Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Відгуки про заклади. Чернівці
Añadido 14 jul. 2024

Відгуки про заклади. Чернівці

@chevidguk
Número de suscriptores: 10 456
Fotos: 1,940
Videos: 189
Enlaces: 2,810
Descripción:
Публікуємо ваші відгуки про кафе, ресторани, магазини, мафи, сервіси. ▫️ Посилання на канал - https://t.me/+RbibEF-d5II2OGJi ▫️ Надіслати відгук: @cheplace_bot ▫️ З приводу реклами @cheplace_reklama_bot ▫️ Наш чат https://t.me/CHAT_VIDGUKI_CV
Fuente

Відгуки про заклади. Чернівці | Всім привіт.Відгук про доставку комплексних обідів Good Food. Знайшла ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Відгуки про заклади. Чернівці Відгуки про заклади. Чернівці @chevidguk
3 480 Vistas/Alcance 2026-03-03 08:01 Mensaje №4624
Всім привіт.Відгук про доставку комплексних обідів Good Food. Знайшла їх завдяки відгукам у цьому телеграм каналі, замовила спробувати і дуже сподобалось. Тож, коли не було часу приготувати обід на роботу, замовляла декілька разів цю доставку. Дешево, смачно, ситно, я завжди була задоволена, до одного дня…поки мені не привезли сиру котлету) я одразу їм написала, прикріпила фото, вони вибачились та запропонували замінити обід, я сказала, що скористуюся ним в інший раз. Нагадаю, що замовляла не один раз, завжди була задоволена, тож вирішила дати другий шанс. Через кілька днів вирішила замовити безкоштовний обід собі та вже за доплату своїй колезі (навіть після того випадку я продовжувала рекомендувати цю доставку своїм друзям))). Привезли нам обід і мені замість гуляша, який я замовила, привезли знов ту саму котлету)) їсти я її не хотіла після того разу, але було цікаво чи на цей раз її нормально приготували. Коли я її розламала, не повірите, знову недосмажена котлета) я знову написала їм, без претензій, що ну ось знову недосмажена котлета, прикріпила фото. А у відповідь - ігнор) через годину я надіслала їм текст, в кінці якого попросила їх пояснити, чому дана ситуація повторюється знову - ігнор. Як ви можете зрозуміти, зворотнього звʼязку немає, тож відгук опублікований. Фото також прикріпляю) Висновок: котлету курячу з шинкою та сиром з доставки Good Food рекомендувати не можу)Всім Good Day 😁 Анонімно#Good_Food🔸 Підписатись на канал 🔸 Залишити відгук | З питань реклами