Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - CHERNIVTSIGRAM БУКОВИНА ЧЕРНІВЦІ ЧЕРНІВЦІГРАМ
Añadido 14 jul. 2024

CHERNIVTSIGRAM БУКОВИНА ЧЕРНІВЦІ ЧЕРНІВЦІГРАМ

@chernivtsigram
Número de suscriptores: 29 714
Fotos: 24,200
Videos: 5,310
Enlaces: 11,100
Descripción:
🌆 ЧЕ — спільнота твого міста! ✅ Тільки перевірені новини 📍 Усе найважливіше про життя Чернівців та Буковини 💬 Надіслати новину: @chernivtsigram_bot 📢 Реклама та співпраця: @chernivtsigram_bot 🌟 Будь у курсі — разом із CHERNIVTSIGRAM!
Fuente

CHERNIVTSIGRAM БУКОВИНА ЧЕРНІВЦІ ЧЕРНІВЦІГРАМ | Добрий вечір. Прошу поширити новину, якщо Вам не складноДякую!Ситуація...

Добрий вечір. Прошу поширити новину, якщо Вам не складноДякую!Ситуація в ЖК «Зоряний» в м. Чернівці Просимо максимального розголосу! Мешканці будинку за адресою вул. Чорноморська, 4А (ЖК "Зоряний") стали заручниками холоду та байдужості влади й ОСББ.Що відбувається?Будинок повністю електрозалежний: Немає газу, немає міського опалення. Все (від їжі до тепла) залежить від розетки.Середня температура в квартирах усього +14°C. Якщо дорослі люди ще можуть якось впоратися із такою температурою, то ось дітям набагато важче.Світло вмикають на 2 години після 4–6 годин відключень. За цей час бетонний будинок фізично не встигає прогрітися. Група вимкнень - 2.Попри холод, мешканці сплачують повний тариф + 10% зверху «за обслуговування». Суми в платіжках сягають 5000₴ на місяць, але тепла немає.Бездіяльність та абсурд:Голова ОСББ ігнорує мешканців: На запити не відповідає. Замість вирішення проблеми — вимкнув ліфти у 12 під’їздах (9 поверхів!), мотивуючи це «економією для прогріву», що не дає жодного результату, але обмежує рух літніх людей та мам з візками.Також, після заяв з Києва щодо внесення таких будинків до списку критичної інфраструктури і обіцянок Міської ради Чернівців - будинок продовжують відключати на рівні з тими, де є газ і центральне опалення.Ми просимо про розголошення цієї ситуації і реакції зі сторони міської влади!Ігнорування проблем не вирішує їх.