Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 🇺🇦 В'ячеслав Чаус/ Чернігівська ОДА (ОВА)
Añadido 14 jul. 2024

🇺🇦 В'ячеслав Чаус/ Чернігівська ОДА (ОВА)

@chernigivskaODA
Número de suscriptores: 35 673
Fotos: 19,900
Videos: 2,830
Enlaces: 1,270
Descripción:
❗️Офіційний канал Чернігівської обласної державної адміністрації 🔗 https://cg.gov.ua/

👥 Número de suscriptores

35 673
Promedio/Día:: -193
Promedio/Tiempo:: -256
Promedio/Mes:: -528

👁️ Vistas promedio por mensaje

5 250
Promedio/Día:: 4,150
Promedio/Tiempo:: 5,031
ERR: 14.72%

📊 Mensajes por Día

1.5
Último día: 5
Promedio semanal: 2.4
Promedio por día: 1.5

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

За даними Сил безпеки та оборони тільки минулої доби ворог запустив не менше 50 ударних дронів по Чернігівщині. Більшу частину вдалося збити, за що дякуємо вартовим неба. Але, на жаль, є і влучання. ☝️Разом із керівництвом країни і військовими продовжуємо підсилювати саме протиповітряну оборону - направляємо туди максимальний ресурс. Наша задача - координація, допомога і посилення матеріально-технічного забезпечення. 💰А тепер про дії: область виділила більше 40 мільйонів гривень саме на технічне оснащення - обладнання і засоби ураження. Практично все вже в оборонці. ❗️По результатах: за листопад на Чернігівщині маємо 700 збитих ворожих дронів. Росіяни удосконалюють методи ураження цивільної інфраструктури, ми, зі свого боку, підсилюємо ППО. 💡Основна ціль атак - обʼєкти енергетики і теплопостачання. Чернігівщина живе за графіками погодинних відключень світла. Є аварійні. Система розбалансована - це треба розуміти. 📹Про оперативну ситуацію, стан енергосистеми та роботу мобільного зв’язку розказав мій радник Андрій Подорван в ефірі телемарафону «Єдині новини».
Провів сьогодні Ставку, кілька ключових напрямів розмови. Перше – ППО та все, що необхідно для щоденного збиття російських ракет і збиття дронів. Фінансування перехоплювачів, обсяг виробництва, домовленості з нашими партнерами – по всьому регулярний контроль Міністерства оборони та військового командування, і треба нарощувати виробництво максимально. Окремо – протиповітряна оборона малого та середнього радіуса дії. Це те, що потрібно і для фронту, і для захисту об’єктів енергетики. Оновили потреби, і по цьому будемо збільшувати виробництво. Наше вітчизняне, українське виробництво – це гарантія захисту, українці не мають залежати від того, чи вдається щось знайти на світовому ринку чи на складах партнерів. Завдання по виробництву мають бути виконані вчасно, персональна відповідальність за це на всіх рівнях. Виконуємо також і запити бригад – після моєї поїздки у фронтові райони. Один із таких запитів – справедливий розподіл особового складу між бригадами. Поповнення бригад людьми має бути переглянуто, безумовно. Про це говорять майже в кожній бойовій бригаді, зараз є і доручення Ставки все це опрацювати начальнику Генштабу Андрію Гнатову разом із Павлом Палісою, заступником керівника Офісу Президента та дуже досвідченим військовим. Найближчим часом мають бути підготовлені для мене проєкти рішення. Звісно, детальні доповіді по ситуації на фронті були – по ключових напрямках. Куп’янськ, Покровськ, Гуляйполе. Важливо, що українські воїни продовжують знищувати окупанта, захищають позиції та виконують бойові завдання. Саме це – основа нашої можливості вести перемовини в інтересах України.
Дуже продуктивна та змістовна зустріч із Президентом Туреччини Реджепом Таїпом Ердоганом.Говорили про подальшу оборонну співпрацю – про спільні виробничі проєкти та координацію для більш ефективного захисту життя. Також обговорили ситуацію в дипломатії, стараємося зробити так, щоб уся активність була спрямована на достойний мир і гарантовану безпеку. Ми з Туреччиною однаково це бачимо: мир і безпека мають бути гарантованими. Будемо й надалі тісно координуватися та працювати з усіма партнерами. Також працюємо, щоб до Нового року відновити обміни та повернути додому українських військових полонених, українських цивільних, які утримуються Росією, та викрадених українських дітей.Важлива й активна залученість Туреччини до Коаліції охочих, особливо до її військово-морського компонента. Всі розуміють значення безпеки в Чорному морі, і гарантувати таку безпеку можна тільки разом із Туреччиною. Я вдячний Туреччині та особисто Президенту Ердогану за цю допомогу. Ми цінуємо довіру, яка є між нами та між нашими державами, і розраховуємо на силу турецької дипломатії.🇺🇦🇹🇷
Сьогодні під час зустрічі з Прем’єр-міністром Іспанії приділили багато уваги саме нашій оборонній взаємодії, і в умовах постійних російських ударів Україна справді цінує готовність Іспанії допомагати й надалі. Іспанія послідовно виконує нашу двосторонню безпекову угоду, і це дає впевненість у щорічній підтримці – мільярд євро щороку. Дякую за готовність Іспанії зробити внесок у програму PURL – 100 мільйонів євро. І це програма, яка дозволяє купувати для нашого захисту ракети для ППО. Обговорили виклики в енергетиці після російських ударів – є готовність Іспанії допомагати. Дякую за економічний пакет – 200 мільйонів євро, зокрема й на енергетику. І зараз маємо також домовленість, що Іспанія спрямує кошти за програмою SAFE – більше 200 мільйонів євро – на спільну з нами оборонну роботу. Це відчутно, і це правильний приклад для інших європейських держав.Вдячний за новий пакет оборонної допомоги, і це в тому числі ракети для ППО. Загальний обсяг пакета – 300 мільйонів євро, і це суттєво допоможе. Дякую Іспанії, Педро Санчесу за підтримку України, наших людей, нашої незалежності від початку повномасштабної війни. І це принципова підтримка.
Зустріч ключових керівників усієї сфери оборони та безпеки України. Заслухали доповіді розвідок – ГУР і Служби зовнішньої розвідки України – щодо російської спроможності продовжувати війну та планів на найближчі місяці. Кирило Буданов доповів по ситуації на загрозливих напрямках фронту, по військових приготуваннях Росії та строках, на які розраховує окупант. Наразі Росія провалила черговий визначений Путіним термін захоплення Покровська та Купʼянська, і терміни вкотре були перенесені. Олег Іващенко доповів щодо політичної ситуації в Росії, настроїв у їхньому суспільстві та в оточенні керівника держави-агресора, а також щодо економічної ситуації. Висновки зроблені. Визначили основні напрямки нашого захисту протягом найближчих тижнів, також доповнимо план оборонних заходів на зимові місяці. Продовжимо й застосування наших далекобійних санкцій – спеціальні служби, і передусім Служба безпеки України, та українська армія мають відповідні завдання. Готуємось до координації з ключовими партнерами в дипломатичній роботі, враховуючи оновлення в оцінках ситуації. Готуємо заходи, які можуть забезпечити дипломатичну активізацію. Дякую всім, хто на захисті України!
Провів сьогодні Ставку. Головне – захист неба, все, що стосується ППО, нашої безпілотної складової. Були на Ставці і військові, і наша розвідка, і керівники обласних адміністрацій саме там, де загроз найбільше: прифронтові області, прикордонні з Росією. Чернігівщина, Сумщина, Харків та область, Донеччина, Запоріжжя, Дніпровщина, Херсон та область. Ми готуємо спеціальні рішення, які можуть зміцнити наш захист саме в цих областях і завдати більших втрат окупанту, і передусім тим російським підрозділам, які знущаються над нашими містами, які знущаються над нашими людьми в Нікополі, у Херсоні, в інших наших містах, до яких їм легше дотягнутись. Вони влаштовують фактично сафарі на людей та навчають операторів дронів за рахунок вбивств українців на вулицях, на дорогах. Потрібно більше захисту і більше активних наших операцій. Сили безпілотних систем – «Птахи Мадяра», інші наші відповідні підрозділи – будуть задіяні значно більше й отримають більше ресурсу. Вже є розширений функціонал для військових – у різних бригадах про це ми говорили. І вже з 1 грудня має запрацювати система електронних балів – «є-балів» – за евакуацію поранених наземними роботизованими комплексами і також за інші використання НРК бойовими підрозділами. Рішення – воно підготовлене. Повністю забезпечуємо і пряме фінансування бригадам на їхні потреби: на дрони, на закупівлю комплектуючих.
Сьогодні вже можна сказати, що є хороший результат для нашої ППО – Україна має тепер більше «петріотів». Я хочу подякувати канцлеру Мерцу, дякую Німеччині та всім, хто допомагає: наші домовленості – вони виконані. Є ще «петріоти» в Україні, включаємо в роботу. Звісно, для всієї території нашої держави потрібно більше систем, щоб закрити ключові об’єкти інфраструктури, наші міста, і ми будемо й надалі працювати, щоб отримати це. І причому не тільки на політичному рівні з державами та лідерами, але й із виробниками всіх потрібних систем ППО, ракет до них. Будуть на наступному тижні зустрічі щодо цього, ми представили партнерам усі розрахунки, всі можливі варіанти, як забезпечити достатньо надійну ППО. Майже щодня ми захищаємося від російської балістики, потрібно знищувати й надалі російську військову авіацію, і все це потребує багатокомпонентної системи ППО. А це і наша військова авіація, і є рішення щодо цього і по «гріпенах», і по французьких літаках, ми працюємо по F-16. Також системи ППО й ракети до них, розвиток мобільних вогневих груп і, звісно, пріоритет зараз – дрони-перехоплювачі. Кількість перехоплювачів на цей рік буде такою, як визначено державним завданням. Важливо, щоб Сили оборони так само швидко та якісно разом з усіма залученими інституціями збільшували кількість навчених операторів дронів – відповідну систему.
Детально говорили сьогодні з Головнокомандувачем та начальником Генерального штабу про ситуацію на фронті – на всіх напрямках. Найбільш складно зараз на Покровському напрямку. Там, як і в попередні тижні, найбільша інтенсивність бойових дій, сильне зосередження росіян. Окупанти всіма методами намагаються закріпитись, кожен знищений окупант саме там – це результат для всієї нашої держави. Ситуація в Купʼянську залишається непростою, але цими днями більше контролю в наших сил, продовжуємо захищати позиції. Десятки штурмових дій за добу на Олександрівському напрямку. Кожному нашому підрозділу я дякую за стійкість. Детально пропрацювали також планування наших далекобійних операцій. Єдиний сценарій – це примус Росії до закінчення війни так, як це можливо, так, як реально спрацює. І це санкції світу, наші далекобійні санкції, наше відновлення після російських ударів, координація з нашими партнерами, і головне – підтримка нашої армії, всіх складових Сил оборони та безпеки України, бо Україна там, де українські позиції сильні. Дякую всім, хто бʼється заради України, хто працює на оборону, на нашу державу, заради всіх наших людей. Дякую всім, хто нам допомагає. Слава Україні!
Ми всі маємо шанувати роботу тих наших людей, які попри всі виклики забезпечують світлом і теплом. Часто це по-справжньому героїчна робота – під обстрілами, на прикордонній та прифронтовій території. І хоч сьогодні не День енергетика, фактично кожен день в Україні зараз, в умовах постійних російських ударів, – це день ось таких наших людей, які відновлюють постачання електрики, відбудовують лінії передач, дбають про те, щоб наші українські міста і села могли жити. Сьогодні відзначив державними нагородами саме таких наших людей. Наші енергетики роблять неймовірні речі, і наша вдячність їм має бути відповідною. Сергій Титаренко, Віктор Мартиненко й Андрій Євменов із Сумщини. Артур Оболенський з Чернігівщини. Олександр Середенко з Києва. Дмитро Степанов і Сергій Шевченко з Харкова. Роман Міняйленко із Запоріжжя. Максим Танітовський з Одеси. Також відзначив орденом «За мужність» посмертно Анатолія Савченка – водія Чернігівської дільниці «Чернігівобленерго». Він загинув цього місяця від удару російського дрона під час ліквідації наслідків обстрілу. І щодня тисячі наших людей працюють у таких умовах, щоб врятувати життя від ударів російських терористів і щоб Україна могла вистояти в цій війні. Нашими людьми можна тільки пишатись. Дякую кожному й кожній! Слава Україні!
Сьогодні провів Ставку. Багато було про наші далекобійні санкції проти Росії, про результати наших відповідей на російські удари. В тому числі говорили з виробниками зброї – зброї для дипстрайків. Це правильний формат Ставки – коли разом і виробники, і всі, хто відповідає за ефективне застосування наших дронів та ракет і за фінансування, і дипломати. Найбільш ефективним виробникам даємо трирічні контракти. Збільшуємо такий підхід – довгих контрактів, – щоб і для виробників було більше впевненості, і для армії. Кожну Ставку перевірятиму темп по контрактах: це має бути реалізовано. За будь-якого сценарію Україна завжди має бути – і буде! – достатньо далекобійною. Зараз, у час війни, та не менше після війни – як частина гарантій безпеки для майбутнього, для наших дітей. Далекобійність – це компонент незалежності і буде найбільшим компонентом для гарантування миру. Санкції світу і наша влучність працюють фактично в координації, щоб у цієї війни було завершення, справедливе для України. Всі завдання щодо дипстрайків до кінця року мають бути повністю реалізовані, це включає також розширення географії нашої далекобійності. Я дякую за влучність кожному підрозділу, кожній складовій Сил оборони та безпеки України. Дякую виробникам – тим, хто справді повністю виконує поставлені завдання. Фінансування забезпечуємо.