Fuente
Відгуки про заклади. Чернівці | Анонімно.Доброго дня.А мені цей заклад подобається (Це на заклад Histo...
4 000 Vistas/Alcance
2024-07-20 13:26
Mensaje №1713
Анонімно.Доброго дня.А мені цей заклад подобається (Це на заклад Historia).Так як він від недавна працює хочу сказати що вони справляються,навіть дуже. Завжди щось доповнюється,змінюється,вдосконалюється. Коли не зайду то людей завжди там вистачає. Дизайн справді цікавий і гарний,страви смакують теж,пробувала вже більшу половину їхнього меню.Читаю що є відгуки не добрі за цей заклад,за помилки їхні,але цікаво чи хоч хтось про ці помилки сказав їм,бо більшість людей завжди говорить все супер все смачно,а потім виходячи з закладу обсирають їх. Якщо пройтися по всіх закладах в Чернівцях то скрізь є свої мінуси,є такі що виправляються,а є навпаки з кожним днем все гірше.Є місця коли ти приходиш у заклад,а тебе зустрічають ніби додом до них прийшли і щось хочемо від них. Тут навпаки завжди привітні всі,допоможуть з вибором страви,порекомендують. Завжди все свіже,що дуже важливо,гарна подача.Людям ніколи не вгодиш,запам'ятайте!Навіть якщо і ви заплануєте щось відкрити,знайте що знайдуться люди які саму маленьку вашу помилку,обісруть так що вам і не снилося. Не можна оцінювати заклад по чомусь одному. Ходіть туди те вам комфортно,ато пів життя їдять в чебуречній і їм все супер,а зайшли в ресторан і знайшли недовподоби дизайн. Тому скажу що заклад цей супер,і якщо комусь не подобаються млинці з криветками,то не їжте їх,ідідь додому і приготуйте щось інше що вам до вподоби!#Historia🔸 Підписатись на канал 🔸 Залишити відгук