Fuente
Чебуречна🌮 | Знаєте що хочу сказати вам наніч? Дякую, що знаєте яка я і дивитесь мо...
350 Vistas/Alcance
2025-01-17 02:03
Mensaje №1777
Знаєте що хочу сказати вам наніч? Дякую, що знаєте яка я і дивитесь мої стріми за мої щирі емоції, мої жарти, моє мислення.🙂Усі, хто судить мене і мій контент по кліпам, які форсять (бо ті набирають великий охват), значить не мають бажання дізнатися мене особисто, і роблять певні висновки, через які не мають бажання знайомитися зі мною, як стрімером. Дякую усім, хто бачить в мені щось більше, ніж просто фігура, обличчя і шось типу такого. Я не тошнотік, я розумію жарти. Вони не всім зрозумілі, бувають жарти занадто (які я не одобрюю), але мені комфортно на моїх стрімах і комфортно зі своєю аудиторією (а якщо мені щось не подобається - я про це кажу)Підсумую: я знаю точно, що я не поверхнева. Я знаю точно, що можу спілкуватися на різні глибокі теми (хто так не вважає, то не приходьте на мої стріми). І усім глядачам і стрімерам, які поставили на мені певне клеймо, просто певно не "по путі" зі мною. Я не хочу в своєму оточені людей, які можуть керуватися лише десь почутою інформацією або якимись кліпами. Я хочу поряд людей, які вміють критично мислити, які не хапають з повітря любу інфу, і які знають, що я не стереотипна блондинка. Дякую, Аліна, що ти бачиш в мені щось більше (глянула твій тірліст), шкода, що деякі люди роблять висновки про людину, не знаючи її особисто. Добраніч, котики💋