Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Чебуречна🌮
Añadido 06 ene. 2025

Чебуречна🌮

@cheburechnaaa
Número de suscriptores: 297
Fotos: 1,020
Videos: 272
Enlaces: 419
Descripción:
Стрімчики тут: https://www.twitch.tv/rak_cheburak 🦞 Чатик: https://t.me/+whposbH3OF5jOTgy ТікТок: https://www.tiktok.com/@_.taniushka._?_t=ZM-90XudpHJz9H&_r=1 Тут ти можеш дивитись інфу про стріми, спілкуватися зі мною і додавати свої ідеї 🤌🏼

👥 Número de suscriptores

297
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: -1
Promedio/Mes:: -6

📊 Mensajes por Día

1.6
Último día: 5
Promedio semanal: 1
Promedio por día: 1.6

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-01-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 350 25-01-17 02:03
Знаєте що хочу сказати вам наніч? Дякую, що знаєте яка я і дивитесь мої стріми за мої щирі емоції, мої жарти, моє мислення.🙂Усі, хто судить мене і мій контент по кліпам, які форсять (бо ті набирають великий охват), значить не мають бажання дізнатися мене особисто, і роблять певні висновки, через які не мають бажання знайомитися зі мною, як стрімером. Дякую усім, хто бачить в мені щось більше, ніж просто фігура, обличчя і шось типу такого. Я не тошнотік, я розумію жарти. Вони не всім зрозумілі, бувають жарти занадто (які я не одобрюю), але мені комфортно на моїх стрімах і комфортно зі своєю аудиторією (а якщо мені щось не подобається - я про це кажу)Підсумую: я знаю точно, що я не поверхнева. Я знаю точно, що можу спілкуватися на різні глибокі теми (хто так не вважає, то не приходьте на мої стріми). І усім глядачам і стрімерам, які поставили на мені певне клеймо, просто певно не "по путі" зі мною. Я не хочу в своєму оточені людей, які можуть керуватися лише десь почутою інформацією або якимись кліпами. Я хочу поряд людей, які вміють критично мислити, які не хапають з повітря любу інфу, і які знають, що я не стереотипна блондинка. Дякую, Аліна, що ти бачиш в мені щось більше (глянула твій тірліст), шкода, що деякі люди роблять висновки про людину, не знаючи її особисто. Добраніч, котики💋