Fuente
Відгуки про заклади. Чернівці | Усім привітЯ з Рівненської області, а родом і взагалі з Донецької, нещ...
2 940 Vistas/Alcance
2026-04-27 11:14
Mensaje №4817
Усім привітЯ з Рівненської області, а родом і взагалі з Донецької, нещодавно їздив в Чернівці, побував у багатьох відомих місцях, і це місто неймовірно чарівне 😍Ближче до суті. Хочу залишити відгук про заклад BRUNO на Кобилянській — це перший заклад в який я вирішив зайти у Чернівцях, і недарма. Усівся зі своєю компанією за вуличні столики, через хвилину підходить офіціант, і вже розповідає що меню за QR-кодом і так далі. Обрали, замовили, все записали все добре, деякі моменти щодо замовлення навіть уточнили, що за чим подавати тощо. Це дуже добре, не всюди це питають. Приносили замовлення в тому ж порядку що погодили, все доволі швидко. Їжа смачна, без заперечень, подача добра, все складено на тарілці охайно, прибори чисті. На терасі грала музика, додавало атмосфери. Коли майже все доїли до нас повторно підійшли запитали "Чи все Вам смакує?", за кілька відвідувань закладу зрозумів що це їх фішка так питать 😁 Весь їхній персонал приємний, посміхаються, бо часто буває заходиш в якісь заклади а там на тебе дивляться з таким похмурим обличчям ніби нащо ти сюди прийшов 😂 Отже, хотів би подякувати адміністратору Діані, офіціантам Аделі, Марії, Стасу 🤝 Good job and good luckСподіваюсь найближчим часом повернутись у файне місто Чернівці 🙃Анонімно#BRUNO🔸 Підписатись на канал🔸 Залишити відгук | З питань реклами