Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Підслухано в Червонограді
Añadido 06 ene. 2025

Підслухано в Червонограді

@chervonograd_1
Número de suscriptores: 1 190
Fotos: 878
Videos: 272
Enlaces: 181
Descripción:
Червоноград. Телеграм канал facebook-групи "Підслухано в Червонограді" Кристинопіль.
Fuente

Підслухано в Червонограді | Ну що, Дорогі мої, рубрика - «міська влада пробила дно, але тут постук...

Logotipo de la comunidad de telegram - Підслухано в Червонограді Підслухано в Червонограді @chervonograd_1
811 Vistas/Alcance 2025-08-31 23:03 Mensaje №1920
Ну що, Дорогі мої, рубрика - «міська влада пробила дно, але тут постукали знизу» продовжується. Цього разу постукали з самого низу - з Шахти. І не просто постукали, а так добряче пальцем біля виска покрутили.А пробив дно ніхто інший, як сам Андрій ЗалівськийМені прийшлося потратити трохи часу, щоб знайти в інтернеті інформацію для Вас. І в мене просто відняло мову, як я докопався до істини. Але виходячи з останніх подій мене вже важко чимось здивувати, але тут здивували навіть мене…Отже заголовок —МІСЬКИЙ ГОЛОВА ШЕПТИЦЬКОГО ПРИВІТАВ ГРОМАДУ З ДНЕМ ШАХТАРЯ ФОТОГРАФІЮ ВОРОЖОГО ПРОПАГАНДИСТА.Багато хто з Вас напевно бачили пост нашого мера сьогодні на його сторінці і потім цей же допис поширила міськрада. Одразу впадає в око фотографія. Жителі Червонограда добре памʼятають, як виглядають наші шахтарі(на відміну від мера). І на фото шахтар явно не Червоноградський, то ж логічно постає питання - що хотів сказати нам мер, вибравши саме це фото для свого привітання???Для відповіді на це питання достатньо відвідати першоджерело фотографії і глянути на її автора. Зображення мер взяв із статті «Забойный Труд» журналу «Уголь Кузбаса» (я вибачаюся, що тут і надалі, що я буду використовувати мову оригіналу) . Автор цієї ілюстрації, такий собі «Роман Шалэкын» з Новосибірська - звичайний російський пропагандист. Заробляє тим, що знімає фоторепортажі, про велич «російської імперії», про РосНефть, РосАтом, робітників Новосибірського авіаремонтного заводу, про їх «трудовий подвиг» ну і так далі…Що звʼязує його з нашим містом - запитайте Андрія Івановича. Ще більш цинічним в пості мера було згадування наших Захисників. Памʼятаєте, як ми збирали підписи до мера , щоб 600000 грн , які виявилися «лишніми» в бюджеті міста перенаправити з витрат на «рекламу чиновників» на дійсно важливі речі - на допомогу військовим. Звернення проігнорували. Тепер Ви дійсно бачите пріоритети міської влади.Для нього, напевно, не знайшлося достойних шахтарів з Червонограда, щоб їх фотографією привітати громаду з святом.Фотографії ворогів меру здалися більш доречними. То ж накидайте в коментарях фотографії достойних шахтарів з Червонограда, щоб меру згадав хоч раз про своїх людей. Бо для мене це вже «червона лінія», далі він може вже скільки завгодно одягати вишиванку і хреститися на камери - для мене мера більше не існує.Цей його жест - це плювок у лице кожному шахтарю Червонограда, кожному, хто спускався у лаву, ризикуючи життям.Це зневага до всіх, хто воює на фронті.Для нього чужі, ворожі шахтарі ближчі, ніж обличчя тих, хто будує і тримає це місто на своїх плечах.