Fuente
Червоногригорівська ТГ | Шановні абоненти комунального підприємства «Дніпро» Червоногригорівськ...
2 300 Vistas/Alcance
2025-06-09 13:34
Mensaje №11472
Шановні абоненти комунального підприємства «Дніпро» Червоногригорівської селищної ради!Вже кілька днів фіксується відсутність водопостачання в деяких частинах населених пунктів, що забезпечуються водою комунальним підприємством «Дніпро». Адміністрація комунального підприємства хоче пояснити чому саме так відбувається, щоб розвіяти плітки та міфи, які можуть зароджуватись на даний час.Дана ситуація склалась не через «небажання» комунального підприємства подавати воду тим, чи іншим мешканцям громади. Наголошуємо, що станом на сьогодні, насосна станція не припиняла працювати, ба більше, наразі всі насоси працюють на повну потужність, але через засушливу погоду, існує великий розбір води. Саме це призводить до того, що відповідні басейни не мають змоги набрати води в тій кількості, яка просто необхідна для забезпечення всіх абонентів комунального підприємства у повному обсязі. Через те, що великий розбір води відбувається вже на перших точках – до крайніх точок вода просто не доходить.На превеликий жаль, дана ситуація не може вирішитись саме працівниками комунального підприємства «Дніпро». Всі ми прекрасно розуміємо, що в дані погодні умови більшість людей використовує питну воду під полив своєї городини. Наразі, деякими кооперативами, які відповідають за технічну воду ведуться необхідні роботи щодо можливості відновлення подачі технічної води. Деякі з них, вже мають гарний результат та наближаються до фінішної прямої. Тож, очікуємо на зменшення навантаження та можливості повного забезпечення абонентів КП «Дніпро» Червоногригорівської селищної ради питною водою.