Fuente
Підслухано в Червонограді | Друзі, я зазвичай у такому стилі не пишу. Але цього разу мушу вживати ...
1 040 Vistas/Alcance
2025-12-08 20:41
Mensaje №1984
Друзі, я зазвичай у такому стилі не пишу. Але цього разу мушу вживати пацанську та жаргонну мову, бо тільки нею можна передати весь абсурд цієї ситуації.******Непрофесійність працівників поліції вражає. Вони настільки некомпетентні, що навіть не вміють правильно лизати сраки своєму начальству.Були б трошки розумнішими — покрутили б зразу тих, чи то синків прокурорів, чи то представників ще якоїсь «еліти». І порозвозили б їх по різних відділах поліції. А потім би батьки потихеньку позабирали своїх чад, а справу б зам’яли і звалили на пару ПТУшників, які мали необережність дружити з дітьми батьків «вищих по рангу».Але ж ні — то ж треба було прямо на місці захищати мажорів і чуть не здоровкатися з ними на місці злочину. Вообще розуму не мають. Це ж треба так палєвно дати зразу зрозуміти потерпілим, що перед ними «золота молодьож». А батьки ще ті циркачі — поприїжджали на своїх тачках «на стрілку», як у дев’яності, пальці розтопирювати і показувати, хто тут головний. Не дивно, що від такої наглості івано-франківські артисти прифігіли і почали розкручувати справу «по максимуму».Ну серйозно? Невже з п’яти екіпажів поліції не знайшлося хоча б одного думаючого співробітника, який сообразив, що зараз буде безпечніше покрутити тих наркоманів і забрати їх з-під камер артистів і камер відеоспостереження на ОККО у «безпечні» відділення поліції. Вже б могли у відділку поздороватися зі своїми «корешами», ну щоб не так палевно було. Але ж страх зробити щось, за що потім можна получити по шапці від начальства, переважив здоровий глузд.Ну серйозно, червоноградська поліція, тримайте там хоча б одного адекватного, не заляканого працівника, бо ж позоритися на всю Україну. Тепер от справа на контролі в міністерстві, і всі ЗМІ про то пишуть. А проявили хоча б трошки професійності — пов’язали б по-тихому. І це би була просто ще одна нікому особо не цікава бійка на заправці, яку б п’ять років розслідували…Вершина некормпетентності - фу такими бути