Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Корабель Капітана Карузо ⚓️
Añadido 14 jul. 2024

Корабель Капітана Карузо ⚓️

@captainkaruso
Número de suscriptores: 12 345
Fotos: 224
Videos: 9
Enlaces: 414
Descripción:
Співпраця та пропозиції: пишіть на [email protected] Підтримка: https://base.monobank.ua/EEtZvM7cVfHWQU Youtube: https://youtube.com/@nikakaruso TikTok: https://www.tiktok.com/@nikakaruso

👥 Número de suscriptores

12 345
Promedio/Día:: +7
Promedio/Tiempo:: +27
Promedio/Mes:: +291

📊 Mensajes por Día

1.4
Último día: 0
Promedio semanal: 0.3
Promedio por día: 1.4

Historial de cambios de nombre

Корабель Капітана Карузо ⚓️ 2025-01-09
🎆Катувальня 🚩 2024-07-14

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

😱Дуже страшне кіно 6Це була канонічна подія — вона просто повинна була статися. Я це знала. І знала, що ці фільми завжди були трешовими та постійно перегинали палицю. Але все одно виявилася не готовою.Пародія на «Кейпоп-мисливиць на демонів» залишила мене просто в шоці...У деяких моментах палицю перегнули настільки, що навіть важко це описати. Але, знову ж таки, брати Вейенс зняли саме те кіно, яке хотіли.Попередні частини назавжди залишаться культовими, бо це фільми, які були ідеальними для свого часу. Зараз уже інший час, і сприймаються вони зовсім інакше.Порадувало камео «Білих ціпочок». Я навіть на мить зраділа, що, можливо, буде продовження, але потім схаменулася і подумала: нехай «Білі ціпочки» залишаються такими, якими вони є зараз. Їм не потрібні ні продовження, ні, не дай Боже, ремейки.А найшокуюче те, що на наш сеанс якісь «чудові» батьки привели дитину, якій було максимум років 12. ЦЕ ФІЛЬМ НЕ ДЛЯ ДІТЕЙ! З якого боку не глянь — не ходіть на нього з дітьми. І діти, не ходіть теж, навіть якщо вас пустять.#кінодоміно
⚠️ БекрумсЯ потрапила у БЕКРУМС! І щиро кайфанула! ⚠️Перша частина фільму - це саме той фаунд футаж бекрумс, до якого ми звикли і який запопулярився. А от кінцевий акт - це просто щось… без спойлерів, звісно, але я цього не очікувала.Кейн наділив Бекрумс обширним лором. Увесь фільм ти задаєшся питанням - чи це все у голові, чи справді існують ці тисячі кілометрів коридорів? Навіть мій улюблений рівень з басейнами показали, правда не багато зовсім, але це scratched the ickДеякі моменти з фільму будуть мене довго переслідувати, настільки вони цікаві і страшні. Було дуже багато відсилок на різні кріпіпасти, а також багато цікавих деталей. Дуже видно натхнення Silent Hill, Довгоніг, Воно слідує, Смайл та інші. Операторська робота - бомба. Дуже гарно вийшло передати от це відчуття uncanny лімінальних просторів. Дуже сильний психологічний посил фільму. Актори - бомба. Саунддизайн та саундтрек створили неймовірну дивну та чаруючу атмосферу.Я можу писати годинний подкаст про цей фільм.1000 рівнів з 10. Дивитися обовʼязково!#кінодоміно
👠Диявол носить Прада 2(Ви знали, що якщо загуглити назву фільму, то з’явиться прикольна анімація?)Надоїли погані рімейки, жахливі продовження старих фільмів, алеее — цей фільм, на здивування, відрізняється!Минуло 20 років після першої частини, світ змінився: журнали вже давно так не продаються, сталася віртуалізація, а ШІ краде робочі місця! І «Диявол носить Прада 2» зміг без крінжа показати знайомих iconic героїв, які пробують у цьому новому світі залишатися такими ж iconic! І у них це виходить!Герої такі самі (дуже часто у продовженнях чи рімейках їх змінюють до невпізнаваності), колорит і крутість першої частини збережені. Сюжет — слей, актори — ну просто слей, яс квін (я не можу повірити, Меріл Стріп взагалі не змінилася), музика — непогано!Незважаючи на те, що пройшло стільки часу, актори шикарно відіграли персонажів: та сама стерва Міранда, з цими виразами «з яким обличчям я промовчав», Стенлі Туччі — просто вау! Ще там офігіти яка співачка з’являється і виконує нові пісні 😉, але не спойлерю.Таке відчуття, що не пройшло 20 років і продовження вийшло через рік — герої зберегли свою автентичність, вони так само топлять за моду такою, якою вона завжди була.Що я обожнюю в цьому фільмі — він не піддався сучасним трендам і залишився таким, яким і був! Хочеться зараз більше таких фільмів. Я кайфанула.#кінодоміно
🍃🖤 Буремний перевалКнигу я не читала, тільки дивилася якусь з екранізацій і чомусь !!! я йшла з вдаваним переконанням, що це проста історія романтичних стосунків. Hell no! Від токсичності цих стосунків у мене почали пекти очі. Але сюжет і сама історія - це розмова уже зі спойлерами, тому до самого фільму.А ви, до речі, дивилися Солтбьорн? Ну от це від тої ж режисерки. Те що вона «приготує» щось цікаве я не сумнівалася. Костюми - ну просто радість для очей. Знято красиво, сексуально. Актори зіграли - ну просто вау! Нагадало Ромео і Джульєтта з Лео ДіКапріо, де ренесанс переплітається з сучасністю, а також Марія-Антуанетта Софії Копполи.Не дивуюся, що цей фільм просто хіт на День Усіх Закоханих! Але, повторюся, я б особисто таких стосунків нікому не побажала, дивитися було боляче.Дуже дякую кіноманії за запрошення на предпоказ, де я зʼїла зефірку з цукеркою в формі губок, сфоткалася мабуть на найкрасивішій фото-зоні з усіх івентів на яких я була, а ще отримала знижку у секс-шоп 😅#кінодоміно@captainkaruso
🥳200 тисяч підписників!🥳 О май гад...🥸 Я ще спеціально почекала декілька днів, щоб стало трішки більше, аби впевнитися що це не якийсь глюк. Не віриться, що знову перед своїм днем народження я отримую такий потужний подарунок! Пам'ятаю перші тисячі, які давалися максимально складно та довго, а тут 200 тисяч підписників! На справді, кожен раз вам дякую, і не перестану дякувати, бо це все завдяки вам. Не віриться, що стільки людей цінують мою творчість, тим паче у такий складний час. А я ціную кожного з вас. Я сподіваюся, ми продовжимо дарувати один одному гарний настрій та підтримувати аж до настання миру and beyond! 🤩Зараз готуюся до Фанкону, зустрінуся з вами (хто йде) там! Нагадую, що 7 червня автограф та селфі сесія з 13:00 по 14:00. А з 14:30 по 15:30 можемо пограти разом в ігровій зоні. Нагадую, щоб не загубитися, буду постити сторіз в інсті що я і де я, а також тут в телеграмі.Через це на цьому тижні трансляції не буде, але дуже гарна новина - зразу після фестивалю збираємося на трансляцію на ютуб в честь 200 тисяч! Кидайте свої ідеї того, чим будемо займатися на трансляції в коментарі.