👁 701
24-07-16 16:00
“НАТО, зберігай спокій та приєднуйся до України”: спільноти українців закордоном провели серію акцій у країнах Європи та США.Маніфестації та флешмоби українців на вулицях європейських і американських міст тривали із 5 по 14 липня у рамках міжнародної кампанії #NATOjoinUkraine.Напередодні зустрічі глав держав та урядів 32 країн-членів НАТО, яка відбулася 9-11 липня у Вашингтоні, Армія громад України спільно з партнерами ICUV – Міжнародним центром сприяння українській перемозі в Україні, спільнотою NAFO та Ukrainian Freedom News розпочали масштабну міжнародну кампанію #NATOjoinUkraine.Перший мітинг у рамках кампанії був проведений українською ГО “Promote Ukraine” біля штаб-квартири НАТО в м. Брюсель, Бельгія 5 липня. Аналогічні мітинги та демонстрації були організовані українськими активістами у Парижі (Франція), Мюнхені та Гамбурзі (Німеччина), Кракові (Польща), Малазі (Іспанія) та Остіні (Техас, США). Під час мітингів українці закликали НАТО зберігати спокій та приєднатися до України у її боротьбі за свободу та демократію проти зла та тиранії, уособленням яких зараз є росія. Кампанія #NATOjoinUkraine триває.Дякуємо закордонним громадам українців за те, що доєдналися до кампанії!https://youtu.be/kdoNoEWZPLc?si=ZTyxjLQDeN35BTJh