війни. Команда яку ми побудували. Тому побажайте хлопам хорошої роботи, а я піду посплю перед черговою порцією оперативного блядства.