Fuente
Підслухано в Червонограді | Вітаю всіх!У нашому місті відбувся АКТ ПРЯМОЇ ДЕМОКРАТІЇ — наша електр...
1 580 Vistas/Alcance
2025-12-21 22:37
Mensaje №2004
Вітаю всіх!У нашому місті відбувся АКТ ПРЯМОЇ ДЕМОКРАТІЇ — наша електронна петиція набрала необхідну кількість ваших голосів.Щиро дякую кожному, хто підтримав 🤝Напевно всім цікаво - що ж далі? Зібрав для Вас інформацію, що тепер має відбуватися по закону.📌 КРОК 1. Офіційне підтвердженняЕлектронна петиція не зобов’язана чекати 90 днів.Вона вступає в дію з моменту набору потрібної кількості підписів.За законом, протягом 3 робочих днів(22, 23 та 24 грудня)на сайті міської ради має з’явитися повідомлення, що:👉 відбувся акт прямої демократії👉 петиція прийнята до розглядуЦе — прямий обов’язок влади, а не добра воля. Чекаємо повідомлення від міськради.📌 КРОК 2. Офіційна відповідь — що це, і чому це ще не розгляд петиції по суті.Далі, протягом 10 робочих днів, міська рада має дати офіційну відповідь на петицію.Важливо розуміти:офіційна відповідь — це ще не сам розгляд петиції, а, по суті, це тільки повідомлення про те, що буде відбуватися далі.Якщо влада діятиме по закону і без маніпуляцій, то зміст цієї відповіді мав би бути приблизно таким:-петиція прийнята,-вона зрозуміла,-питання, які в ній порушені, будуть винесені на найближчу сесію міської ради.Ми обов’язково опублікуємо цю відповідь тут і проконтролюємо її законність.📌 КРОК 3. Сесія міської ради і 10 пунктів петиціїНаша петиція складається з 10 окремих пунктів,і в її тексті прямо зазначено прохання розглянути кожен пункт окремо.Важливо розуміти:👉 Ця вимога є цілком законною👉 А після того, як петиція набрала необхідну кількість голосів, вона є обов’язковою для розгляду органом місцевого самоврядування.Частина цих пунктів належить до виключної компетенції сесії депутатів міської ради, а отже: • вони не можуть бути вирішені кулуарно • вони мають бути винесені на сесію; • і депутати повинні публічно визначитися по кожному пункту.✊ Що даліПетиція — це лише початок процесу, а не його кінець.Треба готуватися до відстоювання кожного з 10 пунктів і бути готовим вимагати в депутатів виконання кожного з них.Ще раз дякую всім, хто долучився 💙💛Знаю, що Вас насправді значно більше, хтось не зміг проголосувати з технічних причин, а хтось тільки сьогодні взагалі дізнався про петицію.Продовжуємо разом.