Fuente
Відгуки про заклади. Чернівці | Всім привіт.Відгук про доставку комплексних обідів Good Food. Знайшла ...
3 480 Vistas/Alcance
2026-03-03 08:01
Mensaje №4624
Всім привіт.Відгук про доставку комплексних обідів Good Food. Знайшла їх завдяки відгукам у цьому телеграм каналі, замовила спробувати і дуже сподобалось. Тож, коли не було часу приготувати обід на роботу, замовляла декілька разів цю доставку. Дешево, смачно, ситно, я завжди була задоволена, до одного дня…поки мені не привезли сиру котлету) я одразу їм написала, прикріпила фото, вони вибачились та запропонували замінити обід, я сказала, що скористуюся ним в інший раз. Нагадаю, що замовляла не один раз, завжди була задоволена, тож вирішила дати другий шанс. Через кілька днів вирішила замовити безкоштовний обід собі та вже за доплату своїй колезі (навіть після того випадку я продовжувала рекомендувати цю доставку своїм друзям))). Привезли нам обід і мені замість гуляша, який я замовила, привезли знов ту саму котлету)) їсти я її не хотіла після того разу, але було цікаво чи на цей раз її нормально приготували. Коли я її розламала, не повірите, знову недосмажена котлета) я знову написала їм, без претензій, що ну ось знову недосмажена котлета, прикріпила фото. А у відповідь - ігнор) через годину я надіслала їм текст, в кінці якого попросила їх пояснити, чому дана ситуація повторюється знову - ігнор. Як ви можете зрозуміти, зворотнього звʼязку немає, тож відгук опублікований. Фото також прикріпляю) Висновок: котлету курячу з шинкою та сиром з доставки Good Food рекомендувати не можу)Всім Good Day 😁 Анонімно#Good_Food🔸 Підписатись на канал 🔸 Залишити відгук | З питань реклами