Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Місто Часів-Яр 🇺🇦
Añadido 14 jul. 2024

Місто Часів-Яр 🇺🇦

@chasivyar
Número de suscriptores: 2 790
Fotos: 3,500
Videos: 1,350
Enlaces: 818
Descripción:
Телеграмний канал про Часів Яр Поводимося чемно, нікого крім русні не ображаємо. Скарги/пропозиції/фото/відео - сюди 👉 @ChasivYar_bot Слава Україні 🇺🇦 Зарядити канал для Преміум-користувачів https://t.me/boost/chasivyar

👥 Número de suscriptores

2 790
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: -8
Promedio/Mes:: -40

👁️ Vistas promedio por mensaje

2 886
Promedio/Día:: 3,500
Promedio/Tiempo:: 3,830
ERR: 103.44%

📊 Mensajes por Día

0.1
Último día: 0
Promedio semanal: 0.1
Promedio por día: 0.1

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 2,300 24-10-22 15:37
Перше: провів РНБО. За численними фактами порушень МСЕК і фальшивих інвалідностей для посадовців.Це не тільки, до речі, прокурори. Є сотні таких фактів очевидно необґрунтованих інвалідностей у посадовців митниці, податкової, в системі Пенсійного фонду, в місцевих адміністраціях. З усім цим треба ретельно та оперативно розібратися. Система МСЕК має бути ліквідована.Але для реальних і саме системних змін треба провести повну цифровізацію всіх етапів роботи щодо встановлення інвалідності. Урядовцям – в Мінцифрі, в цифровій команді Міністерства оборони – є кому забезпечити відповідні зміни.Проблема не лише в тому, що посадовці роблять собі інвалідність завдяки звʼязкам, але і в тому, що люди, які отримали справжню інвалідність – зокрема, в бойових діях, – часто не можуть отримати відповідний статус і справедливі виплати. Часу, щоб виправити це, в уряду небагато.Повинна бути і персональна відповідальність та кадрові рішення через цю ситуацію в центральних органах влади – по вертикалі контролю за МСЕК. Рішення РНБО зараз передбачає повний аудит пенсій та інших нарахувань усім посадовцям, які «організували» собі інвалідності.Я дякую всім, хто допомагає Україні! Я дякую всім нашим воїнам і кожному й кожній, хто працює заради України!Слава Україні!