Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Вінницьке ІнформБЮРО 🇺🇦 новини Вінниці
Añadido 16 may. 2021

Вінницьке ІнформБЮРО 🇺🇦 новини Вінниці

@buro_vn
Número de suscriptores: 15 664
Fotos: 40,400
Videos: 14,300
Enlaces: 33,300
Descripción:
👉Новини в світі та у Вінниці 🌍 👉оперативна інформація з різних куточків міста 🏙️ 👉підтримка ЗСУ ❤️ 👉позитивні новини 🌆 Підписуйтесь на наш канал та запрошуйте друзів https://t.me/buro_vn Надіслати новину https://t.me/buro_vn_bot

👥 Número de suscriptores

15 664
Promedio/Día:: +3
Promedio/Tiempo:: +48
Promedio/Mes:: -56

👁️ Vistas promedio por mensaje

2 724
Promedio/Día:: 3,130
Promedio/Tiempo:: 2,886
ERR: 17.39%

📊 Mensajes por Día

1.8
Último día: 20
Promedio semanal: 2.9
Promedio por día: 1.8

Historial de cambios de nombre

Вінницьке ІнформБЮРО 🇺🇦 новини Вінниці 2026-05-09
Вінницьке ІнформБЮРО 🇺🇦 2024-06-14

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2022-05-25

Muro

Estadísticas de telegram canal

‼️ 189 українців повернулись з полону напередодні Нового року - деталі чергового обмінуЦе один із найбільших обмінів, проведених Координаційним штабом з питань поводження з військовополоненими, з моменту повномасштабного вторгнення. Загалом з російської неволі в рамках роботи Координаційного штабу за дорученням Президента України вже повернулося 3956 людей, з них у 2024 році – 1358.Одинадцятий за ліком обмін у 2024 році дозволив звільнити:🔷 87 військовослужбовців ЗСУ (з них 17 – ТрО),🔷 43 – НГУ,🔷 33 – ДПСУ,🔷 24 – ВМС.Також з неволі повернулися двоє цивільних.Крім Маріуполя та острова Зміїного, звільнені захищали Україну на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Херсонському напрямках, а нацгвардійці несли службу з охорони Чорнобильської АЕС. Також ми повернули тих, хто потрапив у полон на Курщині.Чимало громадян України перебували в російському полоні понад два з половиною роки. Захисники мають загострені хронічні хвороби, наслідки мінно-вибухових травм, важкі поранення.Цього разу звільнено 173 рядових та сержантів та 14 офіцерів.Традиційно висловлюємо подяку Об’єднаним Арабським Еміратам за сприяння в організації обміну.Нагадаємо, що найбільше повернення додому наших Оборонців сталося 3 січня цього року. Тоді Координаційний штаб зміг повернути додому 230 людей.На жаль, чимало українських громадян – як військовослужбовців так і цивільних – продовжують перебувати в російській неволі. Координаційний штаб робить усе можливе, щоби продовжувати перемовини і звільняти з полону наших людей. Ми пам'ятаємо про кожного і кожну.🇺🇦 Слава Україні!