Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - CELEBRITIME
Añadido 06 ene. 2025

CELEBRITIME

@celebritime
Fotos: 4,150
Videos: 396
Enlaces: 334
Descripción:
Оперативно про шоу-бізнес
Fuente

CELEBRITIME | ️«ОСКАРА» ЦЬОГОРІЧ НЕ БУДЕ?Раніше цього місяця вже стало відомо, що го...

Logotipo de la comunidad de telegram - CELEBRITIME CELEBRITIME @celebritime
587 Vistas/Alcance 2025-01-17 06:40 Mensaje №4149
⚡️«ОСКАРА» ЦЬОГОРІЧ НЕ БУДЕ?Раніше цього місяця вже стало відомо, що голосування та оголошення цьогорічних номінантів на 97-му премію «Оскар» трішки перенесли через масштабні пожежі в ЛА, а сама церемонія мала би відбутися 2 березня.Згодом, після цієї новини, у Мережі з'явилися чутки, що церемонію взагалі можуть скасувати. Проте представники Американської академії кіномистецтв тоді це спростували, заявивши, що про жодну відміну мова не йде. Однак вони все ж повідомили про скасування щорічного обіду номінантів на «Оскар», запланованого на 10 лютого. За даними Variety, Академія перерозподілить 250 тис. доларів, які мали піти на обід номінантів, на ліквідацію наслідків лісових пожеж.А тепер на горизонті, у соцмережі X, з’явився сам Стівен Кінг із вимогою бойкотувати (не голосувати) та скасувати цьогорічну церемонію: «Жодного шику, коли Лос-Анджелес у вогні». Публікація набрала понад 45 тис. лайків за 24 години.Щорічна церемонія вручення нагород завжди проводиться в театрі Dolby в серці Лос-Анджелеса, куди, на щастя, пожежа не дісталася.Які у вас думки? Чи доречна така масштабна церемонія, зважаючи на останні події (наразі вже відомо про 26 загиблих)? На мою думку скасовувати її не варто... Чому ніхто не говорить про те, щоб просто провести вручення в більш скромному форматі? 🥸CELEBRITIME