Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - БукІнфо
Añadido 14 jul. 2024

БукІнфо

@bukinfo_official
Número de suscriptores: 591
Fotos: 35,100
Videos: 3,040
Enlaces: 32,600
Descripción:
Інформаційний портал новин. Чернівці, Буковина, Україна, Світ

👥 Número de suscriptores

591
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: -1
Promedio/Mes:: -5

👁️ Vistas promedio por mensaje

110
Promedio/Día:: 92
Promedio/Tiempo:: 101
ERR: 18.61%

📊 Mensajes por Día

4.9
Último día: 16
Promedio semanal: 5.9
Promedio por día: 4.9

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 133 25-07-04 15:16
❗️Путін готує літо безперервних атак по Україні, — The Wall Street Journal📍Москва посилює наземні операції та бомбардування українських міст — війна переходить у четверте літо.📍Рішення США призупинити частину поставок озброєння Україні посилює позиції путіна, послаблюючи західну підтримку Києва.📍 Серед озброєнь, поставки яких призупинили США, — перехоплювачі ППО, що допомагали захищати українські міста від зростаючих повітряних атак.📍Під час розмови з Трампом путін підтвердив свої цілі — контроль над Україною та припинення західної допомоги.📍Через кілька годин після розмови Київ зазнав масштабного удару дронами й ракетами, є поранені.📍Стратегія путіна — зламати волю України до опору, посилюючи тиск на армію і населення, у той час як США відступають.📍Україна стикається з безперервними атаками, а спроби Трампа налагодити мир зайшли в глухий кут — нових переговорів поки немає.📍Росія зосередила близько 50 тисяч солдатів у північній Сумській області, наблизившись на 20 км до обласного центру — нового напрямку удару. Співвідношення сил — 3:1 на користь росії.📍Україна поки стримує наступ, але це виснажує її обмежені сили. Росія атакує вздовж усього фронту, змушуючи командирів перекидати кращі підрозділи для закриття «дір».Також не варто виключати, що путін знову спробує вдарити по критичній інфраструктурі, щоб залишити нас без світла. У нинішніх умовах кожна ракета для нас — на вагу золота 🤬Україна Online | Підписатись
👁 92 25-05-10 23:14
1. путін очікувано проігнорував пропозицію про "30-ти денне перемирʼя".В данному випадку, ігнор - це відмова.2. Воно запропонувало "провести прямі перемовини 15.05 у Стамбулі", додавши, що потрібно "вирішити первопричини конфлікту".3. Що таке "первопричини конфлікту" у логіці мразот - думаю, всі памʼятають. Але нагадаю - це так звана "денацифікація, демілітаризація" та "залишення територій, які включені до конституції рф".Тобто про що це?Так, правильно. Про нашу капітуляцію.4. Звісно, якщо ці "перемовини" стануться - то закінчаться безрезультатно. Але мені слабко віриться в їх проведення в найближчій перспективі.5. Загальний висновок дуже простий - росія НЕ ЗБИРАЄТЬСЯ ПРИПИНЯТИ ВІЙНУ до "ліквідації першопричин конфлікту".Їм не потрібен мир, їм потрібна виключно наша капітуляція.За місяць їхні втрати сягнуть 1 млн, але вони спокійно перенесуть і 2, і 3, і 5 млн втрат."Бабьі ісчо наражают", ось і все.6. На жаль, Трампу таку х*йня заходить, і тепер він "буде з нетерпінням чекати прямих перемовин".А те, що сенс "перемовин" в нашій капітуляції - його не хвилює.Побачимо. Останнім часом там промінчики світла почали зʼявлятися в голові. Але я не маю жодних ілюзій.7. З цього моменту, вважайте, що літня військова кампанія ворога розпочалася офіційно.До вересня будуть тягнути час, а там подивляться по результатах - потрібна їм підморозка на 10-20-30 днів, чи ні.Але сенс все одно буде незмінним - вони хочуть продовжувати.Їм чхати на санкції та економічну рецесію. Їм чхати на захмарні втрати о/с та техніки.Вони будуть пити воду з калюжі та їсти 300 грамів гречки на день по продуктових картках, але свою військову вони не зупинять.🇺🇦Підписатися на канал🇺🇦
👁 148 25-03-28 23:44
Три роки тому цього дня замовкли гармати28 березня 2022 року було звільнено Ірпінь, а буквально через день – від російських свиней звільнили вже всю Київську область. Це була перша велика перемога України у війні.Буквально з другого дня війни ми мешкали під звуки канонади. Українські знаряддя стояли приблизно за 10-12 кілометрів від нашого будинку, на околиці Києва, і весь цей час вели вогонь по окупантах. Вдень та вночі. У нас цей звук був тихим, але скла все ж таки відчутно деренчали. І так – більше місяця. Вдень та вночі. Виття сирен повітряної тривоги, розриви ракет (ППО була ще слабка), – і гуркіт гармат на відстані.Потім раптом гармати стихли. А по телевізору повідомили: звільнено Бучу, звільнено Ірпінь, звільнено Гостомель, росіян прогнали з Київської області, з Чернігівської області, із Сумської області, з Харківської області. Почали повертатися з окупації люди, а потім ми дізналися страшну правду про звірства москалів.Ми тоді ще не знали, що це лише початок великої війни. Але то була вже перша перемога. І гармати більше не стріляли поряд із нашим будинком.підтримати канал та його авторів