Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Каламбурошна
Añadido 14 jul. 2024

Каламбурошна

@calamburius
Número de suscriptores: 722
Fotos: 15,700
Videos: 2,330
Enlaces: 6,300
Descripción:
Думки, жарти, мєми і крінжа Зворотний зв'язок - @L1pa98 Закинути грошей в тумбачьку адміну: 4441111076308257

👥 Número de suscriptores

722
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: 0
Promedio/Mes:: -14

📊 Mensajes por Día

6.3
Último día: 0
Promedio semanal: 8
Promedio por día: 6.3

Historial de cambios de nombre

Каламбурошна 2025-02-18
Каламбурошна | #УкрВізок 2024-07-14

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 204 26-06-14 23:29
У 1416 році ординці еміра Едигея вщент розграбували та спалили Києво-Печерський монастир. Наступна подібна за масштабом подія сталася 3 листопада 1941 року: нацисти вивезли з Лаври всі цінності, а радянські диверсанти (НКВС) підірвали Успенський собор під час відступу.Києво-Печерська Лавра зазнавала спалень та пограбувань близько 5–6 разів за свою історію. Проте, незалежно від епохи та масштабів руйнувань, монастирський комплекс стояв як і раніше, лише розростаючись і не втрачаючи свого культового статусу. Натомість держави, відповідальні за осквернення святинь, неминуче протягом найближчих кількох років потерпали від численних криз і зрештою припиняли своє існування назавжди.Встань із гробу, о чесна главо, встань і подивися на місто, що сяє, на церкви, що квітнуть, на Християнство, що зростає! Подивися на землю свою і побач: Господь не залишив її, і слава її не згасне, доки стоятиме сонце. Бо Русь — це дім Божий, і вогнем вона хрещена, і силою Його бережена (с) Митрополит Іларіон@bisovnya
👁 123 26-05-08 18:33
Цими днями було багато звернень та сигналів щодо конфігурації завтрашнього дня в Москві у звʼязку з нашими українськими далекобійними санкціями. Принцип дзеркальності в наших діях добре відомий та був доведений російській стороні. Додатковим аргументом для України у визначенні нашої позиції завжди є вирішення одного з ключових гуманітарних питань цієї війни, а саме – звільнення військовополонених. Красна площа для нас менш важлива, ніж життя українських полонених, яких можна повернути додому. Саме тому сьогодні в рамках перемовного процесу за посередництва американської сторони ми отримали згоду Росії провести обмін військовополонених у форматі 1000 на 1000. Також має бути встановлений режим тиші 9, 10 та 11 травня. Україна послідовно працює для повернення своїх людей із російського полону. Доручив нашій команді оперативно підготувати все необхідне для обміну.Дякую Президенту Сполучених Штатів та його команді за результативну дипломатичну участь. Розраховуємо, що Сполучені Штати забезпечать виконання домовленостей російською стороною.Слава Україні!
👁 209 26-04-18 17:07
Терористичний акт у Києві сьогодні - це чергове нагадування про те, що заборони працюють переважно для законослухняних. Людина, яка має намір стріляти, не діє в межах правил. Вона знаходить зброю там, де може, і використовує її тоді, коли вирішує.Навіть у випадках, коли зброя формально є легальною, це не означає, що система працює ефективно. В Україні досі відсутній повноцінний закон про цивільну вогнепальну зброю, через що дозвільна система залишається такою, що не забезпечує належного контролю.У цей момент усе зводиться до простого питання: що має той, хто опинився поруч? Як правило — нічого. Ні інструменту захисту, ні можливості вплинути на ситуацію. Лише очікування, що хтось встигне приїхати.У реальності в таких ситуаціях вирішують секунди. Різниця між жертвою і тим, хто здатен зупинити загрозу, часто полягає саме в наявності або відсутності можливості діяти одразу. Це неприємна, але базова логіка насильства.При цьому український контекст складніший, ніж проста дискусія про кримінал чи побутову самооборону. Після початку повномасштабного вторгнення стало очевидно, що країна перебуває у стані довготривалої загрози. Йдеться не про абстрактні ризики, а про системну небезпеку з боку терористичної держави «росія», яка не визнає ні правил ведення війни, ні взагалі права на існування незалежної України та української нації. Це держава, яка цілеспрямовано веде війну проти цивільного населення, ігнорує будь-які норми і будує свою політику на насильстві.У таких умовах питання зброї неминуче виходить за межі «можна чи не можна» і переходить у площину ролі громадянина в системі безпеки незалежної держави.Фактично держава вже продемонструвала, що в критичний момент вона готова покладатися на озброєних громадян. Це відбулося на початку вторгнення - автомати Калашникова з можливістю ведення автоматичного вогню роздавалися громадянам за спрощеною процедурою. Але далі ця логіка не була продовжена. Навіть у питанні зниження віку для придбання нарізної зброї прогрес відсутній, а питання короткоствольної зброї, особливо в контексті самозахисту, фактично не просувається. Громадянин знову розглядається радше як об’єкт захисту, а не як його учасник. Тут і виникає розрив.Додатково цей розрив підсилюється нерівністю доступу. Рішення про обмеження для громадян ухвалюють передусім народні депутати Верховної Ради України. І при цьому значна частина з них має нагородну зброю, у тому числі автоматичну. У такій конфігурації аргументи про «небезпеку для суспільства» виглядають як подвійний стандарт: для себе - можна, для інших - ні. Це вже не про безпеку як таку, а про ієрархію доступу і рівень довіри до громадянина.Звичайно, твердження, що легалізація короткоствольної зброї повністю запобігла б подібним випадкам, є спрощенням. Жоден інструмент не дає абсолютної гарантії. Але він змінює баланс можливостей у конкретний момент - між тим, хто нападає, і тим, хто змушений захищатися.У підсумку це питання не тільки про зброю. Воно про просту річ: чи довіряє держава громадянину і дає йому можливість діяти, чи залишає його в ролі того, хто може лише чекати на допомогу.
👁 95 25-12-12 10:27
➡️ В результаті успішної операції Сил Оборони було заблоковано противника у Куп'янську та зачищено всю північно-західну околицю міста⚔️ Важка і довга операція триває, адже кацапські анклави ще є у центральній частині міста. У мережі вже чимало кадрів, які підтверджують успішні дії СОУ, тому ми публікуємо ті відомості, про які уже безпечно казати.🔄 Операція почалася зі створення рубежу блокування та відрізання гарнізону противника у місті від основних сил. Сили Оборони відносно блискавично зайняли Радьківку та Кіндрашівку, а також взяли під вогневий контроль Голубівку. Після цього відбулася зачистка Мирного (окупаційна радянська назва Московка) та північно-західних околиць самого Куп'янська. 👤 Сили Оборони продовжують виявлення та знищення виродків вже у центральній частині міста, де кацап має декілька анклавів, куди ті змушені були відтягнутися. Операція триває.🫡 Спільна робота ударного угрупування 2 КНГУ "Хартія" (підрозділів ЗСУ, НГУ, ГУР, ССО, СБУ "Альфа", КОРД та ВСП), а також ТГр "Куп'янськ".Мапа🛑Блог🛑Написати нам🛑 ЗСУHelp🛑Магазин🛑Донат
👁 122 25-12-11 13:26
🔴Тепер із СЗЧ тільки в штурмові війська 🖋 Вище військове командування направляє директиви із вказівками про заборону здійснення агітаційних заходів та видачу рекомендаційних листів бригадам для залучення бійців, які повертаються із СЗЧ на службу. Одночасно з цим наявна вказівка враховувати виключно вказані полки/батальйони штурмових військ, при зарахуванні бійців, які повертаються в СЗЧ на службу. 🚫 Таким чином звичайні бригади/підрозділи втрачають можливість здійснювати поповнення особового складу бійцями, які вирішили повернутися із СЗЧ і множиться на нуль вся проведена реформа та медійна кампанія на відповідний процес. Одночасно з цим відповідні вказівки стають перешкодою для переведення бійців через СЗЧ, які хочуть оминути недосконалу систему переведень, яка на сьогоднішній день просто не працює. Про цю проблему ми писали на нашому каналі і пояснювали, чому це є альтернативою на сьогодні. 👤 Вже також відомі нам випадки, коли рекрутерам бригади не видали мобілізованих людей з батальйонів резерву. Як описує боєць:"Коли ми приїхали за людьми на бригаду, щоб взяти їх до себе на службу, то нам їх просто не видали. Для нас їх не було..." ℹ️ Також є активне обговорення ліквідації Іноземних легіонів в складі Сухопутних військ, де особовий склад планують направляти в штурмові війська, що є причиною розірвання контрактів іноземцями. В спілкуванні з бійцями, вони цю інформацію підтверджують, але це ще необхідно більш детально з'ясувати. 👥 Нещодавно Президент Володимир Зеленський заявив, що на Ставці Верховного головнокомандувача було затверджено новий порядок розподілу військовослужбовців, який, за словами президента, допоможе бригадам ефективно організовувати навчання, проводити ротації та здійснювати планування бойових завдань. Однак зараз здається незрозумілим, коли Вище військове командування йде всупереч планам Президента і намагається просто поповнювати штурмові війська, в той час як все більше і більше бригад заявляють про тотальний кадровий голод. Мапа🛑Блог🛑Написати нам🛑 ЗСУHelp🛑Магазин🛑Донат
👁 168 25-11-01 11:39
Хотів розказати одну історіюПрацює у мене в під'їзді вже багато років одна чудова пані консьєржкою. Завжди допомагає, завжди привітна і прям класно працює. Так от її син воює в лавах ЗСУ.Вона дізналась, що я буває трохи волонтерю, тому звернулась за допомогою. Тому що сину і його підрозділу потрібна допомога, а жителі під'їзду не дуже охоче допомагають. Не сутьСуть в тому, що з вашою допомогою, я підтримував її сина і його підрозділ. Ми купували і засоби РЕБ, і Старлінки і ремонтували автівки, і ось недавно хлопці дуже попросили тепловізори. А це зараза штука дуже дорога.На дві штуки ми з вами зібрали, я знайшов і купив. І яке ж було моє здивування, коли вона сказала мені, що до вас підійде сусід, може ви його знаєте він працює в футболі, і передасть вам грошей на ще один тепловізор, ніфіга не дешевий.Як виявилося у мене в під'їзді дійсно живе один з працівників ФК Колос Ковалівка, який у себе по персоналу в клубі пройшовся швиденько і зібрав дуже таки немалу суму для того щоб я міг закупити ще теплаків для пацанів.Підсвічувати цю історію у мене не просили, але я таки маю. Дякую персоналу і гравцям Колоса, які просто скинулися на потребу абсолютно невідомій для них людині. Це топ
👁 174 25-07-12 06:20
Доброго ранку, мої любі підписниці та підписники!Сьогодні урочисто входжу в клюб до Роберта, Браяна, Дженіс, Джима, Курта та Емі. І маю певну надію через рік там їх і залишитиЯкось з кожним роком підвищеної постійної загрози смерті, починаєш більше цінувати життя, моменти, які проживаєш, людей, що тебе оточують і підтримують. Тому сьогоднішній день в моєму житті існує виключно завдяки рідним та близьким. Дякую вам і дуже вас люблю. Ціную вас, підписниці, підписники і дружні канали та музиканти, які на мене підписані (я до речі всіх вас реально слухаю і мені неймовірно приємно вас тут бачити). Ціную що ви тут ставите сердечка, ригачки, пишете коментарі і добрі, і погані. Терпите крінжемеми і дискутуєте коли я тут лонгріди вивалюю. Ну і не ліваєте через шітпости на євробачення та нацвідбориРадий що зустрічаю 27 років поруч з коханою людиною і вірю, що колись вийде заручитися на офіційному рівніІ, авжеж, в першу чергу вдячний нашим Силам Оборони. За те що у мене зараз є життя, а не жизнь чи її відсутністьТому прошу привітати мене сьогодні таким чином - поповнити збір на ремонт автівки для Влада з 67 ОМБр, якому ми постійно закриваємо збори. На новий рік ми купили автівку, але коли автівка молодше за мене на 5-7 років, при постійній активності має властивість ламатися. Влад закрив першу частину ремонту з власних коштів, але там ще треба буде багацько долучитися. Поки банка на 50 тисяч по чекам у коментаряхВласне, привітати мене із днем народження можна за посиланням https://send.monobank.ua/jar/6WTTC3Tvyk . І буду вдячний за поширення збору. Заздалегідь вам всім дякую Якщо вгадаєте фільм, скрін з якого у коментарях - віртуально обійму і лайкнуНу а вживу мене можна буде привітати сьогодні на концерті Tember Blanche в Одесі, чи в понеділок на маратоні іноземної музики (це коли треба 250 пісеньок поспіль вгадувать)Гарного вам дня, друзі!
👁 174 25-05-01 13:21
У вбивці зброя буде завжди.Він купить її нелегально — у воюючій країні це не складно.Замах на Стерненка скоїла жінка з пістолета Макарова. На чорному ринку він коштує близько 300 доларів. АК-74 — приблизно 500.Кожен, хто хоче порушити закон, зможе купити ПМ чи автомат. Окрім законослухняних громадян.Бо тільки ми дотримуємось законів.Бо для нас є покарання. Бо ми — не вбивці.А тому — саме ми залишимось беззбройними.І саме ми станемо легкою мішенню для тих, хто діє поза законом.Кожен волонтер, кожен активіст, кожна свідома та активна людина буде під загрозою.Бо російські спецслужби рано чи пізно почнуть знищення українського опору зсередини.Це може статися у період замороження війни чи навіть умовного «миру».Я впевнений: росія не зупиниться.І вбиватимуть тих, хто на вулицях.Хто серед людей. Хто є голосом і дією громадянського суспільства.Українцям потрібна легалізація зброї.Зокрема — нарізного короткоствола.Українцям потрібне право на самозахист.Бо вільні люди повинні мати право захищати себе.Звертаюся до народних депутатів, які є в мене в друзях. Дайте нашій активній частині суспільства право на короткий ствол — із правом носіння. Пропишіть чіткий і справедливий механізм самозахисту.Дайте нам шанс захистити себе.