Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Відгуки про заклади. Чернівці
Añadido 14 jul. 2024

Відгуки про заклади. Чернівці

@chevidguk
Número de suscriptores: 10 456
Fotos: 1,940
Videos: 189
Enlaces: 2,810
Descripción:
Публікуємо ваші відгуки про кафе, ресторани, магазини, мафи, сервіси. ▫️ Посилання на канал - https://t.me/+RbibEF-d5II2OGJi ▫️ Надіслати відгук: @cheplace_bot ▫️ З приводу реклами @cheplace_reklama_bot ▫️ Наш чат https://t.me/CHAT_VIDGUKI_CV
Fuente

Відгуки про заклади. Чернівці | Доброго дня .Відвідую неодноразово « Країна мрій». Особисто мені як ба...

Logotipo de la comunidad de telegram - Відгуки про заклади. Чернівці Відгуки про заклади. Чернівці @chevidguk
1 800 Vistas/Alcance 2025-03-15 16:06 Mensaje №3046
Доброго дня .Відвідую неодноразово « Країна мрій». Особисто мені як батьку та мамі дуже не подобається цей заклад . Дитина ігри само собою що подобаються, в такому віці 3 роки дитина не звертає уваги на проблеми, а лише іграшки зони і тд . Перше шо можу сказати про заклад все дуже дорого , за кожну послугу здирають чималу сумму грошей . В заклад не можна навіть зі своєю водичкою заходити. Туалет просто пропустимо цю тему … як коли ,коли так чисто що аж нема ну до чого приколупатись , а іноді просто жах . Моя дитина після кожного візиту туди завжди хворіє , це вже як аксіома чи закономірність . Кафе чи як кажуть піца що в них то теж є про шо поговорити , а саме космо ціни та обслуговування . Звісно хтось скаже не подобаються ціни не ходи . Ок. Але сервіс кафешки просто вражає . Замовивши ту саму піцу і сік дитині 3 рочки приносять Кока колу . У відповідь ви наплутали ми колу не замовляли і не пьємо газовані напої взагалі , офіціант каже ні це дійсно ваше замовлення .. ще раз замовили сік , на який чекали ну дуже довго , вже й офіціанта перепитували чи не забули за сік , відповідь була не забули .. взагалом сік несли орієнтовно 20-25хв …. Рахунок теж чекали 40 хв , вже було ніяково 3 рази просити рахунок .Завжди за гарне обслуговування даю 20-30грн як кажуть на чай . Тут ж такий злий був шо ніяка мова про «чай» не йшла . Питання входу теж актуальне . Я Учасник бойових дій з 2014 року , і наразі діючий військовий .Завжди при собі маю 1 посвідчення інші не потрібні . Для дітей військових завжди в закладі був вхід безкоштовний . Тепер ж все .. війна напевно закінчилась . Забрали пільги ..Я ніколи не економив на своїй дитині і завжди в закладі дозволяв дитині все що вона забажає , це так би мовити розрахунок з дитиною що мало бачить тата . Враження дуже погані. Після останнього візиту , туди більше не підемо це точно . Є багато інших ігрових кімнат куди будемо пробувати відвідувати .Вибачте за великий текст , можливо хтось скаже дурний хоче все безкоштовно, ні , не хочу безкоштовно . В змозі заплатити за все і навіть більше . Але ж чому так ? Чому пільги забрали ?Дякую анонімно .#Країна_мрій🔸 Підписатись на канал 🔸 Залишити відгук