Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 🇺🇦 Великобурлуцький Інформаційний Центр [ВІЦ]
Añadido 06 ene. 2025

🇺🇦 Великобурлуцький Інформаційний Центр [ВІЦ]

@burluk_info
Número de suscriptores: 3 436
Fotos: 1,920
Videos: 147
Enlaces: 323
Descripción:
🔍 Новини Великого Бурлука та Великобурлуцької громади 💳 Монобанк: • 4441 1144 0934 7711 ———————————————————— 🔺 Запропонувати новину: @vbsugebot 🔻 За запитаннями: @vbsugebot ♦️ Радар загроз: @burluk_pulse
Fuente

🇺🇦 Великобурлуцький Інформаційний Центр [ВІЦ] | Мобільні оператори, такі як Київстар, вже почали тестувати відключення...

🤬 Мобільні оператори, такі як Київстар, вже почали тестувати відключення 3G в окремих локаціях. Однак у жителів прикордонних регіонів, де якість 4G-зв'язку залишає бажати кращого, таке рішення викликає серйозні побоюванняНа прикордонні з нормальним мобільним інтернетом ситуація непроста. Kyivstar хоч і вважається більш стабільним, але Vodafone теж намагається, хоч і частіше перемикається на E, а 3G практично не ловить. lifecell - це окрема історія) Пінг настільки високий, що, здається, простіше використовувати поштових голубів. У Kyivstar 4G, звичайно, є, але стабільність залишає бажати кращого. Особливо ночами, коли пінг скаче як божевільний. А ось 3G від Kyivstar - справжній шедевр. Так, може іноді IP змінюється кожні 12-16 годин, але пінг завжди на рівні, зв'язок стабільний, і це рятує. АЛЕ, звичайно)), у великих містах 4G працює як годинник, а нам тут на прикордонні доводиться задовольнятися тим, що є. Викмнення 3G без поліпшення 4G - це не вирішення проблеми, а її посилення. Ми звертаємося до НКЕК і операторів: перш ніж відключати 3G, переконайтеся що 4G працює стабільно на всій території, а не тільки у великих містах. Люди тут теж хочуть мати нормальний інтернет, а не просто прикрасу на екрані. Давайте разом домагатися змін!Гаряча телефонна лінія НКЕК | тел.: +380 44 202 00 81 Щосереди з 11:00 до 13:00