Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Centuria Rivne
Añadido 14 jul. 2024

Centuria Rivne

@centuria_rivne
Número de suscriptores: 362
Fotos: 1,590
Videos: 125
Enlaces: 631
Descripción:
Центурія Рівне @centuria_vstup_bot Ми група організованої української молоді, яка стоїть на світоглядних засадах Української Державності та Європейської традиції.
Fuente

Centuria Rivne | Сюрреалізм четвертого року повномасштабної війни.Під стінами приміщенн...

Logotipo de la comunidad de telegram - Centuria Rivne Centuria Rivne @centuria_rivne
158 Vistas/Alcance 2025-04-20 12:04 Mensaje №1227
Сюрреалізм четвертого року повномасштабної війни.Під стінами приміщення з пафосною табличкою «Культурно-мистецький центр НаУКМА» зібралося студенство Києво-Могилянської академії. Саме тієї Могилянки, яка з 1632 року була осередком українства і несла правильні сенси там, де їх не було.Але сьогодні студенти стоять під стінами, а не всередині. Бо двері для них — зачинені.Керівництво академії — в особах Сергія Квіта, Дмитра Мазіна і Владислави Осьмак — заборонило лекцію українського військового, який пройшов пекло найгарячіших ділянок фронту, Євгена Врядника, друга Жекуса. Йому відмовили через висновок так званого “комітету з етики” — мовляв, він занадто правий, аби читати в академії лекції.Тема лекції: «Героїчна порода: від старої України до Третіх визвольних змагань».Я особисто мав розмову з Мазіним і Осьмак. Звертався до них від імені командування 3-го Армійського корпусу. Попереджав про недопустимість ситуацій, у яких люди, що боронили Київ, не мають змоги прочитати лекцію в цьому ж Києві. Але марно.Сьогоднішня Києво-Могилянка перетворилася на режимний об’єкт, який більше нагадує університет епохи Януковича, ніж простір вільної думки.Звертаюся до всієї військової і освітньої спільноти:Це вимагає публічної оцінки. Бо питання не лише в одній відмові — питання в тому, чому сьогодні військовий — ворог в академії, яка завжди була оплотом українського духу.Чому ці люди беруть участь в освітньому процесі?Чого вони навчать студентів?Ненавидіти армію? Зневажати жертву? Цуратися правди, якщо вона незручна?Прошу про максимальний розголос.