👁 1,280
26-04-18 13:01
ВЕСНЯНЕ ОНОВЛЕННЯ СТОЛИЦІ: КОМАНДА 15-51 ДОЛУЧИЛАСЯ ДО ЗАГАЛЬНОМІСЬКОЇ ТОЛОКИ 🌿🌳 Сьогодні, 18 квітня, колектив Контактного центру міста Києва взяв участь у загальноміських заходах із благоустрою, приурочених до Дня довкілля.🚜 Спільними зусиллями співробітників упорядковано територію Старонаводницької балки у Печерському районі.🍂 У межах заходу локацію очищено від побутового сміття, залишків сухої рослинності та опалого листя, що сприяло покращенню санітарного стану цієї природної зони.😉 Цей день став прикладом відповідального ставлення до довкілля, згуртованості та турботи про міський простір.🧹 Нагадаємо, що толоки проходять у межах весняного двомісячника з благоустрою, який триватиме до 15 травня. У цей період у столиці впорядковують території, ліквідовують стихійні звалища та приділяють увагу озелененню.🙌 Такі ініціативи підкреслюють важливість спільних дій для підтримання чистоти, комфорту та гармонійного розвитку міського середовища.💙💛 Разом місто стає чистішим, затишнішим і більш впорядкованим.Ми в соцмережах:✅ https://facebook.com/cc1551official✅ https://instagram.com/cc1551official