Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Відгуки про заклади. Чернівці
Añadido 14 jul. 2024

Відгуки про заклади. Чернівці

@chevidguk
Número de suscriptores: 10 456
Fotos: 1,940
Videos: 189
Enlaces: 2,810
Descripción:
Публікуємо ваші відгуки про кафе, ресторани, магазини, мафи, сервіси. ▫️ Посилання на канал - https://t.me/+RbibEF-d5II2OGJi ▫️ Надіслати відгук: @cheplace_bot ▫️ З приводу реклами @cheplace_reklama_bot ▫️ Наш чат https://t.me/CHAT_VIDGUKI_CV
Fuente

Відгуки про заклади. Чернівці | Доброго вечора усім, хочу написати обʼєктивний відгук про заклад Чорно...

Logotipo de la comunidad de telegram - Відгуки про заклади. Чернівці Відгуки про заклади. Чернівці @chevidguk
3 820 Vistas/Alcance 2026-03-22 09:01 Mensaje №4689
Доброго вечора усім, хочу написати обʼєктивний відгук про заклад Чорноморка, який знаходиться у нашому місті по вулиці Шевченка 23. Почну з плюсів: Інтерʼєр - 100% попадання. Світлі тони, цікаві рішення, хотілось походити як в музеї та все порозглядати.Дуже приємне та ненавʼязливе ставлення персоналу, усі ввічливі, клієнтоорієнтовані та привітні.Офіціант, який нас обслуговував чудово орієнтується в меню, чітко озвучує, що входить в ту чи іншу страву. Щира посмішка та бажання повністю задовольнити наші потреби, це дуже важливо. Я хотіла замовити одну з страв, але без цибулі, він пояснив, що так не можна, але одразу подав на вибір декілька страв без цибулі, одну з яких я і обрала.У закладі була приємна музика, почуття комфорту та затишку.Страви та напої. Найцікавіше напевно у цьому відгуку. Нам принесли меню з морепродуктами, які можна замовити свіжими або приготованими у закладі і також було основне меню по QR-коду. Ми обрали дві основні страви: Різотто з морепродуктами та Мʼясо чорноморського рапана у вершковому соусі, з напоїв Мохіто та Пінк сауер. Основні страви - просто ідеальні, навіть немає, що додати, ідеальне поєднання усіх інгредієнтів, морепродукти свіжі, страви приготовані професійно, до напоїв також питань немає, смачно та презентабельно.Десерти. Враховуючи, що заклад не орієнтований на десерти, чізкейк та яблучний штрудель були смачними і видно, що свіжими.На перший погляд мінусів взагалі немає, але все ж:Коктейлі. Невеликий вибір, хотілося б більш широкого переліку та унікальності. Супи в меню. На вибір є лише три позиції, впевнена, що вони дуже смачні, але знову ж таки хочеться більш унікальні варіанти, які ти більше ніде не спробуєш.Тепер додам загальні факти, які можна віднести до плюсів: є дитячі крісла для малесеньких відвідувачів), столики розташовані не близько один від одного, тому ти не чутимеш як збоку інші люди ведуть бесіду. Очікування страв приблизно 10-15 хв, офіціант завжди поряд і не потрібно бігати за ним і кликати. Ціни - доступні, за ту якість, смакові відчуття, обслуговування та комфорт, які ми отримали. Загальне враження - чудове. Чи повернемось ми ще у цей заклад? Так, обовʼязково. Поділіться Вашими враженнями від відвідування цього закладу.Анонімно#Чорноморка🔸 Підписатись на канал 🔸 Залишити відгук | З питань реклами