Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - БРИГИНЕЦЬ🇺🇦
Añadido 14 jul. 2024

БРИГИНЕЦЬ🇺🇦

@bryhynets
Número de suscriptores: 25 466
Fotos: 2,090
Videos: 709
Enlaces: 4,210
Descripción:
Гострі коментарі, креативна аналітика, відверті оцінки від журналіста, аналітика і колишнього нардепа і журналіста: Щодо співпраці @ot_otozh Мої сторінки ще: https://youtube.com/@o.bryhynets https://twitter.com/bryhynets https://m.facebook.com/bryhynets

👥 Número de suscriptores

25 466
Promedio/Día:: -18
Promedio/Tiempo:: -244
Promedio/Mes:: -1336

👁️ Vistas promedio por mensaje

3 202
Promedio/Día:: 3,130
Promedio/Tiempo:: 3,166
ERR: 12.57%

📊 Mensajes por Día

2.1
Último día: 20
Promedio semanal: 3.1
Promedio por día: 2.1

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 4,500 25-07-01 15:48
🌀 Спочатку подивіться відео внизу, а потім читайте текст. Він, як доповнення для нашого гурту.Так от, формула тристоронніх переговорів (як її зараз озвучив Кіт Келлог) означає нову архітектуру — не "Київ проти Москви за посередництва США", а США як рівноправна сторона на переговорах. Що це змінює:🔺 1. Це не медіація, а конфігураціяТристоронні переговори = три суб'єкти, які мають власні інтереси, власні вимоги, і власну відповідальність за результати.США не просто організатор і не адвокат Києва, а гравець, який:може впливати на хід війни,виставляє умови обом сторонам,і приймає рішення, які безпосередньо змінюють динаміку (санкції, постачання, гарантії).🔺 2. Москва й Київ мусять домовлятись і з ВашингтономЦе виключає Європу з центрального процесу.Це дисциплінує Кремль, бо той не може імітувати "мирні ініціативи", ігноруючи США.Це ставить Зеленського в незручне положення, бо йому доведеться відповідати на незручні запитання з Вашингтона напряму.🔺 3. Це натяк на нову "Міні-Ялту" — але без ЄвропиСША хочуть самостійно перепрошити систему безпеки у Східній Європі.Це виводить США з тіні — не лише як союзника, а як суб'єкта перемовин, що укладає угоду з Росією.Що може статися? Україна може ускладнити свою позицію, об'єднавшись з Європою, але для цього треба мозок, бажання і сили...А де їх взяти на Банковій?https://youtu.be/7eW9CCVddvk?si=51bpUAXkpOpeVbIl
👁 5,900 25-06-25 16:33
🌀 «Торговельний безвіз» зник. Європейський ринок — втрачено.Поки влада мовчить, фермери рахують втрати.📉 Усього за пів червня 2025 року: — експорт українських молокопродуктів до ЄС обвалився на 44%— по маслу — –51%, по згущенці — –58%, по сироватці — –50%— обсяг торгівлі впав на третину — лише $19,5 млн за півмісяця🧨 Чому?Бо Зеленський провалив продовження торговельного безвізу з ЄС — угоди, яка з 2022 року давала українським виробникам свободу експорту.⚖️ ЄС повернув квоти й мита.Європа себе захистила. Україна — ні.Імпорт із ЄС до нас скоротився лише на 4%.А ми — втратили половину ринку.🐄 Внутрішній ринок не врятує: — покупців менше (люди виїхали)— альтернативні ринки зайняті Росією і Білоруссю— сухе молоко не куплять — його просто викинуть— закупівлі у фермерів скоротять → мінус поголів’я💥 Експорт тримав ціни. Тепер ціни не впадуть — вони злетять.Їжа буде чужа і дорога.Бізнес — без прибутків. Люди — без роботи.Усю Зеленського є досвід... Він хоче це продовжувати і бути президентом знов?
👁 5,500 25-06-02 07:46
🌀 ХТО КОМУ ДЗВОНИВ?Мацковицька пропаганда намагається видати телефонну розмову Лаврова з Рубіо — за дзвінок від США, ба більше — особистий "дзвінок від Трампа з вибаченням за Україну".🔻 Що подають у Z-просторі: — «Рубіо подзвонив»,— «висловив співчуття»,— «Трамп розгніваний на Україну»,А тепер реальність:📞 Розмова відбулась — за ініціативою Кремля.Це не жест США, це дзвінок Росії, яка хоче виглядати залученою в дипломатію після ударів по аеродромах. Ніхто співчуття не висловлював.Це — вигадка. У заявах держдепу немає нічого схожого. Йдеться про "обговорення безпекової ситуації", а не про емоції.🤡 Вигаданий гнів Трампа — це бажання, а не факт.Росіяни мріють, що Трамп публічно «зіллє» Українк. Але поки що — лише гра тіней у російських телеграм-каналах.🔄 Це дзеркальна пропаганда.Ті, хто боїться виглядати прохачем — вигадують, що саме до них звертаються. Це не геополітика. Це — психологія ображеної недоімперії.ОТЖЕ, уночі після удару по Ту-95 мацковити самі подзвонили до Вашингтона, а вранці написали, що це Вашингтон подзвонив їм просити вибачення.Так працює пропаганда, коли важливо зберегти обличчя, навіть якщо його вже спалили українські дрони.📌 Підписуйся на ТК БРИГИНЦЯ — тут завжди точка над "і".
👁 5,800 25-04-27 20:15
🌀 Трамп і Зеленський: одне гівно, два фасади.Ось що розшифрували із короткої розмови Трампа і Зеленського (за даними WSJ):Зеленський: "Я хотів би, щоб ви зробили це, але не таким чином."Трамп:"Це дуже цікава стратегія. Ви можете бути спокійними."Бачу два варіанти, що стоїть за цими словами:1. Ймовірний варіант (мирний процес):Зеленський погоджується на поступки, але просить зробити це так, щоби не виглядало, ніби це його ініціатива. Щоби потім не бути звинуваченим у капітуляції."Я не хотів, але мусив."2. Дуже ймовірний варіант (ресурси):Не забувайте: рівно 7 місяців тому (осінь 2024 року) у Нью-Йорку Трамп і Зеленський вже проводили закриту тет-а-тет розмову.І саме після неї в зеленських планах миру з’явились дивні натяки на доступ до рідкоземельних копалин.Тож дуже ймовірно, що зараз Зеленський просить:"Я погоджуюсь передати вам контроль над ресурсами — але зробіть так, щоб я не виглядав як зрадник."І в одному, і в другому випадку:Це не боротьба за інтереси України.Це спроба втекти від особистої політичної відповідальності.Яке саме гівно — вибирайте самі.А час вас обов'язково виправить. Якщо треба.